>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Mogę się mylić ale czy tutaj nie powinien być zwrot z powodu kreczu?
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-24-02-2014-poniedzialek-104132.html#post4276001
http://www.livesports.pl/mecz/K4J6kbKC/#szczegoly-meczu
Zawodnik skreczował w 2 secie, a krecze rozliczamy zgodnie z tym jak rozlicza je podany w typie bukmacher, a Pinnacle krecze po zakończeniu 1 seta rozlicza jako wygrana/przegrana. Warto to mieć na uwadze przy podawaniu typów z tenisa. Logiczne przecież, że jak ktoś pograł ten typ w tym buku to przegrał, więc czemu tu miałby być zwrot? Chcesz się ubezpieczyć od kreczy, to dawaj kursy z buków rozliczających wszystkie krecze jako zwrot, w innym przypadku grasz na własne ryzyko.
/psotnick
 
kutanga 208

kutanga

Użytkownik
hah spoko ;) mam nadzieje ze ten typ nie wejdzie bo widze ze straszny jest problem ze smiesznym zapisem. never mind.
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
hah spoko ;) mam nadzieje ze ten typ nie wejdzie bo widze ze straszny jest problem ze smiesznym zapisem. never mind.
Czasami przy podliczaniu trzeba stracić chwilę , bo user uprzejmie nie napisze co gra , a z analizy nie wynika nic konkretnego po za laniem wody ;)
Podporządkuj się - zajmię Ci to 30 sekund , bo wcześniej też nie podawałeś wg wzoru ;)
 
kutanga 208

kutanga

Użytkownik
wczesniej malo kto podawal wg wzoru z reszta chyba wiadomo ze jak pisze bet365 to to jest bukmacher a nie godzina...
 
kutanga 208

kutanga

Użytkownik
Z reszta chyba w moich analizach wiadomo co gram, z reszta, jezeli to jest dla was takie wazne, to moge pisac tak jak wy chcecie, korona mi niby z glowy nie spadnie, ale poprostu ciezko zmienic przyzwyczajenie. Jest mozliwosc usuniecia tego postu czy przepadlo bo nie wiem, czy mam sie dalej produkowac ????
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 1
Godzina: 17.00
Spotkanie: St. Etienne - Monaco
Typ: Monaco over 1,5 gola
Kurs: 3.30
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Monaco, to jedyna drużyna w Ligue 1, która budzi niepokój w szeregach drużyny PSG. Tracą oni 5 pkt do prowadzących Paryżan, a 10 przewagi nad trzecim Lille. Wydaje się, że Liga zdaje się być rozstrzygnięta (trener Monaco uważa, że PSG juz zgarnęło mistrza). Zdaje się, że jest to zagrywka pokerowa. 5 pkt to tylko (albo aż) dwa potknięcia, ale co za tym idzie swoje mecze także trzeba wygrywać, a dziś będzie o to bardzo trudno, gdyż Monaco jedzie na mecz do czwartego Saint. Etienne, które walczy o 3 pozycję dającą prawo gry w LM. Muszą także uważać na plecy, gdyż już czują oddech Marsylii i Lyonu, który w końcu zaczął zdobywać punkty i walki o LM także nie odpuści. Na samo zwycięstwo Monaco bukmacherzy płacą kolo 3, co wyddaje mi się wysokim kursem. Fakt, w ekipie gości braknie Falcao, robiącego kolosalną różnice na boisku.
PSG wciąż ma swoje mecze w LM, a jutro grają u siebie z Marsylią, z którą punkty we Francji moze zgubic każdy ( na co liczyć pewnie będą gracze Monaco), a jeśli uda im się dzis zdobyć 3 pkt to Paryżanie naprawde poczują oddech konkurencji, co może źle wpłynąć na drużyne. Trener Monaco zdjął presje ze swoich piłkarzy, mówiąc że nie wygrają Mistrza, co podziałać może tylko i wylącznie pozytywnie na graczy. Pozdrawiam
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
To co robicie to jest żenada. Zmieniliscie regulamin ok, ale za brak godziny dawac -100 i jacy to Kozacy nie jestescie, to jest nieporozumienie, chyba 1 dnia nalezaloby zastosowac jakas taryfe ulgową dla ludzi np. w formie ostrzezenia, a nie ladowac polowie ludzi - 100 i psuć zabawę od początku. Zastanówcie co robicie, bo tam juz naprawdę wszyscy chyba postradali zmysły. Brak zrozumienia i normalnego podejscia wręcz nieumiejętnego aż bije, jak będziecie tak robić to jeszcze trochę i sami nawzajem będziecie sobie pisać te analizy, nie zapominajcie dzięki komu macie prace i profity tak na przyszlość.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
nie zapominajcie dzięki komu macie prace i profity tak na przyszlość.
Moderatorzy nie mają profitów. Podliczają z własnej, nieprzymuszonej woli.
Czytelny zapis wszystkim wyjdzie na dobre. Moderatorzy będą mieli nieco łatwiej w podliczaniu (jak podliczasz kilkadziesiąt typów, a każdy zapisany jest w inny sposób - to potrafi irytować), a userzy szukając typów również będą mogli zobaczyć z jakiej ligi jest dany typ no i o której godzinie. Nie każdy jest oblatany we wszystkich ligach i sportach.
Nie musisz brać udziału w zabawie jeśli regulamin Ci się nie podoba.
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Moderatorzy nie mają profitów. Podliczają z własnej, nieprzymuszonej woli.

Czytelny zapis wszystkim wyjdzie na dobre. Moderatorzy będą mieli nieco łatwiej w podliczaniu (jak podliczasz kilkadziesiąt typów, a każdy zapisany jest w inny sposób - to potrafi irytować), a userzy szukając typów również będą mogli zobaczyć z jakiej ligi jest dany typ no i o której godzinie. Nie każdy jest oblatany we wszystkich ligach i sportach.

Nie musisz brać udziału w zabawie jeśli regulamin Ci się nie podoba.
Częściowo się z Tobą zgodzę, jednak trochę zapominacie o tych co piszą te analizy. Przecież nikt nie musi tego robić, każdy robi to z własnej woli, pewnie ponad 200 osób napiszę jedną analizę miesięcznie, a profit z tego niewielki przy włożonym czasie (wygrywają przecież tylko trzy osoby). Oczywiście, korona mi z głowy nie spadnie jak wpiszę tą godzinę czy ligę, ale nic też się nie stanie osobie, która tylko pobiera analizy/typy z forum i nic tutaj nie wnosi. Napisałem, że częściowo się z Tobą zgadzam, bo jednak praca moderatorów też powinna być ułatwiana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Panowie i panie przecież od dawna jest trąbienie o tym, że jest nowy regulamin i będzie surowiej przestrzegany... pretensje tylko do siebie, tak jak z łapaniem np mandatów.
 
peelen 9

peelen

Użytkownik
Panowie i panie przecież od dawna jest trąbienie o tym, że jest nowy regulamin i będzie surowiej przestrzegany... pretensje tylko do siebie, tak jak z łapaniem np mandatów.
Nie do końca kolego, ponieważ regulamin powinien obejmować wszystkich użytkowników, a spójrz na posty #9 #24 #29 #38 #75 z wątku typ dnia 01.03 zmienione przez mo deratorów, jednak bez pkt ujemnych. Zaznaczam jeszcze, że użytkownicy, którzy napisali te posty nie zgłaszali chęci zmian w tym wątku. Więc co to za edycja?
Pozdrowienia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom