>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
demolay 21

demolay

Użytkownik
Uprzejmie proszę o zmianę dwóch statystyk w moim poście:
Typy Dnia/7.01.2012
#19
Treść poprawnego posta:
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: New Orleans Hornets - Denver Nuggets
Typ: 2 Denver Nuggets hc -5,5
Kurs: 1.92
Bukmacher:Expekt
Analiza: Hornets przystępują do spotkania z kiepskim bilansem u
siebie(1-2). Ostatnie dwa starcia na własnym parkiecie przegrali
zdecydowanie z 76ers(różnica 8 pkt.) oraz kiepskim na wyjazdach
Phoenix(różnica 15 pkt). Na wyjazdy ekipy z Denver składają się
dwie porażki z niesamowitym u siebie Portland oraz zawsze
mocnymi Lakers. W obu przypadkach losy meczu rozstrzygały się
dopiero w czwartej kwarcie. W ekipie z Nowego Orleanu zabraknie kontuzjowanego Gordona oraz- najprawdopodobniej- Arizy. Wystarczy lekki uśmiech losu w kierunku narzekającego na uraz Nene i Nuggets zameldują się w najmocniejszym składzie. Z jednej strony mający kłopoty ze zdobywaniem punktow &quot;Szerszenie&quot;- z drugiej- efektywnie i zespołowo grający kolektyw, czerpiący przyjemność z każdego celnego rzutu. W przypadku rozgrywania spotkania w Denver, Lawson i spółka byliby w stanie pokusić się o pogrom. Nie jest wykluczone, że dokonają rzezi przeciwników już dziś, wszak nie ryzykuję i stawiam na spokojny, moim zdaniem, handicap.
Kanonier0392 / ok.
 
M 0

mihal__1989

Użytkownik
Witam,
Ktoś się pomylił i powyższą prośbę połączył z moim typem na 7.01, który ma numer #25. Ja stawiałem na mecz pierwszej ligi angielskiej Hartlepool - Rochdale (kurs 3.2; bwin). Analiza jest moja ale nagłówek kolegi wyżej.
Z góry dzięki
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Witam,

Ktoś się pomylił i powyższą prośbę połączył z moim typem na 7.01, który ma numer #25. Ja stawiałem na mecz pierwszej ligi angielskiej Hartlepool - Rochdale (kurs 3.2; bwin). Analiza jest moja ale nagłówek kolegi wyżej.

Z góry dzięki
O tym samym chciałem napisać. Doszło do nieporozumienia z typami, i analizami na dzisiejszy dzień. Mój post na 7 stycznia jest 30, i powinien być zostać dopisany tylko kurs. Natomiast mod zmienił to w poście 25, którego analiza dotyczy piłki nożnej. Proszę o zmiany, być może to ja źle podałem link, a mod tak odruchowa to poprawił ;)
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Poprawione. Właśnie tak jak piszesz Krzysiu, link przekierował mnie do analizy kolegi wyżej i odruchowo zrobiłem poprawkę. Teraz już wszystko ok ????
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Witam serdecznie chcialęm dowiedzieć się co ile dni jest aktualizacja tabeli z góry dziękuje za odpowiedz
 
leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
Prosze o zmianę nagłówka mojego posta na ten poniżej: (żle zapisałem bukmachera i kurs)

Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia League Two
Spotkanie: Crewe Alexandra - Plymouth Argyle
Typ: Crewe Alexandra
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet-At-Home

Dziekuje

Redwitz / Poprawione. Następnym razem wrzuć link do posta ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Witam serdecznie chcialęm dowiedzieć się co ile dni jest aktualizacja tabeli z góry dziękuje za odpowiedz
Ema. Dużo razy poruszany był ten wątek. Ale odpisze raz jeszcze ;)
Ja jestem odpowiedzialny z tabelę i każdą aktualizację przeprowadzam w miarę wolnego czasu ;) Aktualna tabela ze stycznia , powinna pojawić się dziś/jutro. Info z pierwszej ręki więc pewne ;)
 
W 16

waldekwojtala

Użytkownik
Nie mogę podawać linków to nie podam ale w moim poście na poniedziałek(jest nie dużo więc łatwo znaleźć)

Proszę zmienić zamiast tylko 3 porażki na zwycięstwa
adqs: ok
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie mogę wejść na stronę gdzie jest tabela ........... nie może się załadować . Chyba coś nie tak !
też nie widze tabeli
Strona z której korzystałem do tej pory ma jakieś problemy i szukałem jakiejś nowej. U mnie było ok , to myślałem , że każdy widzi. Teraz powinno być w porządku wszystko. Jak coś jest nie tak , śmiało walić na PW.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Strona z której korzystałem do tej pory ma jakieś problemy i szukałem jakiejś nowej. U mnie było ok , to myślałem , że każdy widzi. Teraz powinno być w porządku wszystko. Jak coś jest nie tak , śmiało walić na PW.
jest ok.
 
sorek21 42

sorek21

Użytkownik
Proszę poprawić błąd w tabeli. W dniach 1-6 oddałem 5 typòw. 2 trafione ( 450 + 90 ) oraz 3 nietrafione.
540 - 300 = 240 a ja mam w tabeli 190. Proszę o korektę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom