>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Edit: Typy dnia środa, 3 str. W momencie wysyłania postu kurs wynosił 3.24, jeśli możnaby zmienić właśnie na tę wartość, byłoby to z pewnością na miejscu. Pozdrawiam i sorry za kłopot ;)
Kanonier0392 / ok.
 
leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
odnośnie mojej kiepskiej analizy mam pytanie do admina czy można jakoś się odwoływać?

Jeżeli nie to rozumiem, ale na pszyszłość, prosiłbym o zaznaczanie kiepskich analiz przed spotkaniem, bo troszkę to dziwnie wygląda. Nie mam żalu żeby nie było, ale chyba fair by było takie zagrywki robić przed spotkaniem, wiadomo chyba w jakim celu.

przepraszam za post powyżej , mój błąd - proszę o skasowanie, jakiś rozkojarzony ostatnio jestem... A co do sprawdzania tabeli to bez komentarza to zostawie...

święta itp więc lekko usprawiedliwiony jesteś , ale następnym razem przyłóż się i to solidnie do analizy ???? / Konrad
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
odnośnie mojej kiepskiej analizy mam pytanie do admina czy można jakoś się odwoływać?
Jeżeli nie to rozumiem, ale na pszyszłość, prosiłbym o zaznaczanie kiepskich analiz przed spotkaniem, bo troszkę to dziwnie wygląda. Nie mam żalu żeby nie było, ale chyba fair by było takie zagrywki robić przed spotkaniem, wiadomo chyba w jakim celu.
przepraszam za post powyżej , mój błąd - proszę o skasowanie, jakiś rozkojarzony ostatnio jestem... A co do sprawdzania tabeli to bez komentarza to zostawie...
święta itp więc lekko usprawiedliwiony jesteś , ale następnym razem przyłóż się i to solidnie do analizy ???? / Konrad
nie wiem do czego zmierzasz, ale jeśli nic nie wiesz o drużynach a analizujesz spotkanie tych drużyn, to czy to może być dobra analiza? nie każdy ma czas czytać od razu po wklejeniu postu. bolton to najgorsza drużyna jeśli chodzi o obronę w premier league od niepamiętnych czasów (nie licząc beniaminków), a newcastle wcale nie zajmuje 20 miejsca i wygrało sporo ważnych meczów. ja to pisze z pamięci, a ty nie zajrzałeś do żadnych statystyk i tabel.
 
huber55 46

huber55

Użytkownik
Witam,
w moim poście http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-28-12-2011-sroda-69538.html#post2599220 zapomniałem dodać jeszcze jednej rzeczy w tym miejscu:
&quot;W roku 2011 Celtic pokonał Rangersów kolejno 2:0 i 3:0. Ich kwietniowy mecz zakończył się remisem 0:0 Tak było w poprzednim sezonie.&quot;
Do tego chciałem jeszcze dopisać: &quot;W październiku 2010 roku Rangers wygrał u siebie 1:3.&quot; - bo to właśnie też do tego poprzedniego sezonu jest a zapomniałem dodać. Sorry za kłopot.
 
huber55 46

huber55

Użytkownik
Do tego chciałem jeszcze dopisać: &quot;W październiku 2010 roku Rangers wygrał u siebie 1:3.&quot; - bo to właśnie też do tego poprzedniego sezonu jest a zapomniałem dodać. Sorry za kłopot.
Na wyjeździe 3:1 wygrali Rangersi. Sorry ale zamotałem trochę ????
 
ajax17 23

ajax17

Użytkownik
Świetna zagrywka z tym piątkowym typem billi...nie ma co. Zdziwisz się jak do przerwy będzie 1 lub 2. Domyśl się o co mi chodzi ;p nast. razem ty stawiasz pierwszy.
 
leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
Prosze o poprawienie mojego posta. Niestety przypadkowo wcisnięty klawisz puścił typa, którego nie miałem jeszcze w całości napisanego. Z góry dziekuje i przepraszam za błąd.


Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia League One
Spotkanie: Leyton Orient - Charlton Athletic
Typ: Charlton Athletic
Kurs: 1,83
Bukmacher: bWin
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie drużyn Leyton Orient z Charlton Athletic. W tym meczu goście są jak się wydaje głównym faworytem, więc i ja po krótkch analizach doszedłem do tej samej konkluzji.

Przede wszystkim, patrząc na dotychczasowe spotkanie tych druzyn można od razu zauważyc, że team Charlton Athletic w tych starciach zdecydowanie wygrywa - czy to patrząc na strzelone bramki, czy tez na zwycięske mecze...
Do tej pory Charlton Athletic wygrał ze swoim rywalem 4 na 5 spotkań w tym 2 na obcej ziemi.
Dodatkowym faktem przemawiającym za gośćmi jest to iż nie mogą sobie pozwolic na stratę 3 punktów, tak istotną dla ich pozycji w tabeli.
Leyton Orient nie jest w najlepszej formie, większośc spotkań przegrała bądz zremisowała. Moim zdaniem tak również będzie i tym razem i nie pomogą tutaj nawet ich najlepsi strzelecy Kevin Lisbie oraz Dean Cox. Wystarczy dodać że bardzo dobrze spisujący się w tym sezonie Bradley Wright-Phillips strzelił tyle bramek ile w/w zawodnicy Orientu w sumie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom