>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nie do końca kolego, ponieważ regulamin powinien obejmować wszystkich użytkowników, a spójrz na posty #9 #24 #29 #38 #75 z wątku typ dnia 01.03 zmienione przez mo deratorów, jednak bez pkt ujemnych. Zaznaczam jeszcze, że użytkownicy, którzy napisali te posty nie zgłaszali chęci zmian w tym wątku. Więc co to za edycja?
Pozdrowienia.
na PW błędy również można zgłaszać. Przestań drążyć temat.
 
peelen 9

peelen

Użytkownik
Przepraszam bardzo, albo się trzymamy regulaminu, albo nie...
Wszelkie pytania i niezgodności oraz zmiany dotyczące naszego typu np. &quot;zapomniałem bukmachera&quot; proszę pisać w tym temacie, a nie w temacie konkursowym. Takie posty jak i cytowanie lub komentowanie analiz innych uczestników konkursu będą karane żółtymi kartkami.
Ja rozumiem, że darzycie niektórych użytkowników sympatią i pewnie słusznie, ale proszę - poza konkursem.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Oficjalne i ostateczne stanowisko.
Temat z &quot;Projektem Nowego Regulaminu&quot; był otwarty przez prawie tydzień i wisiał w tym dziale w tym czasie każdy mógł swobodnie wyrazić opinię na temat zmian a także zgłosić swoje zażalenia. W temacie odpowiedziało łącznie 14 użytkowników, czyli praktycznie rzecz biorąc albo mieliście w dupie zmiany albo się z wszystkim zgadzaliście. Teraz to już jest Wasz problem że macie minus bo nie będzie taryfy ulgowej. Ponieważ zmiany zapisu służą ulepszeniu Konkursu Typy Dnia. Inicjatywa podawania godziny rozpoczęcia spotkania wyszła od użytkowników, 4 osoby poparły jednego usera zgłaszającego tą uwagę/prośbę, nie było żadnego sprzeciwu. Więc licząc się ze zdaniem userów wprowadziliśmy tą nowinkę.
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
▶ Podanie typu w jakimkolwiek dniu jest równoznaczne z akceptacją i przestrzeganiem regulaminu.
Nie rozumiem jaki macie problem przecież podając typy zaakceptowaliście regulamin więc z żalami to już nie do nas. A przede wszystkim nie do mnie.
Dlaczego na 98 oddanych typów tylko 14 osób nie potrafiło podać typu według schematu :?: Dlaczego 84 osoby podały swoje typy poprawnie :?: Może dlatego że nie olewają wszystkiego i potrafią zaznajomić się z nowym regulaminem o którym jest trąbione od ponad dwóch tygodni.
Wyraźnie przed otwarciem tematu do podawania typów prosiłem o przeczytanie regulaminu:
1 prośba
2 prośba

Czy ktoś po prostu jest ograniczony i nie potrafi przyswoić tych zmian :?:
Decyzja jest nie odwołalna i osoby które nie podają przy typach wszystkich informacji o których jest mowa w REGULAMINIE będzie ukarany zgodnie z regulaminem ujemnymi punktami.
Zmiany które zostały wprowadzone w tym regulaminie są podwalinami pod wykonanie programu który będzie automatycznie aktualizował tabelę. Jeśli wszystko ułoży się tak jak ma się ułożyć to w czerwcu nie będziemy musieli &quot;ręcznie&quot; wprowadzać wyników do tabeli, co usprawni podliczanie tego Konkursu.
 
peelen 9

peelen

Użytkownik
Wszystko fajne i zrozumiałe, ale odpowiedzi na moje pytanie dalej nie ma, ba jednemu z użytkowników nawet punkty karne za brak godziny usunęliście i wyedytowaliście post... Jednym słowem, chyba gracie nie fair...
Nie do końca kolego, ponieważ regulamin powinien obejmować wszystkich użytkowników, a spójrz na posty #9 #24 #29 #38 #75 z wątku typ dnia 01.03 zmienione przez mo deratorów, jednak bez pkt ujemnych. Zaznaczam jeszcze, że użytkownicy, którzy napisali te posty nie zgłaszali chęci zmian w tym wątku. Więc co to za edycja?
Pozdrowienia.
 
peelen 9

peelen

Użytkownik
i Jego posty z tego tematu też usunięte... Czy Wy myślicie, że my jesteśmy głupi/ślepi i nie ogarniamy wątków?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wszystko fajne i zrozumiałe, ale odpowiedzi na moje pytanie dalej nie ma, ba jednemu z użytkowników nawet punkty karne za brak godziny usunęliście i wyedytowaliście post... Jednym słowem, chyba gracie nie fair...
Czy Ty jesteś idiotą czy tylko go udajesz :?:
Wyraźnie Ramzesa Ci napisał że uwagi można zgłaszać również na PW do opiekunów tego działu i Ci automatycznie rozwiązują problem.
Post o którym piszesz był przeze mnie źle oznaczony, był poprawnie podany jednak omyłkowo go zminusowałem. Sprawa z userem została wyjaśniona na PW a post poprawiony jako w &quot;grze&quot;.

Po drugie multikonta nie mają prawa głosu i piszesz same brednie bo post #16 nie był edytowany.
 
F 12

f1gold

Użytkownik
Nie napisałem w pozycji bukmacher bet365 tylko 365 . com proszę o poprawienie
nie mam 20 postów i nie mogę wysyłać linków w odpowiedzi więc mój posta znajduje się w TYPACH DNIA - Niedziela
dawid// ok, na przyszłość numer posta proszę podać.
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
chciałbym zmienić typ na Boston 2T kurs 2.4
post nr 6 z 5 marca? tnie sie forum mi strasznie i nie moge za bardzo przechodzic między tematami
Zrobione.
//psotnick
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Witam, proszę o dodanie mojego typu na dzień jutrzejszy z racji iż mnie nie będzie dziś na forum, a bardzo zależy mi na podaniu typu. Dziękuje z góry.

Dyscyplina: ???? USA: NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: San Antonio Spurs - Miami Heat
Typ: Powyżej 209
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Na dziś wypatrzyłem ciekawą linię overową w meczu pomiędzy San Antonio, a Miami. Obie drużyny idą ostatnio jak burza. Miami co prawda ostatnio przegrała minimalnie (bo tylko 3 punkty, albo aż?) z rakietami, ale dziś pewnie będą chcieli się pokazać jak najlepiej. Ostatnie spotkanie między tymi drużynami zakończyło się sumą punktów w spotkaniu 214. Dziś liczę na trochę więcej nawet, wątpię aby obie drużyny pudłowały oraz dobrze grały w defensywie. Te dwa zespoły cechują się szybką grą i dlatego taka linia, którą podałem sądzę, że zostanie pokryta bez problemu. Gospodarze na ten moment mają super rozrzucanego Green&#39;a oraz Millisa, którzy średnio w meczu zdobywają sami po 20 punktów (plus/minus). Co do drużyny z Miami to jestem naprawdę ciekaw co wyciągnęli po spotkaniu z Houston Rockets. Czy będą grać więcej defensywą czy jednak postawią na szybkie i dokładne akcje? Nie wiem, ale moim zdaniem posypią się dziś punkty w tym spotkaniu. LeBron ostatnio zdobył 61 punktów w spotkaniu z Charlotte Bobcats, trzeba przyznać, że zagrał świetnie (pomijam ostatni mecz gdzie zdobył &#39;tylko&#39; 22). Myślę, że dziś też będzie chciał pokazać jak świetnie gra i zdobędzie koło 25-30 punktów minimum. Bardzo polecam ten typ, dla mnie to tak 8/10 - bo z NBA naprawdę czasem dziwacznie jest, przynajmniej jak ja typuje ;)
 
otocanin 125

otocanin

Użytkownik
Witam. W temacie &quot;typy dnia&quot; popełniłem mały błąd, ponieważ w poście zamiast bet365 napisałem bet356. Wiem, że to błahostka, bardziej interesuje mnie fakt, czy można poprawiać swoje posty? Bo nigdzie nie widzę takiej opcji;)

Ad1 Poprawione.
Ad2 Nie, w Typach Dnia nie ma możliwości edycji postów, dlatego przed zatwierdzeniem najlepiej 3 razy sprawdzać na podglądzie jak wygląda post. Edytować mogą tylko Modzi, oczywiście jesli ktoś zgłosi taką prośbę.
//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom