>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
tytka 122

tytka

Użytkownik
Można wiedzieć co ile aktualizacja tabeli jest
różnie , zależy od ilości czasu jaki posiadam. Nie musicie się przypominać co dzień , bo wiem , że mam na głowie tabelkę ;) / Konrad
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
przy moim typie na dzień dzisiejszy jest pomyłka. To jest handicap -1.5 na Fart Kielce, a w ostatnim zdaniu napisałem, że Trefl wygra 3:0 lub 3:1 proszę o poprawkę z Trefla na Fart. Dzięki!
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Jeśli ktoś podał jako typ wygraną gospodarzy, a ja chcę dać typ ML OT na gospodarzy, to jest to uznawane jako powtórzony typ?
Kanonier0392 / nie.
 
R 0

radek1r31

Użytkownik
TYPY dnia pomiędzy 27 a 30 grudnia
witam.czy Typy dnia obsługują okres w czasie przerwy ligowej? Jakich meczy w ogóle można spodziewać się pomiędzy 27 a 30 grudnia,przecież wszystkie ligii kończą rozgrywki 26 grudnia...z góry dzięki za rozwianie wątpliwości
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
witam.czy Typy dnia obsługują okres w czasie przerwy ligowej? Jakich meczy w ogóle można spodziewać się pomiędzy 27 a 30 grudnia,przecież wszystkie ligii kończą rozgrywki 26 grudnia...z góry dzięki za rozwianie wątpliwości
odpowiem choć nie wiem za bardzo po co.

Typy Dnia to konkurs który trwa 365 dni w roku , 24h na dobę. Ligi piłkarskie nie grają ( większość) ale są inne dyscypliny do typowania.
 
M 135

mhm

Użytkownik
Kolejny raz czytam analize gdzie ktos powoluje sie na to ze druzyna wygra pod przywodctwem lidera mimo ze powszechnie wiadomo ze ma on kontuzje.
Czy jest mozliwosc wprowadzic taki punkt regulaminu, ktory by automatycznie usuwal taki post? Komus nie chce sie szukac i wpisuje glupoty. Ostatni taki glupi post to informacja ze Quaresma pociagnie Besiktas do zwyciestwa ze Stoke. Fajnie. Z tym ze on ma kontuzje. Dodatkowo jeszcze info ze Almeida pociagnie gre. Co on moze pociagnac jak facet jest bez formy. Na pewno sie pojawi analiza ze Klose bedzie strzelal gole dla Lazio i Lazio wygra z handicapem -3,5 (a Klose ma zaczac mecz na lawce.) Przyklady mozna niestety mnozyc.
 
prof 11,7K

prof

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Wisła Kraków - Twente
Typ: ponizej 1.5
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
o 21:05 rozpocznie sie prawdopodobnie ostatni mecz dla Krakowskiej Wisły w tegorocznej LE. Ostani bo ciezko sobie wyobrazic aby Wisła pokonała Twente i w miedyzczasie Fulham uleglo Odense. Twente ma teraz wazniejsze sprawy na głowie i pewny awans w kieszeni przez co wystawi dzis w wiekszosci rezerwowy skład. Wisełka w walce o honor zapewne postara sie go uratowac ale watpie by przy dyspozycji i nieskutecznosci gospodarzy padlo tu duzo bramek. Widze tu 1 gola bo jak wiadomo polskie druzyny z tak mocnymi firmami rzadko strzelaja duzo goli a tylko przewaznie je traca. Dodatkowo rezerwowy sklad gosci napewno nie jest tak zgrany jak ten podstawowy przez co okazji moze byc znacznie mniej dla samego Twente i o zwyciestwo na terenie Polski moze byc rownie ciezko. Wisła zbyt słaba a Twente na looziku eksperymentalnie pozwoli pograc mlodziezy dlatego bedzie ponizej 1.5 gola w meczu. Mysle ze dzisiejsze spotkanie moze zakonczyc sie remisem lub skromna wygrana Wislakow.
Typ powtórzony, ⛔ 100
Moze jestem slepy ale sprawdzalem dokladnie i nie powtórzyłem typu...
Kanonier0392 / to zapoznaj się dokładnie z regulaminem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom