>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
ronaldinho1991 27

ronaldinho1991

Użytkownik
w tabeli mam bilans +200 ( zgadza się) ale skuteczność 0/2 0%, zamiast 1/2 50%, prosze o poprawe ;)

Jutro ogarnę aktualną tabelkę to poprawię.
 
wertastable 47

wertastable

Użytkownik
Witam, czy jesli podalem typ na to, ze jedna z druzyn strzeli, a ktos wczesniej podal bts to musze zmienic typ?
Pozdrawiam ????
Nie. Typy się nie pokrywają.
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Siemanko
Mam pytanie a nie odnalazłem tutaj na nie odpowiedzi ;)
Czy jeśli mecz zaczyna się o północy to dać go na dzień poprzedni czy następny ?
Następny
 
vebfan 7

vebfan

Użytkownik
dodałem typ na dzisiaj i nie zrobiłem spacji i wyszła emotikonka ???? Typ miał być X2.
Linku nie wstawię bo nie mogę jeszcze. Na ostatniej stronie jest mój typ.

christopher48 // Poprawione.
 
S 10

stachu1983

Użytkownik
Witam.
Od dłuższej chwili próbuje napisać post we wtorkowych typach dnia. Przy probie umieszczenia wiadomości pojawia się komunikat:
Aby móc umieszczać linki lub grafiki w postach, musisz mieć napisane 10 lub więcej postów. Aktualnie napisałeś 1 postów.
Usuń linki lub grafiki ze swojego posta, wtedy będziesz mógł go umieścić na forum.
To jest tylko i wyłącznie tekst. Stad pytanie - w jaki sposób mam umieścić posta na forum i czy ewentualnie mogę całą treść/analizę wkleić tutaj z prośbą o przesunięcie do właściwego działu.
 
S 10

stachu1983

Użytkownik
Ok, udało się. Przepisałem wszystko jeszcze raz bezpośrednio do okna &quot;szybka odpowiedź&quot;. Wcześniej analizę pisałem w wordzie przyklejając tekst na forum. Być może to przez to, ale swoją drogą wydaje się to dziwne.
 
matti843 85

matti843

Użytkownik
To moze ja napisze jakas PROPOZYCJE (w koncu temat tez tego dotyczy).Mianowicie chodzi mi o wysokie kursy typerow w koncowce miesiaca.Uzytkownicy,z malymi szansami na wygrane,rzucaja typy &quot;rozpaczy&quot; z wysokimi kursami(wiem,sa rozliczane po kursie 400j mimo wszystko)Zeby temat byl na poziomie proponuje np:
a) wykluczenie gracza,ktory popelni X(powiedzmy 6-8) bledow w danym miesiacu
b)wieksza ilosc pkt karnych za typ po kursie 3.0+ (np -150,-200 w zaleznosci od kursu)
c)Wieksze premiowanie typerow majacych najlepszy % trafnych typow w danym miesiacu.(min.75%)
d)Lagodniejszy system oceny analiz-np X ilosc znakow w kazdej analizie,NIE BIERZEMY POD UWAGE PRZEPISYWANIE STATYSTYK.Niech liczy sie jakas cenna informacja co do danego spotkania.Np kontuzja gracza,ogolna forma zespolu(zawodnika) Oczywiscie inne info mile widziane,jednak denne przepisywanie statystyk nie moze byc wyznacznikiem poziomu analizy.
To takie moje propozycje,chodzi mi o to,ze wiele osob trafia na to forum,oczywiscie przypadkowo/lub nie/,(np pod koniec miesiaca) widzi typy dnia i umacza ciezka kase.Chyba nie o to chodzi?Wg mnie,haslo &quot;TYPY DNIA&quot; to maja byc + - pewniaki(spoko,wiem nie ma czegos takiego).Byc moze adminitratorzy boja sie,ze jak wyklucza kogos z konkursu to straca userow-jednak mysle,ze majac wieksza skutecznosc typow,to forum ma ogromne szanse na wiekszy rozwoj(i tym samym wiecej np konkursow dla userow etc...).Na razie tyle,jak mi przyjdzie cos do glowy to napisze---Co do Moderatorow i Administradorow forum--przemyslcie to,taka moja rada.Zrobicie jak uwazacie,taka moja propozycja-
tylko-zycze wysokich wygranych...
pzdr
PS:Co do reprezentacji Polski-nigdy mnie nie zawiedli...Dla mnie to zawsze pewniak-na porazke OFC(oprocz meczy tow.czy WYSPY OWCZE...)
Zgadzam się tutaj z bizziss to jest dział na propozycję, zgadzam się co do jego A i C, bo widać że D jest realizowany ładnie.Co do punktu C o którym chciałbym się rozpisać.
Uważam że powinno się odejmować punktów tyle ile się by np dostało za kurs(np kurs 4.00 to się odejmuje 300), bo czasami widzę takie z kosmosu typy i wiadomo czasami jakaś drużyna sprawi niespodziankę.Ale dział Typy Dnia ma pomóc użytkownikom jeśli ktoś nie jest do końca przekonany, i to może wprowadzić w błąd.Przy takich ujemnych punktach każdy użytkownik się 2 razy zastanowi czy go doda. Warto dodać że jeśli ktoś doda Typ np. z kursem 1.45 to nie straci tych stu punktów tylko 45, a w takich meczach gdzie jest pewniak też mogą się niespodzianki trafić.
Pisząc ten post wpadłem na pomysł również co do punktu A, jeśli by było tak jak na górze napisałem, nie trzeba było wykluczać graczy po ilości błędnych typów, tylko ujemnych punktów jakich zdobył. Bo czasami pod koniec miesiąca gracze którzy widzą że mają średnią sytuację próbują szczęścia z tymi wysokimi kursami.
Tylko bez hejtów ;) to tylko propozycja :cool:
010// Regulamin jest od dawna i się naszym zdaniem sprawdza, dlatego nie będziemy zmieniać czegoś, co dobrze działa. pozdrawiam
 
O 6

oxidosis

Użytkownik
Pytanie - czy jeżeli ktoś postawił w typach dnia w danym meczu X do przerwy, to czy moge postawić na 0:0 do przerwy? myśle, że typy się nie pokrywają, bo stawiając na remis do przerwy może być równie dobrze 1:1 czy 2:2, ale pewien nie jestem.
010// Możesz.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Taki mały komunikat. Jak dodajecie tutaj analizy to wklejcie je również do działów tematycznych. Jest tu masa analiz z tenisa mało kto je daje do tematów z turniejami. Mam nadzieje, ze poswiecicie tą minutle i wkleicie analize również do tematów z turniejami, czy w pilce z ligami itp...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom