>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
S 108

suri

Użytkownik
Niepoważne zachowanie ....itd. itp., więcej szacunku do moderatorów, mnie wczoraj trochę przeczołgali i tyle , mniej nerwów, skup się dalej na typowaniu, ale w kwietniu, a nawiasem mówiąc korzyść &quot;rz&quot;;).
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tigres przyjechał na ten mecz w rezerwowym składzie:Jorge Díaz de León ( gk 0/0), Aaron Fernández ( gk 0/0), José Rivas (df 13/0), Alonso Zamora (df 2/0), Hugo Rodríguez (df 0/0 ), Manuel Viniegra (mf 15/1), Jesús Dueñas (mf 25/0), Elías Hernández (mf 19/2), Jonathan Bornstein (mf 2/0), Alan Pulido (att 16/3), Abraham Stringel (df 0/0), Alberto Acosta (mf 10/3), Taufic Guarch (att 4/0), Jorge Espericueta (mf 0/0), Josué Aguilar (mf 0/0) y Martín Reyes (df 0/0)
W tym składzie jest tylko 2 zawodników z pierwszej jedenastki. W pierwszy meczu rozgrywanem tydzień temu Seattle przegrało 0-1 ale trener mówił że był to dla nich ciężki mecz z powodu innych warunków pogodowych jakie maja u siebie. Teraz graja u siebie, i są bardziej zmotywowani niż ich przeciwnicy.
Drużyna Tigres zlekceważyła rozgrywki i przyjechała na ten mecz w rezerwowym składzie:Jorge Díaz de León ( gk 0/0), Aaron Fernández ( gk 0/0), José Rivas (df 13/0), Alonso Zamora (df 2/0), Hugo Rodríguez (df 0/0 ), Manuel Viniegra (mf 15/1), Jesús Dueñas (mf 25/0), Elías Hernández (mf 19/2), Jonathan Bornstein (mf 2/0), Alan Pulido (att 16/3), Abraham Stringel (df 0/0), Alberto Acosta (mf 10/3), Taufic Guarch (att 4/0), Jorge Espericueta (mf 0/0), Josué Aguilar (mf 0/0) y Martín Reyes (df 0/0)
W tym składzie jest tylko 2 zawodników z pierwszej jedenastki ,ale prawdopodobnie zaczną mecz na ławce rezerwowych,więc Tigres zagra samymi rezerwowymi.W pierwszy meczu rozgrywanem tydzień temu Tigres wygrało 1-0 ale zagrało w swoim najlepszym składzie.Myślę ,żeby jak najszybciej grać bo kursy ida mocno w dół.
Przeczytałeś, dałeś handi (bo wyższy kurs) i liczyłeś na to, że może trafisz. Skopiowałeś post roana zmieniając tylko delikatnie słowa w poszczególnych zdaniach, ale budowa &quot;analizy&quot; jest taka sama. Nawet zdanie &quot;w tym składzie jest tylko 2 zawodników z pierwszej jedenastki&quot;. Sorry, ale nie wierzę, że pomyśleliście o tym samym. Dla mnie to jest plagiat. Tak szkoda mi się zrobiło i Ci strasznie zazdroszczę... Po prostu mam w interesie dobro innych userów i chcę by dział &quot;Typy dnia&quot; faktycznie zawierał coś sensownego. Ty po prostu liczysz na fart i nic więcej.
W obu postach ta sama literówka. Daj spokój i oszczędź wstydu.
 
T 13

tuja

Użytkownik
Witam
Pisze odnośnie mojej analizy meczu z 20 marca , która została uznana za ,,kiepską &quot; . Zawarłem w niej wszystko co wskazywało mi na słuszność tego typu. Rozumiem że jest krótka oraz nie najwyższych lotów , ale to przez to że typ wydał mi się aż nadto oczywisty . Wynik meczu był dla kazdego kto chodź trochę śledzi NBA oczywisty więc po co się rozpisywac? Chyba tylko by zniechęcić inny graczy do czytania długiej i mało tresciwej analizy. Jako nowy gracz na forum poczulem się oszukany i zawiedziony , zwłaszcza że wszystkie 3 typy ( wszystkie z NBA bo obstawiam tylko kosza ) były trafne.
Rozumiem , że analiza nie była najlepsza , ale nie jest to wina mojej niefachowości czy tez niedaj boże nieznajomości tematu . Prosze przeczytać moje pozostałe analizy . Czy jako nowy gracz moge liczyć na żołta kartkę i uznanie zakładu ? Prosze o wzięcie pod uwagę pozostałych moich analiz oraz fakt że wszystkie moje typy były poprawne .
Pozdrawiam cieplutko
PS. Niestety nie mogę zamiescić linka , gdyż mam mniej niż 10 postów .
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Wynik meczu był dla kazdego kto chodź trochę śledzi NBA oczywisty
No i właśnie w tym dziale również chodzi o to, że jak ktoś całkowicie nie zna się na dyscyplinie, a przeczyta twoją analizę to jednak skorzysta z typu, bo będzie uważał, że popisałeś się wiedzą. Czy twoja analiza faktycznie była wyczerpująca, ciekawa? Sam sobie odpowiedz.
Twoje pozostałe analizy nie mają nic do tego. Nowy typ, nowa analiza. Nie możemy jechać na przekonaniu &quot;ktoś się zna to nawet jak napisze jedno zdanie to mu to uznamy&quot;.
Jeśli chcesz podawać swoje typy bez uzasadnienia to możesz założyć swój temat w tym dziale:
http://forum.bukmacherskie.com/f15/
Możesz tam argumentować nawet jednym zdaniem. Nikt nie zarzuca Ci niefachowości/nieznajomości tematu, ale po prostu ocenia pojedynczą analizę tak jakby każdy z nas miał pustą kartę.
Nie masz ⛔ 100 za ten typ tylko moderator zwrócił Ci uwagę, że jednak ta analiza nie jest najlepsza i masz okazję wykazać się w kolejnych dniach.
Pozdrawiam
 
T 13

tuja

Użytkownik
Rozumiem . Mam jeszcze tylko jedno pytanie . Czy ten zakład będzie dodany do ogólnej liczby moich typów w marcu , czy nie wpłynie on na moją skuteczność ?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nie będzie dodawany i nie ma wpływu na twoją skuteczność. W przypadku gdy użytkownik napisze 2 kiepskie analizy w miesiącu to za 3 (i kolejną) będzie już otrzymywał ⛔ 100 i tym samym jego skuteczność będzie niższa.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Kiedy można się spodziewać aktualnej tabeli, uzupełnianej na bieżąco ? To mój pierwszy miesiąc w konkursie po długiej przerwie i nie wiem jak to teraz wygląda.. ????
 
C 2

chestter88

Użytkownik
co to oznacza kiepska analina ?
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-21-03-2013-czwartek-89737-2.html#post3473386
podałem kilka przesłanek dlaczego warto stawiać na ten mecz i wszystkie przesłanki zostały spełnione. Chodzi wam o jakość analizy czy jej długość, bo mogę pisać głupoty jak inni piszą na 2000000 wyrazów, że gra jakiś zawodnik a jakiś nie gra ale to jest bez sensu. Ja analizuje najważniejsze aspekty meczu a nie jakieś głupoty jak inni.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
co to oznacza kiepska analina ?
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-21-03-2013-czwartek-89737-2.html#post3473386

podałem kilka przesłanek dlaczego warto stawiać na ten mecz i wszystkie przesłanki zostały spełnione. Chodzi wam o jakość analizy czy jej długość, bo mogę pisać głupoty jak inni piszą na 2000000 wyrazów, że gra jakiś zawodnik a jakiś nie gra ale to jest bez sensu. Ja analizuje najważniejsze aspekty meczu a nie jakieś głupoty jak inni.
Pisząc tak (jak w pogrubionych przeze mnie fragmentach) wyrażasz brak uznania dla tego co piszą inni użytkownicy.

Natomiast co do Twojej analizy, została ona uznana za kiepską, ponieważ jej jakość stoi na niskim poziomie.
 
C 2

chestter88

Użytkownik
Pisząc tak (jak w pogrubionych przeze mnie fragmentach) wyrażasz brak uznania dla tego co piszą inni użytkownicy.

Natomiast co do Twojej analizy, została ona uznana za kiepską, ponieważ jej jakość stoi na niskim poziomie.
co to oznacza ze jest na niskim poziomie? jakie sa kryteria ocenia analiz? Musze wypisac pol skladu druzyny, napisac ich 5 ostatnich meczow i przeciwnikow wtedy analiza bedzie dobra? Radze sie troche dokształcić bo tu nie chodzi o długość analizy tylko jakość, moja analiza była jakościowo 100x lepsza od osob ktore wypisuja glupoty typu &quot; ten zawodnik ostatnio gral jak cipa a teraz bedzie chcial sie zrehabilitowac&quot; wiec prosze o zaliczenei mojego typu i zmienic swoje kryteria ocenania na jakosc a nie ilosc .

i poza tym co to ma byc
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-19-03-2013-wtorek-89645.html#post3468444

ta analiza niby jest lepsza od mojej ? heh smechy warte, ten gracz grał, inny ma kontuje, koniec analizy, smiechu warte, takie akceptujecie a mojego nie, to wasz jakis kolega?
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
co to oznacza ze jest na niskim poziomie? jakie sa kryteria ocenia analiz? Musze wypisac pol skladu druzyny, napisac ich 5 ostatnich meczow i przeciwnikow wtedy analiza bedzie dobra? Radze sie troche dokształcić bo tu nie chodzi o długość analizy tylko jakość, moja analiza była jakościowo 100x lepsza od osob ktore wypisuja glupoty typu &quot; ten zawodnik ostatnio gral jak cipa a teraz bedzie chcial sie zrehabilitowac&quot; wiec prosze o zaliczenei mojego typu i zmienic swoje kryteria ocenania na jakosc a nie ilosc .
Nie chcę się wtrącać pomiędzy dyskusję. Też dostałem kiepską analizę. Tylko raz. Nie więcej. Ale pamiętaj Panie Chestter, Nani też mówił, że nie powinno być czerwonej, tylko makasymalnie żółta, jednak osoba, która ma prawo to ocenić uważała inaczej. Tutaj jest tak samo. Trzeba to uszanować. Pozdrawiam;)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Radze sie troche dokształcić bo tu nie chodzi o długość analizy tylko jakość, moja analiza była jakościowo 100x lepsza od osob ktore wypisuja glupoty typu &quot; ten zawodnik ostatnio gral jak cipa a teraz bedzie chcial sie zrehabilitowac&quot; wiec prosze o zaliczenei mojego typu i zmienic swoje kryteria ocenania na jakosc a nie ilosc .
Odzywaj się trochę z szacunkiem. Twoja analiza była słaba, nikogo nie przekonała (z pewnością). Zawiera wiele banałów, a w analizie usera WojciechJ wyciągnięte są jakieś wnioski.
Można powiedzieć, że jest to idealny przykład analizy, która nie jest koniecznie długa, a treściwa. Ideałem nie jest, ale na kiepską również nie zasługuje w przeciwieństwie do twojej. To tak samo jakby ktoś pisał analizy do meczu Barcelony &quot;wygrywają wszystkie mecze to i wygrają następny, nie ma o czym więcej pisać&quot;.
Analiza ma również kogoś PRZEKONAĆ do pogrania danego typu. Twoja wypowiedź zajęła Ci mniej czasu niż pisanie swoich zażaleń w tym temacie na to, że moderatorzy uznali twoją analizę za kiepską. Pochwal się swoją wiedzą, bo Typy Dnia to nie dział, gdzie podajemy suche typy.
Na forum są również organizowane konkursy, gdzie analizy nie są wymagane. Jeśli masz problem z przekazywaniem informacji to może tam się sprawdzisz.
 
C 2

chestter88

Użytkownik
Odzywaj się trochę z szacunkiem. Twoja analiza była słaba, nikogo nie przekonała (z pewnością). Zawiera wiele banałów, a w analizie usera WojciechJ wyciągnięte są jakieś wnioski.

Można powiedzieć, że jest to idealny przykład analizy, która nie jest koniecznie długa, a treściwa. Ideałem nie jest, ale na kiepską również nie zasługuje w przeciwieństwie do twojej. To tak samo jakby ktoś pisał analizy do meczu Barcelony &quot;wygrywają wszystkie mecze to i wygrają następny, nie ma o czym więcej pisać&quot;.

Analiza ma również kogoś PRZEKONAĆ do pogrania danego typu. Twoja wypowiedź zajęła Ci mniej czasu niż pisanie swoich zażaleń w tym temacie na to, że moderatorzy uznali twoją analizę za kiepską. Pochwal się swoją wiedzą, bo Typy Dnia to nie dział, gdzie podajemy suche typy.

Na forum są również organizowane konkursy, gdzie analizy nie są wymagane. Jeśli masz problem z przekazywaniem informacji to może tam się sprawdzisz.
ja nie mam problemu z niczym, gdzie ja napisalem tylko ze wygrywaja wszystko? wszystko to wygrywalo chicago a nie kaczki, podalem kilka przeslanek do tego meczu i wszystkie zostaly spenione, wiec niby czemu ta analiza jest slaba? bo wszystkie przeslanki zostaly spelnione? to chyba ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem i rozumowaniem.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
To moze ja napisze jakas PROPOZYCJE (w koncu temat tez tego dotyczy).Mianowicie chodzi mi o wysokie kursy typerow w koncowce miesiaca.Uzytkownicy,z malymi szansami na wygrane,rzucaja typy &quot;rozpaczy&quot; z wysokimi kursami(wiem,sa rozliczane po kursie 400j mimo wszystko)Zeby temat byl na poziomie proponuje np:
a) wykluczenie gracza,ktory popelni X(powiedzmy 6-8) bledow w danym miesiacu
b)wieksza ilosc pkt karnych za typ po kursie 3.0+ (np -150,-200 w zaleznosci od kursu)
c)Wieksze premiowanie typerow majacych najlepszy % trafnych typow w danym miesiacu.(min.75%)
d)Lagodniejszy system oceny analiz-np X ilosc znakow w kazdej analizie,NIE BIERZEMY POD UWAGE PRZEPISYWANIE STATYSTYK.Niech liczy sie jakas cenna informacja co do danego spotkania.Np kontuzja gracza,ogolna forma zespolu(zawodnika) Oczywiscie inne info mile widziane,jednak denne przepisywanie statystyk nie moze byc wyznacznikiem poziomu analizy.
To takie moje propozycje,chodzi mi o to,ze wiele osob trafia na to forum,oczywiscie przypadkowo/lub nie/,(np pod koniec miesiaca) widzi typy dnia i umacza ciezka kase.Chyba nie o to chodzi?Wg mnie,haslo &quot;TYPY DNIA&quot; to maja byc + - pewniaki(spoko,wiem nie ma czegos takiego).Byc moze adminitratorzy boja sie,ze jak wyklucza kogos z konkursu to straca userow-jednak mysle,ze majac wieksza skutecznosc typow,to forum ma ogromne szanse na wiekszy rozwoj(i tym samym wiecej np konkursow dla userow etc...).Na razie tyle,jak mi przyjdzie cos do glowy to napisze---Co do Moderatorow i Administradorow forum--przemyslcie to,taka moja rada.Zrobicie jak uwazacie,taka moja propozycja-
tylko-zycze wysokich wygranych...
pzdr
PS:Co do reprezentacji Polski-nigdy mnie nie zawiedli...Dla mnie to zawsze pewniak-na porazke OFC(oprocz meczy tow.czy WYSPY OWCZE...)
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Zapomnialem dodac Kursu na moj typ w meczu Palmeiras vs Santos. Gospodarze strzela w obu polowach KURS: 3,6, prosze dopiszcie
Dziekuje za pomoc ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom