>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Przez przypadek kliknąłem &quot;zatwierdź&quot; i nie dokończyłem analizy, jeśli będzie ona zła to proszę poinformować i dopiszę tam.
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Czy jak użytkownik Herman20 postawił przedemną na Lakers (+9,5), to mój typ na Lakers (ML) będzie zaliczony czy uznany jako typ powtórzony?
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Szkoda, że nie dostałem odpowiedzi, bo zaraz mecz się rozpoczyna. Według regulaminu to zakład na zwycięską drużynę i dodatni handicap na tą drużynę, to dwa inne zakłady, więc typ chyba powinien być zaliczony, no ale chciałem się upewnić... No nic, mam nadzieję, że jak typ wejdzie to nie będzie przykrej niespodzianki w postaci -100 pkt.
 
S 108

suri

Użytkownik
Witam , mam pytanie do adminów dot. regulaminu &quot;Typów dnia&quot;. Co z zasadą 1 typu na dzień, w wypadku kiedy dane zdarzenie zostanie odwołane?
Ramzes/Kiedy spotkanie zostało przełożone może podać zastępczy typ
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-18-03-2013-poniedzialek-89610-2.html
Zwracam się z prośbą, o zaliczenie tego mojego typu, analizy, gdyż okazała się trafna, a ten kto czytał z pewnością wiedział o jaki typ chodzi o pomyłka z mojej strony byla przypadkowa. Uważam, a nawet jestem pewien, że rozliczenie powinno być na ✅ gdyż analiza wskazywała na ten typ oraz kurs, a więc proszę o zmianę. Sprawą oczywistą jest, że kto przeczytał wiedział o co chodzi

christopher48 // Po pierwsze: podawaj dokładnie link (do postu, a nie do strony). Po drugie: ja już Ci tam wszystko napisałem w Twoim poście. Rozliczenie nie zostanie zmienione. Gdybyś przed meczem napisał tutaj o swojej pomyłce, to wtedy by któryś z moderatorów zmienił typ.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-18-03-2013-poniedzialek-89610-2.html

Zwracam się z prośbą, o zaliczenie tego mojego typu, analizy, gdyż okazała się trafna, a ten kto czytał z pewnością wiedział o jaki typ chodzi o pomyłka z mojej strony byla przypadkowa. Uważam, a nawet jestem pewien, że rozliczenie powinno być na ✅ gdyż analiza wskazywała na ten typ oraz kurs, a więc proszę o zmianę. Sprawą oczywistą jest, że kto przeczytał wiedział o co chodzi


christopher48 // Po pierwsze: podawaj dokładnie link (do postu, a nie do strony). Po drugie: ja już Ci tam wszystko napisałem w Twoim poście. Rozliczenie nie zostanie zmienione. Gdybyś przed meczem napisał tutaj o swojej pomyłce, to wtedy by któryś z moderatorów zmienił typ.

Wyrażam swoje zdanie, nie dawajcie ostrzeżeń, gdyż napiszę tylko prawdę. Myślę, że moderator rozliczający mój typ, ,,specjalizujący&#39;&#39; się w dziale tenis, po prostu ścisnął go żal w **** i dlatego tak rozliczył. Szkoda, bo wszystko się zgadzało, ale wychodzę z tego założenia, że jeszcze ten ⛔ nadrobię, gdyż straciłem razem bodajże 340 punktów, ponieważ nie zostałem rozliczony na ✅ a za trafną analizę jeszcze ukarany minusem.
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom