>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
W 0

walimy3376

Użytkownik
Witam wszystkich mam taki problem ????
Pierwszy raz stawiałem online u BATh i tam były zakłady pojedyncze ja myślałem że to są zakłady tak jak w stsie te kombinacyjne i się walnąłem postawiłem parę zakładów chyba z 5 po 5 zł na takie jak &quot;Drużyna 1 strzeli bramkę w obydwu połowach&quot; itd dostałem bonus 25 zł ponieważ wpłaciłem 50 tak i teraz moje pytanie czy w przypadku gdy nie spełnię warunków bonusa to w przypadku gdy przegram te zakłady te 25 zł zostaną odjęte też od mojego depozytu? czy jak to jest ;x dodam że w tym bonusie trzeba obrócić 5 razy bonusem i raz depozytem po kursach 2.00 lub wyższych ... Ogólnie co jeżeli nie spełnie warunków bonusu ;x

e:
Zapoznaj się z regulaminem i upewnij się czy zadajesz pytania we właściwym temacie

http://forum.bukmacherskie.com/f38/promocja-zgarnij-bonus-powitalny-50-a-12320-7.html#post3503218
 
O 6

oxidosis

Użytkownik
Pytanie - czy jeżeli ktoś postawił typ, jednak zrobił to niezgodnie z regulaminem ( nieregulaminowy bukmacher ), to czy mogę ten typ powtórzyć?
010//Tak, ale zgłoś żeby pierwszy typ usunąć
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Zauważyłem dziwną rzecz. . . Zegar wystawiania postów w typach dnia jest tak jakby opóźniony o godzinę ;) Wystawiłem typ o 00:33 a system wpisał 23:33. Proszę o naprawienie tego bo może to doprowadzić do wielu niezgodności. Pozdrawiam.
 
L 28

leonturkoglu

Użytkownik
hej, mam dwa pytania:
1.czy typy z środy są rozliczone?czy tylko ja nie widze punktacji
2. czy można śledzić punktację z danego miesiąca &quot;na żywo&quot;
Proszę o odpowiedź i nieirytowanie się gdyż pewne rzeczy są dla mnie niejasne jeszcze ????
 
P 8

pepo27

Użytkownik
Mam pytanko, jeżeli ktoś postawił na over bramek w meczu, mogę zagrać na over bramek którejś drużyny, czy będzie jako powtórka?
 
D 0

dzik18

Użytkownik
Prosiłbym o poprawę mojego typu w temacie Typy Dnia 07.04.2013
W sformułowaniu
&quot;Bilans ten może nie powalać na nogi ale piłkarze gości....&quot;
Na: &quot;Bilans ten może nie powalać na nogi ale piłkarze gospodarzy&quot;
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Prosiłbym o malutką poprawkę w tym zdaniu:
,,Ostatnia ich konfrontacja w lidze zakończyła się wynikiem 1:1&#39;&#39;
Proszę poprawić na takie zdanie: Ostatnia konfrontacja Korony z GKSem zakończyła się wynikiem 1:1
Wielkie dzięki ????
 
P 8

pepo27

Użytkownik
Nie zauważyłem typu piksiela i wrzuciłem dubla na 8.04, proszę o zmianę na 1 tercja, kurs 1,60 bet365
Podrzucił bym link, ale nie mogę ;)

christopher48 // Poprawione.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom