>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Apeluję byście bardziej starali się przy pisaniu analiz. Później będzie płacz i setki pytań dlaczego analiza znalazła się &gt;TU&lt;.
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Proszę o poprawienie w analizie: &quot; ... Ten chłopak ma niezwykłą łatwość do rzucania w 2x30 i notowania mixów ( 180 )... &quot; nie 2x30 a 20x3 miało być, z góry dziękuję za wyrozumiałość ????
GDZIE JEST LINK!?
 
earnfari 88

earnfari

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f...ml#post3442274
chciałbym poprawić analizę
Witam, na dzisiaj wybrałem spotkanie pomiędzy Espoo - HIFK.
Wydaje mi się że w tym meczu padnie grad bramek dlaczego ? Już spieszę z odpowiedzią. W ostatnich 3 meczach drużyny HIFK padło w sumie 17 bramek co daje nam 5,66 bramki na mecz ! Jest to drużyna bardzo ofensywna a co za tym idzie zdarza im się również tracić bramki. Jeżeli chodzi o gospodarzy w ostatnich 5 meczach 4 razy zdobywali bramkę u siebie. . Jeżeli damy wiarę statystyką obie drużyny powinny tutaj strzelić bramkę i to nie jedną. Żeby poprzeć swój typ postanowiłem zajrzeć jeszcze głębiej w statystyki, Podczas meczów gospodarzy w lidze na 27 meczy padło 99 bramek co daje nam 3,66 bramki na mecz. Jeżeli chodzi o gości to na 27 meczy można było odnotowac ponad 3 bramki na mecz (84 bramki).
W spotkanaich obu tych drużyn pada wiele goli, Stąd taki mój typ
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Co w sytuacji gdy jak wczoraj podawałem typ na mecz Hewitt-Rosol miał się on odbyć dziś o 19.00 - teraz patrzę a planowane rozpoczęcie jest jutro o północy?
 
L 0

limsa

Użytkownik
Mam taką propozycję, często czytam typy dnia i czasami nie mam zielonego pojęcia o danym sporcie, a analiza i typ mnie przekonuje, że warto postawić. Często w chodzę w tedy na stronę gdzie obstawiam i czasami rozczarowuję się, że dane spotkanie było kilka godzin temu. Może by tak do typów, mogła by być wymagana godzina rozpoczęcia spotkania ? Znacznie zaoszczędziło by mi to czasu i pewnie nie tylko mnie.
Pozdrawiam ????
 
S 108

suri

Użytkownik
Witam, mam pytanie do moderatorów.
Panowie czy nie uważacie, że ostatnio w typach dnia aż roi się od plagiatów.... Czy to dozwolone w ramach uczciwej rywalizacji?
Link na dowód xxx , najczęściej z resztą wykorzystywany. Rozumiem, że można ewentualnie wykorzystać to jako sugestię, ale kopiować słowo w słowo, to już chyba lekka przesada.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dobrze, że Suri to wypatrzył ale problem jest odwrotny. Ktoś kopiuje nasze analizy (użytkowników tego forum) i wkleja je żywcem tam. Sprawdźcie godziny w których dodawaliśmy typy na tym forum na dzisiaj &lt;wtorek&gt; (pisane były jeszcze wczoraj) a ktoś hamsko wkleił to dzisiaj rano tam. PLAGIAT !!!
R/I co w takiej sytuacji mamy zrobić? Nie mamy wpływu na inne fora. Gdy to działa w drugą stronę i ktoś wkleja gotowe analizy na NASZE forum to wtedy taki ktoś wykluczony jest z zabawy. Nie ma jednak tak wielu moderatorów by każdą analizę dokładnie sprawdzać czy aby przypadkiem nie jest plagiatem.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
prosiłbym o poprawę bo strasznie rozjechała mi się grafika przy kopiowaniu, poniżej umieszczam poprawioną - do zastąpienia:

Ruch Chorzów - Śląsk
1:1
Ruch Chorzów - Widzew 3:0
Zagłębie L. - Ruch Chorzów 2:2
Ruch Chorzów - Lech 0:4 Zagłębie L. - Jagiellonia 2:1
Piast G. - Zagłębie L. 1:1
Zagłębie L. - Ruch Chorzów 2:2
Zagłębie L. - Pogoń 3:0
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-13-03-2013-sroda-89405-2.html#post3455950
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom