>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Chciałem zwrócić uwagę, iż pierwotnie mecz Doherty - Maguire podczas 6 Red WC miał zostać rozegrany wczoraj wg czasu polskiego, został przełożony na dzisiaj, ale podczas obstawiania kursu widniała data 03.09 i wczesna godzina poranna polskiego czasu.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tabela końcowa za sierpień dodana. Osoby niesklasyfikowane standardowo zostały usunięte. Jeśli kogoś przez pomyłkę usunąłem, a zajął miejsce w czołówce to proszę o kontakt.
Uwzględniłem punkty za skuteczność w górnej połówce tabeli więc jakieś drobne błędy niżej mogą się trafić, ale nie ma to już wpływu na konkurs. Poczekam kilka dni i jak nie będzie zastrzeżeń to zbiorę dane do wypłaty nagród.
Od września tabelą będzie zajmował się Redwitz. Mam nadzieję, że przez te kilka miesięcy mojego prowadzenia nie było tak źle ;)
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wczorajsza-noc 21

wczorajsza-noc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Europa Towarzyski
Spotkanie: Kaiserslautern - Pogoń Szczecin
Typ: Powyżej 2,5 bramki
Bukmacher: Bet365
Godz. 18:00
Analiza:
Witam (piszę ponownie tą analizę, ponieważ pojawił się jakiś błąd przy zatwierdzeniu odp, jeśli będą dwie to proszę Moderatora o usunięcie jednej).
Dziś tak jak wczoraj proponuję over 2.5 w meczu towarzyskim. Również zaznaczam, że w takich meczach może zdarzyć się wszystko. Wczoraj over 2.5 był pokryty, dziś liczę na powtórkę. Do rzeczy. Obie drużyny z powodu meczy reprezentacji nie rozgrywają swoich spotkań w ten weekend. Sparing ten będzie rozegrany aby zespoły nie wypadły z rytmu meczowego. Kaiserslautern 4 drużyna 2. Bundesliga 10 pkt (3-1-2) bilans bramkowy 9-10. Pogoń Szczecin 6 drużyna naszej Ekstraklasy 9 pkt (2-3-1) bilans bramkowy 8-8. Pogoń tak jak w tamtym sezonie znowu ma dobrą jesień. Obie drużyny strzelają statystycznie ponad jedną bramkę na mecz i ponad jedną bramkę tracą. Pogoń w tym sezonie na 6 meczy 3 overy. Kaiserslautern w 5 razy over na 6 meczy. W tym sezonie możemy zaliczyć te drużyny do overowych. 2. Bundesliga na pewno nie jest gorsza od naszej Ekstraklasy, z pewnością jej czołowe zespoły mogły by powalczyć o mistrza. Na stronie Pogoni przeczytałem, że traktują ten mecz poważnie, jednak 800 km autobusem może osłabić zawodników. Dziś również nie zagram tego typu, ponieważ tak jak wczoraj mój buk nie ma go w ofercie ( chyba czas pograć też w innych bukach), jednak sądzę, że over 2.5 jest jak najbardziej do pokrycia. Powodzenia właśnie skoczył kurs z 1,62 na 1,65
nie napisałem
Kurs 1,65
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-05-09-2013-czwartek-96225-2.html#post3854877
Poprawione
/psotnick
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Wczoraj się pomyliłem i dałem typ na mecz Serena Williams - Na Li na 05.09, a mecz będzie rozgrywany 06.09. Już skopiowałem analizę w odpowiedni dzień, więc proszę o usunięcie analizy z 05.09.
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-05-09-2013-czwartek-96225.html
Zrobione.
Na przyszłość jak podajecie linki to do konkretnego POSTA, a nie całego TEMATU, bo to nie ułatwia a wręcz przeciwnie.
Wystarczy kliknąć numer posta
#3073 w prawym górnym rogu posta, a potem skopiować adres z pola adresu przeglądarki.
To naprawdę usprawni wszystkim sprawę, a chyba o to chodzi.
/psotnick
 
szyma2 22

szyma2

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-06-09-2013-piatek-96259.html
Popełniłem błąd przy wpisywaniu kursu, spojrzałem na kurs na handicap azjatycki a typ daje na zwykły więc proszę a zmianę kursu z 1.87 na 2.25. Z góry dziękuję i przepraszam za kłopot.
Zrobione.
Na przyszłość jak podajecie linki to do konkretnego POSTA, a nie całego TEMATU, bo to nie ułatwia a wręcz przeciwnie.
Wystarczy kliknąć numer posta
#3074 w prawym górnym rogu posta, a potem skopiować adres z pola adresu przeglądarki.
To naprawdę usprawni wszystkim sprawę, a chyba o to chodzi.
/psotnick
 
jojek 4

jojek

Użytkownik
Dałem typ na mecz djokovic - youzhny , typ był prawidłowy lecz został przeze mnie wpisany w temacie typy dnia na 5 września a nie na 6 jakie są procedury czy typ jest zaliczony?
Po pierwsze, zawsze podawajcie link do danego postu, bo czas to pieniądz...
Po drugie, szkoda, że dopiero dzisiaj rano się zorientowałeś, bo gdybyś wcześniej napisał to post byłby po prostu przeniesiony do odpowiedniego Dnia i nie byłoby problemu, ale w międzyczasie ktoś inny podał taki typ i jest kłopot..
Po trzecie, jako, że twój post był pierwszy (choć w błędnym Dniu), to w drodze wyjątku i na zachętę typ zostawiamy tam gdzie jest i rozliczony na plus.
Po czwarte, uratował cię avatar, więc podziękuj Walterowi White&#39;owi.
/psotnick
 
M 185

marcin_uk

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-05-09-2013-czwartek-96225-2.html#post3855480
Pisze odnośnie powyższego typu, wiem moja gafa, ale chyba naturalne i oczywiste wydaje sie ze typowalem zwyciestwo Wawrinki... Raz kurs, ewidentnie powinien rozwiac watpliwosci, dwa chyba po cos sie pisze ta analize... Pomijając dno jeśli chodzi o merytoryke wiekszosci wpisów, ja staram się pisać na temat i w miarę rzeczowo :] Wystarczy przeczytac kilka zdan zeby dojsc do tego ze typuje w strone Stana w tym meczu, zreszta w dziale tenisowym (bo to nie tylko konkursowa analiza...) można znaleźć analize z typem...
Mam nadzieje ze rozwazycie to na moja korzysc, bo zwatpie troche w ten konkurs jesli sie okaze ze takie pierdoly moga decydowac o wynikach... Rozumiem gdybym nie podal wogole typu, kursu, albo pisał bym dookoła i mielibyście problem ze stwierdzeniem na kogo stawiam, ale skoro widać gołym okiem o co chodziło, brakuje tylko cyferki... To gdzie jest problem?
No i generalnie kursy na poziomie 1.2 v 3.00 (Murray-Wawrinka) nie pozostawiają złudzeń...
Poprawione, ale w drodze wyjątku.
Bo jeśli potrafisz napisać super rzeczową, mega uzasadnioną
analizę fantastycznie trafnego typu, to tym bardziej chyba potrafisz napisać jaki typ popierasz?? Right? ????
/psotnick
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Niestety nie moge wyslac PM, gdyz jak juz wyzej wspomnialem ta funkcja jest u mnie niedostepna z niewiadomego powodu. Tak wiec prosilbym o umozliwienie mi wysylania PM. W temacie zwiazanym z blokowaniem PM wyczytalem , ze blokada jest nakladana za zlamanie regulaminu. Nie mam pojecia kiedy mialbym go zlamac. Jesli wiec w jakis sposob go zlamalem to w pelni nieswiadomie. Poza tym podalem kilka dobrych typow w konkursie na Sierpien co umozliwilo mi jego wygranie tak wiec moze to podciaga sie pod &quot;Aktywny i merytoryczny wkład na forum.Ciekawe analizy, typy, pomoc użytkownikom itp.w ostatnich 60 dniach&quot; i umozliwi zdjecie blokady. pozdrawiam
 
grzesio 53,7K

grzesio

Forum VIP
Następny osobnik , który założy temat przed 20. dostanie czerwień z miejsca.
Mija 20. to można założyć temat na spokojnie.
Ten temat na jutro powinienem skasować...
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Zagrałem wczoraj w typach dnia 2 remis nie ma zakładu i był remis. Wiem, że nie dostaje ujemnych pkt ale czy ten typ liczy się później do skuteczności? i w jaki sposób?
Ten typ nie jest liczony. Nie zaniża, ani nie zawyża skuteczności. Jak na koniec miesiąca zabraknie jednego typu by być sklasyfikowanym (bo trzeba podać minimum 10 typów w miesiącu) to ewentualnie możemy ten typ uwzględnić, ale bez wpływu na skuteczność.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom