>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
demolay 21

demolay

Użytkownik
Witam, chciałbym postawić zakład w Typach Dnia. Mój typ na mecz to 1 hc -15,5. Inny użytkownik zamieścił wcześniej typ 1 hc -10. Czy jeśli dodam post, to typ zostanie uznany za powtórzony?
dokładnie tak/ Konrad
 
hulio90 1,5K

hulio90

Użytkownik
Mam takie pytanie. Jeśli użytkownik w meczu drużyn A i B postawił czystą jedynkę na drużynę a ja postawię 1 DNB, to czy tym jest powtórzony? Według mnie tak, ale wolę się upewnić. Dzięki z góry za odpowiedź

010// wedle regulaminu traktujemy jak powtórzony &gt;&gt; regulamin
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
bardzo prosiłbym o dopisanie do mojego TD, że mecz NJ Devils vs Buffalo Sabres to typ dokładnie: 1 - 60&#39; bo mi umknęło... Przepraszam!

010// okej :razz:
 
gmochinho 100

gmochinho

Użytkownik
W temacie typ dnia środa kurs na Lecha w expekt to aż 1,85. Jeśli można poprawić z 1,70 to będę wdzięczny ;)

010// Mecz rozpoczął się o 11:30, nie ma takiej opcji żebyś w trakcie spotkania edytował typ :razz:
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-26-01-2012-czwartek-71367.html#post2665335
w mojej analizie jest błędne zdanie
Zastanawiałem się czy do kwarty, do połowy czy na koniec meczu ale patrząc na ostatnie spotkania Philadelphii u siebie można stwierdzić, że w 90% meczów potrafią prowadzić i w 1 tercji i w połowie. 1 tercja to zawsze większe ryzyko, więc stawiam do połowy.
A ma byc:
Patrząc na ostatnie spotkania Philadelphii - szczególnie u siebie, można dojść do wniosku że największą przewagę uzyskują w 2 połowach meczów, więc w ostatecznym rozrachunku najlepiej jest wybrać właśnie typ z handicapem na koniec spotkania.
ok/Konrad
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Ojo joj dzięki koledze Kaszmir170 za słuszną uwagę pomyliłem zawodników z zespołami ............ miałem na myśli zawodników z Burkina Faso takich jak Kabore , Y Kone , Balima napisałem bzdurę i po wysłaniu nawet nie przeczytałem i zabrałem się za typ na jutro , dopiero teraz zauważyłem mój blamaż jeżeli to można poprawić to proszę . Jeszcze raz dzięki Kaszmir170 .
 
maccko 11

maccko

Użytkownik
Witam, moje niedopatrzenie, chciałbym przyznać się do błędu. Proszę moje &#39;zgłoszenie&#39; anulować zaś użytkownikowi sergio1990 &#39;usunąć&#39; jego błąd - powtórzenie zdarzenia. Sorka za problem, ale jednak moim zdaniem nie było to fair wobec tego usera.
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-27-01-2012-piatek-71413.html#post2667655



Mój błąd jest taki że do końca miesiąca zostało 5dni, więc nie zmieszczę się w regulaminowych 10 typach.

010// chłopaki, już nie chodzi o was ale w stosunku do innych byłoby to nie fair, Maccko podałeś typ Sergio go powtórzy wiec regulaminowo dostał ⛔100 tak jak inni którzy popełnią przypadkiem ten sam błąd. Nie chce tu wchodzić w szczegóły ale chodzi mi oto by wszystkich traktować tak samo i tych którzy podadzą 10 typów i tych którzy tego nie zrobią. Pozdro
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Mam pytanie w sprawie zmian, które zajdą w konkursie. Skoro nagrody od 1 lutego będą wypłacane na moneybookers, to znaczy że nagrody za styczeń już też będą tam wypłacane?
 
aquarius24 164

aquarius24

Użytkownik
Witam
Mam pytanie odnosnie dzialu &quot;Typy dnia&quot; , jak mowi regulamin bawimy sie fair-play a typy nie moga byc plagiatem jak zatem analizy uzytkownika Astafor maja sie do powyzszego regulaminu?
Jak dla mnie sa one zywa kopia
http://francja.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&amp;amp;artykul=214682
oraz
http://www.fussball.pl/index.php?dzial=aktualnosci&amp;amp;artykul=214588
Sorry ze tak oficjalnie wyciagam brudy ale jest to nie w porzadku do innych uzytkownikow forum, punkty do reputacji nie dostaje sie za zrzynanko... Pozdrawiam​
dzięki za info ;) zobaczymy jak się wytłumaczy/Konrad
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Mam pytanie ? dlaczego mój typ z piątku 27.01 : #15
Dyscyplina - Piłka nożna Holandia Eerste Divisie
Spotkanie - AGOVV Apeldorn - Volendam
Typ - Drużyna 2 powyżej 3,5 gola

został oceniony na -100 pkt. mecz został przerwany nie wiem dokładnie ale gdzies ok. 35 min przy stanie 2:0 dla Volendam i odwołany ! w takim przypadku powinienem mieć zwrot !

010// ok, wrzucaj linki
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mam pytanie w sprawie zmian, które zajdą w konkursie. Skoro nagrody od 1 lutego będą wypłacane na moneybookers, to znaczy że nagrody za styczeń już też będą tam wypłacane?
Tak, nagrody za miesiąc styczeń zostaną wysłane tylko na moneybookers.
W przypadku dodatkowych punktów do klasyfikacji generalnej to ten punkt zostanie uwzględniony po zakończeniu rywalizacji w lutym.
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Przeglądając nową tabelę zauważyłem że powinienem mieć o 100 pkt więcej ponieważ typ z piątku który był wcześniej oceniony na -100 został mi wczoraj poprawiony przez darius010 na zwrot a w tabeli nie zostało to ujęte . Pozdrawiam !
Poprawię przy aktualizacji ./ Konrad
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom