>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Mogę się mylić ale czy tutaj nie powinien być zwrot z powodu kreczu?
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-24-02-2014-poniedzialek-104132.html#post4276001
http://www.livesports.pl/mecz/K4J6kbKC/#szczegoly-meczu
Zawodnik skreczował w 2 secie, a krecze rozliczamy zgodnie z tym jak rozlicza je podany w typie bukmacher, a Pinnacle krecze po zakończeniu 1 seta rozlicza jako wygrana/przegrana. Warto to mieć na uwadze przy podawaniu typów z tenisa. Logiczne przecież, że jak ktoś pograł ten typ w tym buku to przegrał, więc czemu tu miałby być zwrot? Chcesz się ubezpieczyć od kreczy, to dawaj kursy z buków rozliczających wszystkie krecze jako zwrot, w innym przypadku grasz na własne ryzyko.
/psotnick
 
kutanga 208

kutanga

Użytkownik
hah spoko ;) mam nadzieje ze ten typ nie wejdzie bo widze ze straszny jest problem ze smiesznym zapisem. never mind.
 
grzesio 70,2K

grzesio

Forum VIP
hah spoko ;) mam nadzieje ze ten typ nie wejdzie bo widze ze straszny jest problem ze smiesznym zapisem. never mind.
Czasami przy podliczaniu trzeba stracić chwilę , bo user uprzejmie nie napisze co gra , a z analizy nie wynika nic konkretnego po za laniem wody ;)
Podporządkuj się - zajmię Ci to 30 sekund , bo wcześniej też nie podawałeś wg wzoru ;)
 
kutanga 208

kutanga

Użytkownik
wczesniej malo kto podawal wg wzoru z reszta chyba wiadomo ze jak pisze bet365 to to jest bukmacher a nie godzina...
 
kutanga 208

kutanga

Użytkownik
Z reszta chyba w moich analizach wiadomo co gram, z reszta, jezeli to jest dla was takie wazne, to moge pisac tak jak wy chcecie, korona mi niby z glowy nie spadnie, ale poprostu ciezko zmienic przyzwyczajenie. Jest mozliwosc usuniecia tego postu czy przepadlo bo nie wiem, czy mam sie dalej produkowac ????
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 1
Godzina: 17.00
Spotkanie: St. Etienne - Monaco
Typ: Monaco over 1,5 gola
Kurs: 3.30
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Monaco, to jedyna drużyna w Ligue 1, która budzi niepokój w szeregach drużyny PSG. Tracą oni 5 pkt do prowadzących Paryżan, a 10 przewagi nad trzecim Lille. Wydaje się, że Liga zdaje się być rozstrzygnięta (trener Monaco uważa, że PSG juz zgarnęło mistrza). Zdaje się, że jest to zagrywka pokerowa. 5 pkt to tylko (albo aż) dwa potknięcia, ale co za tym idzie swoje mecze także trzeba wygrywać, a dziś będzie o to bardzo trudno, gdyż Monaco jedzie na mecz do czwartego Saint. Etienne, które walczy o 3 pozycję dającą prawo gry w LM. Muszą także uważać na plecy, gdyż już czują oddech Marsylii i Lyonu, który w końcu zaczął zdobywać punkty i walki o LM także nie odpuści. Na samo zwycięstwo Monaco bukmacherzy płacą kolo 3, co wyddaje mi się wysokim kursem. Fakt, w ekipie gości braknie Falcao, robiącego kolosalną różnice na boisku.
PSG wciąż ma swoje mecze w LM, a jutro grają u siebie z Marsylią, z którą punkty we Francji moze zgubic każdy ( na co liczyć pewnie będą gracze Monaco), a jeśli uda im się dzis zdobyć 3 pkt to Paryżanie naprawde poczują oddech konkurencji, co może źle wpłynąć na drużyne. Trener Monaco zdjął presje ze swoich piłkarzy, mówiąc że nie wygrają Mistrza, co podziałać może tylko i wylącznie pozytywnie na graczy. Pozdrawiam
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
To co robicie to jest żenada. Zmieniliscie regulamin ok, ale za brak godziny dawac -100 i jacy to Kozacy nie jestescie, to jest nieporozumienie, chyba 1 dnia nalezaloby zastosowac jakas taryfe ulgową dla ludzi np. w formie ostrzezenia, a nie ladowac polowie ludzi - 100 i psuć zabawę od początku. Zastanówcie co robicie, bo tam juz naprawdę wszyscy chyba postradali zmysły. Brak zrozumienia i normalnego podejscia wręcz nieumiejętnego aż bije, jak będziecie tak robić to jeszcze trochę i sami nawzajem będziecie sobie pisać te analizy, nie zapominajcie dzięki komu macie prace i profity tak na przyszlość.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
nie zapominajcie dzięki komu macie prace i profity tak na przyszlość.
Moderatorzy nie mają profitów. Podliczają z własnej, nieprzymuszonej woli.
Czytelny zapis wszystkim wyjdzie na dobre. Moderatorzy będą mieli nieco łatwiej w podliczaniu (jak podliczasz kilkadziesiąt typów, a każdy zapisany jest w inny sposób - to potrafi irytować), a userzy szukając typów również będą mogli zobaczyć z jakiej ligi jest dany typ no i o której godzinie. Nie każdy jest oblatany we wszystkich ligach i sportach.
Nie musisz brać udziału w zabawie jeśli regulamin Ci się nie podoba.
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Moderatorzy nie mają profitów. Podliczają z własnej, nieprzymuszonej woli.

Czytelny zapis wszystkim wyjdzie na dobre. Moderatorzy będą mieli nieco łatwiej w podliczaniu (jak podliczasz kilkadziesiąt typów, a każdy zapisany jest w inny sposób - to potrafi irytować), a userzy szukając typów również będą mogli zobaczyć z jakiej ligi jest dany typ no i o której godzinie. Nie każdy jest oblatany we wszystkich ligach i sportach.

Nie musisz brać udziału w zabawie jeśli regulamin Ci się nie podoba.
Częściowo się z Tobą zgodzę, jednak trochę zapominacie o tych co piszą te analizy. Przecież nikt nie musi tego robić, każdy robi to z własnej woli, pewnie ponad 200 osób napiszę jedną analizę miesięcznie, a profit z tego niewielki przy włożonym czasie (wygrywają przecież tylko trzy osoby). Oczywiście, korona mi z głowy nie spadnie jak wpiszę tą godzinę czy ligę, ale nic też się nie stanie osobie, która tylko pobiera analizy/typy z forum i nic tutaj nie wnosi. Napisałem, że częściowo się z Tobą zgadzam, bo jednak praca moderatorów też powinna być ułatwiana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Panowie i panie przecież od dawna jest trąbienie o tym, że jest nowy regulamin i będzie surowiej przestrzegany... pretensje tylko do siebie, tak jak z łapaniem np mandatów.
 
peelen 9

peelen

Użytkownik
Panowie i panie przecież od dawna jest trąbienie o tym, że jest nowy regulamin i będzie surowiej przestrzegany... pretensje tylko do siebie, tak jak z łapaniem np mandatów.
Nie do końca kolego, ponieważ regulamin powinien obejmować wszystkich użytkowników, a spójrz na posty #9 #24 #29 #38 #75 z wątku typ dnia 01.03 zmienione przez mo deratorów, jednak bez pkt ujemnych. Zaznaczam jeszcze, że użytkownicy, którzy napisali te posty nie zgłaszali chęci zmian w tym wątku. Więc co to za edycja?
Pozdrowienia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom