>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Piłka Nożna Bundesliga
soitjanie Hoffenheim - VFB Stuttgart
TYP Remis
Kurs 12/5 &quot; = &quot;3,4&quot;
Buk Williamhill
Analiza krótka :VFB od 10 spotkań bez remisu a Hoffenheim na ostatnie 10 spotkań dwa remisy.W ubiegłą niedzilę grałem na remis w spotkaniu VFB (skończyło się 1 do 4 ale czerwona kartka na początku drugiej polowy wypatrzyła wynik) i nie weszło .Tak jak napisałem w ubiegłym tygodniu grałem za piątkę a dzisiaj za dziesiątkę;-)konie analizy
a że ma niedosyt twórczości pójdę w aroryzmy
MATEMATYKA JEST KROLOWĄ WSZYSTKICH NAUK:)
CYWILIZACJE BARDZIEJ ROZWINIĘTE ZAWSZE PODBIJAŁY CYWILIZACJE MNIEJ ROZWINIETE PAMIĘTAJMY O TYM CIESZĄC SIĘ NA SPOTKANIE Z UFO:)
KOBIETA JEST JAK SKARBONKA MĘŻCZYZNA WKŁADA W NIĄ TO CO MA NAJLEPSZEGO :)
ŻYCIE TO JEDNA WIELKA WYMIANA NIE EKFIWALĘTNA :)
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-15-02-2014-sobota-103690.html#post4248849
analiza czy bełkot ? ...
 
maer 270K

maer

Typer A-League
Witam
Zakładając temat na 16.02.2014 Moderator Pestka7 chyba się zakręcił bo środek dobry ale widoczna czołówka Typy Dnia - 16.10.2013 (niedziela)
Pozdrawiam
dawid// ok ????
 
tsafack 243

tsafack

Użytkownik
Witam,
proszę o zmianę oznaczeń myślników i wielkości czcionki. Są inne przy absencjach zawodników. Z góry dziękuje!
Znajduje się to w &quot;Typy dnia- 16 lutego&quot;. Niestety nie mogę zamieścić linku, bo nie napisałem jeszcze 20 postów.
Na przyszłość: korzystajcie z podglądu posta przed zatwierdzeniem, to nie będzie problemów z pomyłkami.
/psotnick
 
tsafack 243

tsafack

Użytkownik
Szczegół ale zawsze:wowsdf:. W typach dniach na poniedzialek 17.02.2014 r. nie ma podanego wzoru. Troszkę sie czepiam.
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Szczegół ale zawsze:wowsdf:. W typach dniach na poniedzialek 17.02.2014 r. nie ma podanego wzoru. Troszkę sie czepiam.
Bo ciężko kliknąc w dni wcześniejsze
Widzisz , że tematu nie zakładał moderator to nie rób problemu...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czy jeśli ktoś podał typ z HC na drużynę Y czy mogę podac typ na czyste zwycięstwo tej samej drużyny czy uznajecie to jako typ powtorzony ?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czy jeśli ktoś podał typ z HC na drużynę Y czy mogę podac typ na czyste zwycięstwo tej samej drużyny czy uznajecie to jako typ powtorzony ?
Podbijam.
W drugą stronę nie byłoby problemu, ale jeśli handi de facto w tę samą stronę, to mogą być wątpliwości.
Dla pewności wybrałbym inny typ obejmujący wygraną, np Wygra którąkolwiek połowę, albo Wynik do przerwy lub na koniec.
Kursy tylko nieznacznie niższe, ale prawdopodobieństwo dużo wyższe.
/psotnick
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Czy jeśli ktoś podał typ z HC na drużynę Y czy mogę podac typ na czyste zwycięstwo tej samej drużyny czy uznajecie to jako typ powtorzony ?
Nie mozesz.
Od marca bedzie lekko odswiezony regulamin i nie powinno byc juz wiecej takich problemow. Pozatym prosze czytac wczesniejsze posty w tym temacie, bo kazdy problem byl juz poruszany.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Troszkę bezsensu, bo wg mnie to 2 różne typy. Przecież jeśli Wisła wygra 2-1 czy 3-2 to mnie typ wchodzi, a komus kto zagrał -1 typ nie wejdzie. No, ale jak uwazacie.
Od marca bedzie lekko odswiezony regulamin i nie powinno byc juz wiecej takich problemow.
Za bardzo właśnie ta sytuacja w regulaminie nie jest do końca jasno sprecyzowana stad było moje pytanie.
Pozatym prosze czytac wczesniejsze posty w tym temacie, bo kazdy problem byl juz poruszany.
171 stron ma ten temat. Nie będę szukał każdej po kolei celem znalezienia odpowiedzi na moje pytanie którego nie znalazłem w regulaminie. Gdyby tam było to bym nie pytał tutaj.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Troszkę bezsensu, bo wg mnie to 2 różne typy. Przecież jeśli Wisła wygra 2-1 czy 3-2 to mnie typ wchodzi, a komus kto zagrał -1 typ nie wejdzie. No, ale jak uwazacie.Za bardzo właśnie ta sytuacja w regulaminie nie jest do końca jasno sprecyzowana stad było moje pytanie.171 stron ma ten temat. Nie będę szukał każdej po kolei celem znalezienia odpowiedzi na moje pytanie którego nie znalazłem w regulaminie. Gdyby tam było to bym nie pytał tutaj.
Zalozmy ze masz przewage 100 w tabeli nad 2 graczem. Rywal podaje Legia-1 po kursie @3 Ty. podajesz Legia po @2,1 niezaleznie od wyniku Ty wygrywasz konkurs. Wiec dlatego nie mozna podawac w ten sposob typow.

co do regulaminu to masz poniekad racje.

jestes 4 lata na forum i powinienes opanowac w tym czasie do perfekcji opcje SZUKAJ
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom