>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
M 135

mhm

Użytkownik
Natan tobie napisalem pw ze masz slaba analize bo opierasz jak na Quaresmie, ktory nie gra w tym meczu. Nie pisalem tego na forum ale skoro wyciagasz PW na publiczne forum to musze to tutaj skomentowac. Nie ma nic o oslabieniach w twojej analizie i o neutralnym terenie.
Kolega, do ktorego sie odnioslem tez tego nie napisal. Pisze ponadto o scisku na podium a to jest 13 kolejka. Zupelnie tego nie rozumiem.
Mamy robic dobre analizy i zarabiac a nie pisac byle co, zreszta to gdzies tam w regulaminie jest napisane. Po prostu zwracam na to uwage, ze zrobiliscie obaj slaba analize.
 
N 11

natan

Użytkownik
O Quaresmie wspomniałem na samym początku w celu luźnego nawiązania do sytuacji jego i drużyny oraz potem gdy przedstawiałem dlaczego dani zawodnicy mają szansę na zdobycie dziś gola. Przyznaje, że zapomniałem o tym że Rysialdo dzisiaj pauzuje, ale na pewno nie opierałem o niego analizy. Zresztą nie o to chodzi. Jeśli wymagasz od innych pełnej wartości merytorycznej w postach i stu procentowej zgodności z prawdą to sam nie możesz sobie pozwalać na takie wtopy jak ta z pustymi trybunami. Uwagę komuś można też zwrócić w inny sposób niż nazywanie czyiś analiz jako &#39;biedne&#39; czy &#39;do dupy&#39;, ot wszystkie powody dla których postanowiłem zwrócić Ci tu uwagę.
 
J 5

jackus123

Użytkownik
O co chodzi z -100 za niby powtórzenie typu? Przecież ten typ przede mną to jest -1 i kurs ok 1.5 co oznacza ze w przypadku wygranej jednym punktem tamten ma zwrot a ja zagrałem -1.5 i kurs 1.9 co oznacza że w przypadku wygranej jednym ja przegrywam. Co za oszustwa i działanie na niekorzyść obcych użytkowników bo wiadomo lepiej niech swoi wygrają. Myślałem że każdy ma jednakowe szanse, jak widać niektórzy są faworyzowania... Śmieszne. Typ inny, kurs inny a jednak taki sam. :/

Mam na myśli oczywiście:
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-06-12-2011-wtorek-68260-3.html
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
O co chodzi z -100 za niby powtórzenie typu? Przecież ten typ przede mną to jest -1 i kurs ok 1.5 co oznacza ze w przypadku wygranej jednym punktem tamten ma zwrot a ja zagrałem -1.5 i kurs 1.9 co oznacza że w przypadku wygranej jednym ja przegrywam. Co za oszustwa i działanie na niekorzyść obcych użytkowników bo wiadomo lepiej niech swoi wygrają. Myślałem że każdy ma jednakowe szanse, jak widać niektórzy są faworyzowania... Śmieszne. Typ inny, kurs inny a jednak taki sam. :/
Mam na myśli oczywiście:
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-06-12-2011-wtorek-68260-3.html
jakbyś przeczytał dokładnie regulamin to byś wiedział o co chodzi. POLECAM
Kiedy bedzie jakaś tabela
jak się wyrobie to dziś. Ale raczej będzie nie pełna
edit/ jednak jutro będzie
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
No holender ! nie wiem co się dzieje z moim laptopem napisałem typ sprawdziłem wysłałem a tu klapa wyszło choćbym wiersz pisał dlatego proszę moderatorów aby jak idzie to poprawili na prawidłowy zapis . Z góry dziekuję .
Kanonier0392 / ok.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
A ja skladam rekalamcje, podalem na dzis typ najpierw na Schalke ale pisalem analize i ja dodalem, po czym zorientowalem sie,ze ktos mnie wyprzedzil o chyba 3 minuty i tez podal ten typ to napisalem druga analize do meczu TSV... teraz patrze a analiza do TSV usunieta a za Schalke dostalem -100 za powtorzony typ a przeciez na wstepie analizy zaznaczylem, ze pisze druga bo ktos mnie wyprzedzil
Kanonier0392 / Błędy zgłasza się w tym właśnie temacie, a nie w konkursowym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom