>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
antiago 37

antiago

Użytkownik
Okazało się przed chwilą, że Balotelli nie zagra i nie ma go nawet na rezerwie. Chciałbym zapytać, czy jest szansa jeszcze zmeinić typ na : Edin Dzeko strzeli pierwszego gola po kursie 5.50 ?
Jeżeli nie, mogę zmienić typ, czy może porażka/zwrot?
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League,
Spotkanie: Sunderland v Manchester City
Typ: Mario Balotelli strzeli pierwszego gola
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Typ na strzelca gola to zawsze typ na wyczucie, tylko i wyłącznie. Grając na Balotelliego jako strzelca pierwszego gola sugerowałem się kilkoma czynnikami. Po pierwsze - widzę w tym sezonie głód gry i chęć sięgnięcia po mistrzostwo u zawodników City. Silva świetnie kreuje grę, Toure wyjaśnia tyły, a z przodu można powiedzieć &quot;kto zagra ten strzeli&quot;, gdyż trójka napastników z Manchesteru gra w tym sezonie po prostu świetnie. W tym meczu na szpicy ma zagrać Mario, w związku z czym jeżeli ktoś ma największe szanse na gola to moim zdaniem właśnie on. City powinien zgarnąć komplet punktów wobec braków kadrowych Sunderlandu, ba, nie powinien stracić nawet gola. Dlatego liczę na wygraną City do 0 i mam nadzieję, że wynik spotkania otworzy Mario Balotelli.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Okazało się przed chwilą, że Balotelli nie zagra i nie ma go nawet na rezerwie. Chciałbym zapytać, czy jest szansa jeszcze zmeinić typ na : Edin Dzeko strzeli pierwszego gola po kursie 5.50 ?
Jeżeli nie, mogę zmienić typ, czy może porażka/zwrot?

Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League,
Spotkanie: Sunderland v Manchester City
Typ: Mario Balotelli strzeli pierwszego gola
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Typ na strzelca gola to zawsze typ na wyczucie, tylko i wyłącznie. Grając na Balotelliego jako strzelca pierwszego gola sugerowałem się kilkoma czynnikami. Po pierwsze - widzę w tym sezonie głód gry i chęć sięgnięcia po mistrzostwo u zawodników City. Silva świetnie kreuje grę, Toure wyjaśnia tyły, a z przodu można powiedzieć &quot;kto zagra ten strzeli&quot;, gdyż trójka napastników z Manchesteru gra w tym sezonie po prostu świetnie. W tym meczu na szpicy ma zagrać Mario, w związku z czym jeżeli ktoś ma największe szanse na gola to moim zdaniem właśnie on. City powinien zgarnąć komplet punktów wobec braków kadrowych Sunderlandu, ba, nie powinien stracić nawet gola. Dlatego liczę na wygraną City do 0 i mam nadzieję, że wynik spotkania otworzy Mario Balotelli.
Możesz podać nowy typ, ten wtedy usunę. Zmiana nie jest możliwa, bo przecież analiza nie będzie się zgadzać.
 
antiago 37

antiago

Użytkownik
W takim razie serdecznie proszę o zmianę typu na poniższy:
Dyscyplina: Tenis - WTA Auckland - kwalifikacje
Spotkanie: Regina Kulikova - Alison Riske
Typ: Regina Kulikova wygra 2-1
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Godzina: 23:00
Analiza: Ćwierćfinały kwalifikacji turnieju kobiet z cyklu WTA w Auckland. Już o 23 na korcie pojawią się Regina Kulikova z Rosji oraz Alison Riske reprezentująca USA. Faworytką bukmacherów jest Kulikova. Z mniej istotnych dla mnie atutów: ranking oraz wiek/doświadczenie przemawiają nieznacznie na korzyść Rosjanki. Dodatkowo, obie panie zmierzyły się ze sobą w 2009 roku i wtedy gładko w 2 setach wygrała Regina. Po 2 latach rozwoju przyszedł czas na rewanż. Z kluczowych dla tego pojedynku informacji lekka przewaga rysuje się po stronie Rosjanki. Ma przewagę wzrostu, pewny pierwszy serwis, dobry return i niezłą jak na początek sezonu formę. Pokonała już 2-1 Mathilde Johansson, gdzie tylko jednego seta przegrała po wyrównanej walce (7-6), w pozostałych nie było złudzeń kto jest lepszy - 6-1 6-2. Następnie w 2 setach uporała się z Pliskova, gdzie po pierwszym zaciętym secie zakończonym po myśli Kulikovej, w drugim szybko przejechała się po rywalce 6-1. W tej rundzie czeka na nią Alison Riske - młoda Amerykanka, prezentująca także całkiem przyzwoitą formę, jednak jej rywalki były na razie (moim zdaniem) mniej wymagające - Kurumi Nara i Erika Sema. Z Eriką straciła nawet seta przegrywając w tie-breaku do 9. Sugerując się jednak faktem, iż obie młode zawodniczki będą odpowiednio zmotywowane do zwycięstwa plus statystyki z ostatniego meczu - łatwe zwycięstwo Riske i ciężka przeprawa w pierwszym secie Kulikovej, która de facto zadecydowała o losach meczu w moim odczuciu - każe mi to stawiać na zwycięstwo po walce Rosjanki. Kulikova 2-1 Riske. Powodzenia ????
Dzięki ????
Kanonier0392 / ok ????
 
solferino 25

solferino

Użytkownik
Czy jak ktoś poda przykładowa Orlando -5.5 punktu, a ja Orlando +5.5 punktu to czy typ jest powtórzony?
Kanonier0392 / Nie. -5,5 i np. -7,5 na jedną drużynę to wtedy będzie powtórzony.
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: Nba,Koszykówska
Spotkanie: Kevin Garnett over 20 pkt+zb
Kurs: 1,85
Bukmacher;Betsson
Analiza:
Dzis w Nocy kolejne spotkanie Nba.Narazie Celtom nie wiedzie sie za dobrze przegrali pierwsze trzy mecze z Ny,Miami i Noh a ostatnio wygrali z Detroit dzis w nocy podejmą ekipe Washingtonu ktora ma jeszcze gorszy bilans bo przegrala wszystkiego mecze z Millwaukee ,Atlantą ,Ny.Dzis pobieram typ na over KG wielkiego wojownika Celtów.W zeszlym sezonie KG bardzo dobrze radzil sobie w rywaliazcjii z Andray Blatche gdzie przekraczał tą linie odpowiednio rzucajac w meczu ;15pkt i 17 pkt zaliczając przy tym 11zbiorek i 4zb.Mysle ze dzis gracze Bostonu bedą sie dzielic punktami i Rondo bedzie bardziej asystował do KG lub tez Pierca.Mysle ze Allen dzis troszke mniej punktow zdobedzie jak zawsze to czyni.KG ma cos do udowodnienia bo pierwsze mecze jakos mu nie szly czas sie przełamac.Typ Polecam!
dlaczego za typ dostalem -100 ??

010// poprawiłem &gt; to Kanoniera, żeby nie było że pierwszy dzień i już ja :razz:
Kanonier0392 / 10 pkt i 6 zbiórek = 16.
 
dig 106

dig

Użytkownik
Witam. B. Przepraszam ale pomyliłem kurs z Bukmacherem. Tzn w innym buku jest inny kurs a w Tobet inny i pomyliłem. Prosze o zmianę z :
Dyscyplina: Biegi Narciarskie
Spotkanie: Biegu na 3 km - H2H - Kowalczyk vs Marit Biergen
Typ: Biergen
Kurs: 1.80
Bukamcher: Tobet
na :
Dyscyplina: Biegi Narciarskie
Spotkanie: Biegu na 3 km - H2H - Kowalczyk vs Marit Biergen
Typ: Biergen
Kurs: 2.05
Bukamcher: Tobet
Oraz pominąłem jedno znaczące zdanie w analizie. Tak że proszę o zmianę analizy na :
Witam. Już dziś o godzinie 15:45 rozpocznie się bieg z cyklu TdS na 3 kilometry klasykiem. Faworytką tego biegu Wg. bukmacherów jest Kowalczyk. Ja jednak zdecydowanie nie podzielam ich zdania. Biergen ostatnio się przełamała - wygrała. Ostatnie metry pobiegła wręcz świetnie. Dziś w parze z polką również widzę ją jako faworytkę. Kolejnym faktem jest to iż Kowalczyk ma problemy z kolanem - w jakim stopniu tego chyba nikt nie wie - po za nią samą. Gdyby była w pełni sił myślę że wtedy spokojnie była by lepsza od norweżki. A nawet obu. Norwescy trenerzy w wywiadach przyznają otwarcie że jeśli Justyna mówi o jakieś kontuzji, czy chodź by dolegliwościach, nie może być mowy o jakichkolwiek wymysłach. Jak dla nie nie ma zupełnie mowy o jakiś zagrywkach taktycznych ze strony polki. Zapraszam na 5 etap Tour w Toblach. Jak na razie prowadzi polka z dużą przewagą. Dlatego dziś norweżki muszą gonić . Myślę że im się to uda. Zapraszam na biegi do telewizji polskiej już o 15:45.
Kanonier0392 / ok, ale podawaj link do swojego posta następnym razem.
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Tennis
Spotkanie: Denis Istomin - Tommy Haas
Typ: 0-2
Kurs: 2.62
Bet365
Na godzine 3:30 czasu Polskiego zaplanowane jest spotkanie 1/8 finału w Brisbane(AUS) w spotkaniu ktorym to zagraja Denis Istomin przeciwko Tommy Haas.
Spotkanie zapowiada sie bardzo ciekawe z delikatna przewaga dla Tommasa.
Moj typ na to spotkanie to wygrana Haasa 0-2,w 1/16 Haas wygrał z Austriakiem Matosevicem 2-0, Denis zas pokonał faworyzowanego Mayera ale musze przypominiec ze wygrał po kreczu Niemca.
Kursy dzis sa wlasnie tak skierowane z mysla rownego meczu za wygrana Dennisa z Mayerem ale jaka to była wygrana w TB po 1 secie 3-2 przegrywaja 2 seta poddał mecz Mayer, teraz Haas nieoda chyba ze była by to jakas tragedia niewidze tu innego wyniku jak 0-2 dla Hassa i taki wynik dzis typuje.
Powodzenia !

Moj ty na dzis wynik Walkower dla Dennisa, jak zostanie to rozpatrzone w konkursie ?
Kanonier0392 / zwrot.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +12
A 0

adam957

Użytkownik
może mi ktoś podpowie co oznacza zapis: ATALANTA - MILAN 2, 2+ pp
nast. zapis: BOLOGNA - CATANIA GG
i nast. NOVARA - FIORENTINA 2+ pp
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
to powinno wynikać z samej analizy, więc powinieneś je dogłębnie czytać. GG to raczej &quot;obie strzelą&quot; (goal/goal) a 2+ może over 2,5?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom