>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Po pierwsze typ nie jest na dzisiaj. Po drugie, uzasadnienie (ew. jego brak) jest nie uargumentowane.
Nie da się nic zrobić z tymi reklamami jakiś śmiesznych stronek ?
Tutaj nawet nie jest to stronka z typami, tylko jakieś meble.pl Pozatym są tego odpowiednie działy...

dawid.400// Przecież na bieżąco takie analizy są dodawane do KIEPSKICH ANALIZ więc nie wiem w czym masz problem. Co do spamu właśnie poprzez takie cytowanie rozpowszechniasz ten spam który jest również na bieżąco usuwany, tylko takie działanie jak Twoje utrudnia moderatorom całkowite czyszczenie forum..
 
maer 270K

maer

Typer A-League
Witam
Dlaczego niektóre nicki w tym między innymi mój w tabeli konkursowej Luty 2014 są pogrubione?
Pozdrawiam
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Witam
Dlaczego niektóre nicki w tym między innymi mój w tabeli konkursowej Luty 2014 są pogrubione?
Pozdrawiam
Zaznaczyłem niektórych userów , po których mogę się spodziewać typów codzienne przez cały miesiąc...
W pierwszych dniach miesiąca zawsze jest cała masa userów , którzy podają po 1-2 typy i pogrubienie pozwala szybciej znaleśc konkretnego usera ????
Przy następnej aktualizacji zniknie
 
yayo 165

yayo

Użytkownik
Witam, czy jeżeli został oddany typ 1x na Arsenal to czy mogę oddać typ +1,5 na Arsenal czy typ zostanie uznany za powtórzony?
pozdrawiam

dawid// 5 postów wyżej masz odpowiedź, a na poprzednich dwóch stronach sprawa również była poruszana...
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-18-02-2014-wtorek-103823.html#post4258616
chcę się odnieść do tego typu z wtorku, napisałem, że typuję over 2,5 żółtych kartek, jednak oryginalnie typ brzmiał na Bet365 over 2,5 kartek.
były 2 żółte kartki, więc teoretycznie mój typ nie wszedł, jednak z czerwoną 3.
Oczywiście wpisując w tytule żółte popełniłem błąd, więc nie będę miał pretensji za minusa, jednakże typ wszedł i bet365 rozliczył na plus.
Jak napisałem nie oczekuję plusa, a piszę żeby tylko naprostować sytuację. Pozdrawiam (mam nadzieję, że ktośskorzystał z typu )
Typ teoretycznie i praktycznie wszedł, więc nie ma potrzeby nic prostować.
Bet365 zalicza czerwone kartki do sumy kartek licząc czerwo jako 2 żółte, więc typ na plus.
Typ już rozliczony na plus zgodnie z przebiegiem wydarzeń.
/psotnick
 
crispycock 41

crispycock

Użytkownik
Moje pytanie brzmi: dlaczego moj typ zostal oznaczony jako powtorzony ?
kolega zagral handicap (-1) a ja handicap (-2)
To tak jakby ktos przebil czysta jedynke ujemnym handicapem co przeciez jest dozwolone.
Rozumiem, że pytasz tylko pro forma, bo typ i tak nie wszedł.
Mały cytat z Regulaminu, żeby uzasadnić czemu tak a nie inaczej

▶ Nie zamieszczamy typu, który został podany już przez innego gracza. Można wtedy jeszcze postawić na dane spotkanie ale na przeciwna drużynę/zawodnika lub remis itp. Przykład: Jeżeli gracz A podał już typ 1 na dane zdarzenie, to gracz B może jeszcze postawić X, 2 , under, pierwszą połowę itp.
UWAGA: Za powtórzony typ uznajemy także np. Wisła - Legia typ: 1 Wisła (-0,5) - Legia typ 1
* W przypadku handicapu i typu over/under: może podać tylko jeden typ na te zakłady np. handicap +6,5. Jeśli ktoś poda handicap +9,5 typ uważa się za powtórzony. Podobna sytuacja jak w typie over/under.
1 i 1DNB (i odwrotnie) również traktujemy jak powtórzony.
Ale na pocieszenie mogę powiedzieć, że już za od marca będzie obowiązywał nieco zmieniony Regulamin, między innymi również własnie w tej kwestii będzie bardziej liberalny.
/psotnick
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
W przypadku kreczu w dzisiejszym meczu analizowanym przeze mnie można podać typ zastępczy?
Nie ma takiej możliwości, bedzie miał po prostu zwrot za ten typ.
/psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom