>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
B 4

bot_13

Użytkownik
Witam,
Jak ktoś już podał typ np:. over 2.5 w całym spotkaniu to czy można podać typ na over 0.5 w 1 połowie? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
sorek21 42

sorek21

Użytkownik
Proszę poprawić błąd w tabeli. W dniach 1-6 oddałem 5 typòw. 2 trafione ( 450 + 90 ) oraz 3 nietrafione.
540 - 300 = 240 a ja mam w tabeli 190. Proszę o korektę.
Ponawiam prośbę
jak niżej , przy aktualizacji poprawie. Takie sprawy na PW lepiej. / Konrad
 
B 4

bot_13

Użytkownik
Proszę o przesunięcie mojego typu z 10.01.2012 na 09.10.2012
Pomyliłem się, mecz jest dzisiaj. Z góry dziękuję

Redwitz / Przeniesione.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Proszę poprawić błąd w tabeli. W dniach 1-6 oddałem 5 typòw. 2 trafione ( 450 + 90 ) oraz 3 nietrafione.
540 - 300 = 240 a ja mam w tabeli 190. Proszę o korektę.
Ponawiam prośbę
jak niżej , przy aktualizacji poprawie. Takie sprawy na PW lepiej. / Konrad
Jednak wszystko się zgadza. Do dnia 6 Stycznia miałeś 190pkt. Otóż chodzi o ten typ:
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-03-01-2012-wtorek-69998-4.html#post2613132
adqs się pomylił i wpisał 450pkt. A maksymalnie , zgodnie z regulaminem za jeden typ można dostać max 400pkt. Stąd ten błąd w Twoich wyliczeniach.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Jeżeli ktoś napisze że Viktor Troicki - Andy Murray - V. Troicki -1,5 seta, a ja napiszę Viktor Troicki - Andy Murray - 1 to czy typ jest powtórzony?

010// dobrze rozumiem ty chcesz ten sam typ tylko zamiast -1,5 to -1, w takim razie nie można bo to ten sam typ
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Bardzo proszę o dwie zmiany: nawias kwadratowy przy nazwie bukmachera, oraz zmianę rzeczową, mianowicie &#39;zachodnie&#39; wybrzeże zamiast &#39;wschodnie&#39; (pierwsze zdanie w trzecim akapicie). Z góry dzięki

010// kk, wklejajcie linki na przyszłość bo to nam wiele ułatwia
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Przepraszam źle zapisałem formę pytania!
Potencjalny typ typera:
V. Troicki - A. Murray - +1,5seta Troicki
Mój typ:
V. Troicki - A. Murray - 1 (stawiam na zwycięstwo)
Czy mój typ będzie powtórzeniem
Pozdrawiam
w takim razie typ nie będzie powtórzony możesz grać / Konrad
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Chciałbym zgłosić błąd w tabeli typów dnia 1-9 styczeń.
Policzono że oddałem 3 typy z czego 2 nie trafiłem. W rzeczywistości podałem 3 typy ale nie trafiłem tylko 1. Aby pomóc zamieszczam pod spodem linki mój typów do 9 stycznia. Dziękuje i proszę o korektę.
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-04-01-2012-sroda-70080.html#post2612803
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-06-01-2012-piatek-70248.html#post2618676
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-07-01-2012-sobota-70330.html#post2621751
Pozdrawiam
 
antiago 37

antiago

Użytkownik
Uprzejmie proszę o zmianę typu dnia na 12.01 i przeniesienie go na 13.01. Podana godzina w bet365 w momencie pisania typu to 23.00, jednak teraz widnieje 2.30 13.01. Typ zastępczy na dziś:
Dyscyplina: Snooker - Liga Mistrzów
Spotkanie: Shaun Murphy - Matthew Stevens
Typ: Shaun Murphy
Kurs: 1,61
Bukmacher: bet365
Godzina: 17.30
Analiza: Shaun Murphy vs Matthew Stevens to pojedynek, który teoretycznie może mieć tylko jednego zwycięzcę - Murphy&#39;ego. Jest w bardzo dobrej formie, oglądałem dziś jego mecz i bardzo pewne i solidne wbicia, niezłe breaki, ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Stevens z kolei, to gracz pokroju Xaviera Malisse w tenisie (takie skojarzenie...). Jak jest w formie, potrafi walczyć z niemal każdym, jednak jak formy nie ma, przegrywa z ogórkami. Stevens ewidentnie bez formy, nie ma polotu w grze, nie ma pewności siebie na wbiciach, bez tego nie ma czego szukać z Murphym. Jedyna jego nadzieja w jakimś nagłym przebudzeniu, na jego korzyść działa fakt, że grając tylko do 3 zwycięstw i może akurat jakiś fart się przytrafi ???? powodzenia ????
 
F 0

frantic

Użytkownik
Witam. Przegladajac dzial &quot;Typ Dnia&quot; zauwazyłem ze strasznie pomogłoby napisanie GODZINY rozpoczecia się danego zdarzenia i usprawniłoby przegladanie u buka podanych typów na forum. Strasznie tego brakuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom