>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-22-09-2013-niedziela-96896-2.html#post3895220
w momencie pisania analizy nie zauwazylem drugiego typu, prosze o zmiane na (jezeli jest taka mozliwosc):
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Premier League
Mecz: Man City - Man United
Typ: Yaya Toure gol
Kurs: 5,00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Yaya Toure to kluczowa postac w City , która z pewnością znajdzie sie w 11. Toure potrafi grać przeciwko najlepszym rywalom, bardzo doświadczony zawodnik i tym samym piłkarz dający masę zalet drużynie. Środek pola United nie jest na najwyższym poziomie, Iworyjczyk to zdecydowanie klasa sama w sobie i na pewno wykorzysta więcej przestrzeni boisku. W ostatnich sezonach można zauważyc, że zdobywa wiele bramek w kluczowych momentach i wydaję mi się, że w tego typu spotkaniu jest duże prawdopodobieństwo że to akurat on strzeli bramkę. Osamotniony napastnik City nie będzie miał zbyt dużo miejsca, środkowi United stoją na dobrym poziomie i nie pozwolą za wiele chociażby Negredo czy Dzeko. Mimo wszystko, Yaya Toure ma pełny bagaż umiejętności i zrobi dzisiaj wszystko, żeby pomóc swojej drużynie w zwycięstwie.
Zrobione
/psotnick
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Pewnie będą się pojawiać pytania, więc od razu uprzedzam ;)
We wtorek na 100% pojawi się aktualizacja tabeli.
Zobaczę jeszcze czy będzie to do dnia 20.09 czy też dorzucę od razu dni 21-22.

EDIT: Tabela już prawie przygotowana. Jutro z rana wstawię na Forum.
 
zendi94 237

zendi94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Francja (Ligue 1)
Spotkanie: Monaco - Lorient
Typ: HT/FT - 1/1
Kurs: 1.92
Bukmacher: Unibet
Analiza:
O 14stej rozpocznie się spotkanie Monaco z Lorient w którym to z powodu kontuzji nie zagra kilku ważnych zawodników , a w szczególności Jérémie Aliadière , który jest najlepszym napastnikiem przyjezdnych. W Monaco nie zagra również kilku zawodników lecz te osłabienia nie są takie duże. Z podstawowych zawodników na pewno nie wybiegnie dzisiaj na murawe Jeremy Toulalan. Lorient średnio rozpoczęło ten sezon 2 wygrane u siebie i 2 porażki na wyjazdach , Monaco natomiast rozpoczęło dobrze ten sezon 2 wygrane na wyjazdach , remis i wygrana u siebie dają im póki co 3 miejsce w tabeli , Lorient jest 12.
Goście nie potrafią wygrać na wyjazdach od 5 spotkań , praktycznie tylko u siebie więc nie widzę tutaj argumentów po stronie gości tymbardziej , że są mocno osłabieni.. Monaco jest niepokonane przez Lorient u siebie już kilkanaście lat i praktycznie za każdym razem w tych spotkaniach Monaco wygrywa. Na 5 ostatnich spotkań na wyjeździe Lorient za każdym razem do przerwy przegrywało i po przerwie również schodzili z boiska jako przegrani i myślę , że tym razem będzie podobnie znając potencjał ofensywny piłkarzy Monaco. :wink:

⛔ 100
Ostatnio edytowane przez Ramzesa ; Wczoraj o 00:25
Ten mecz został mi źle rozliczony. Monaco wygrywalo do polowy 1:0 i tak zostalo juz do konca.

http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-15-09-2013-niedziela-96609-2.html#post3876480 - to jest ten post
Już poprawione.
/psotnick
 
T 125

thespec

Użytkownik
Witam.
Nie zgadzam się z tym co napisał jeden z moderatorów.
http://forum.bukmacherskie.com/f...ml#post3907144
Kiepska analiza? Spisałem wszystkie statystyki, które wskazywały na potwierdzenie mojego typu. Wziąłem pod uwagę wszystkie możliwe statystyki i jest to kiepskie? Fakt, powinienem dodać składy i może jakieś nowości. Tylko nie chciałem tego robić, bo pewne składy pojawiły się dopiero przed samym meczem. Nie chciałem nikogo wprowadzać w błąd nie mając potwierdzonych informacji.
Dużo analiz jest takich, które są nic nie warte. Ludzie piszą nieczytelnie, pełno zbędnych informacji lub wyssanych z palca. Jak ja wybieram wszystko co najważniejsze, co potwierdza typ, to jestem za to ganiony?
Zostało mi zarzucone, że tylko przekopiowałem tabelki. Jest to nieprawdą. Wybrałem wszystkie najważniejsze statystyki, które potwierdzały typ. Dodatkowo, podałem łącznie 3 typy i udało się wszystkie trafić. Wszystkie opierały się na podanych przeze mnie statystykach, czyli chyba dobre rzeczy przytoczyłem?
Proszę o przemyślenie.
Pozdrawiam
P.S.
Dodatkowo użytkownicy dziękują mi za tą analizę, więc chyba jednak przydała się dla innych, a to jest najważniejsze?
Możecie też porównać inne moje analizy, które często są bardziej wyczerpujące. Tylko nie zawsze uda się dostać pewne informacje np. takie jak składy.
 
grzesio 56K

grzesio

Forum VIP
A jak uważasz w jakim procencie Twoja analiza jest coś warta ?
Punkty reputy mnie nie interesują , że dostałeś od innych userów.
Spisałeś statystyki ze strony , na która mogłem wejść - spisać i także zamieścić i co ?
I nic , także mógłbym robić za znawce 8-ligi holenderskiej jakbym spisywał liczby do każdej analizy bez słowa argumentacji czemu grasz taki typ , a nie inny.
To jest konkurs , więc wymagane jest nieco więcej zaangażowania przy pisaniu niż tylko przez podanie 20 linijek statystyk.
Podałeś same suche staty.
Nie odniosłeś się z kim grali , jak grali , z kim były/zwycięstwa porażki.
Może te liczby zarzucone w dziale nie odwzorowują tak do końca rzeczywistości ?
Składy się wrzuca , żeby ktoś ocenił - kto sie zna - czy typ jest wart uwagi.
A Ty spisałeś analizę z tabelki , spędziłeś pewnie przy niej 10 minut i liczysz na łatwe punkty.
 
T 125

thespec

Użytkownik
A jak uważasz w jakim procencie Twoja analiza jest coś warta ?
Punkty reputy mnie nie interesują , że dostałeś od innych userów.
Spisałeś statystyki ze strony , na która mogłem wejść - spisać i także zamieścić i co ?
I nic , także mógłbym robić za znawce 8-ligi holenderskiej jakbym spisywał liczby do każdej analizy bez słowa argumentacji czemu grasz taki typ , a nie inny.
To jest konkurs , więc wymagane jest nieco więcej zaangażowania przy pisaniu niż tylko przez podanie 20 linijek statystyk.
Podałeś same suche staty.
Nie odniosłeś się z kim grali , jak grali , z kim były/zwycięstwa porażki.
Może te liczby zarzucone w dziale nie odwzorowują tak do końca rzeczywistości ?

Składy się wrzuca , żeby ktoś ocenił - kto sie zna - czy typ jest wart uwagi.
A Ty spisałeś analizę z tabelki , spędziłeś pewnie przy niej 10 minut i liczysz na łatwe punkty.

Nie obrażaj mnie. Spędziłem odpowiednią ilość czasu, by podać 3 pewne typy, których można było tutaj oczekiwać, wszystkie okazały się trafione. Chcesz być ekspertem 8 ligi holenderskiej? Nie ma sprawy. Podaj ze statystyk mecz i traf w nim 3 duże kursy. Zrobisz tak, nie ma problemu, uznam wyższość. Wybrałem tylko to co było ważne w tym meczu. Myślisz, że warto było wspomnieć, że przegrali ostatnio w pucharze z Hoffenheim? Co to miałby wspólnego z ich ligowymi meczami?
Co do składu, to chyba nie czytałeś co napisałem. Nie było nigdzie podanych pewnych wystawień. Po ostatnim meczu trener zapowiadał zmiany, a jednak wystawił cały skład taki sam. Nie było to nigdzie dużo wcześniej przed meczem potwierdzone, toteż o tym nie napisałem. Po co pisać coś niepewnego lub nic nie wartego?
Jeszcze raz napiszę, że nie przepisałem bezsensownie wszystkich tabel tak jak Ty to piszesz. Wybrałem wszystko co najważniejsze i co wskazuje na typ !
I jeszcze taka sprawa. Piszesz, że nie ważne co piszą inni ludzie, a ważne co piszesz Ty. Tutaj chyba typy się podaje dla innych, by korzystali, więc nie wiem czemu uważasz się ważniejszy od innych.
P.S.
Jeżeli już mnie oskarżasz, że mało czasu poświęcam na analizy, to możesz poczytać inne które napisałem, w których było można dać dużo więcej 100% informacji.

Czekam na opinię innych. Pzdr ????
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
TheSpec - takie typy jak Twoje były już wałkowane wiele razy i zawsze dawaliśmy kiepską analizę. Chcesz oddawać suche typy oparte jedynie na statystykach? Proszę bardzo - załóż swój temat w KzS. Skoro tyle osób bije Ci reputę napewno będą śledzić Twój temat.
Analiza jednak na minus. Powód? Odsyłam do zapoznania się z regulaminem. Tam znajdziesz odpowiedź.
 
T 125

thespec

Użytkownik
Nie chodzi mi o reputację, tylko o to co ludzie piszą pw. Skoro typ nawet ten, pisali, że dzięki za pomoc i typ siadł, to chyba jest ok?
Czyli teraz pytanie takie mam.
Zrobiłem analizę z samych statystyk, lecz dokładnie wybrałem wszystko i zaznaczyłem na co trzeba zwrócić uwagę. I to jest ***** warte. Jeżeli jednak bym dodał składy, zapewne byłyby one nieprawdziwe, bo tak jak już pisałem. Trener zapowiadał zmiany, a zaskoczył wszystkich i chwile przed meczem okazało się, że wystąpi identyczna jedenastka. To byłoby dobrze? Wprowadziłbym ludzi w błąd, przez co mogliby pograć inne typy, bo przecież od składu wiele zależy. Ludzie byliby wprowadzeni w błąd, ale analizę miałbym na plus?
P.S.
Rozumiem jeszcze jakbym przeklepał wszystkie statystyki, bądź nie wiem, wkleił coś co jest niepotrzebne. Starannie wybrane rzeczy, a się czepiacie. Proszę o odpowiedź na powyższe pytanie.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Statystyki są ok ale, aby analiza była pełna i co najważniejsze treśćliwa dodaj więcej np o
- absencjach w obu drużynach
- forma jaką prezentują ostatnimi czasy obie ekipy
Postaraj się to jakoś opisać, a nie same staty. Analiza i tak będzie na minus ,ale to taka mała rada na przyszłość.
 
T 125

thespec

Użytkownik
Czyli prosta sprawa. Napisałbym dodatkowo jeszcze nic nie warte informacje oraz niesprawdzone składy, to analiza byłaby na plus.
Gratuluje sposobu myślenia.
 
grzesio 56K

grzesio

Forum VIP
Nie podałeś żadnego argumentu za typem.
Spisałeś liczby z tabeli i chcesz twierdzić , że to co podałeś jest wartościowe :?:
Jakby było 0-0 to co ? - to Twoja analiza też byłaby g*wno warta.
Po drugie jest to KONKURS.
Nie pasuje - nie podawaj swoich typów.
Od statystyk masz inne działy
 
T 125

thespec

Użytkownik
Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem.
Najlepsze jest to, że krytykują mnie osoby, które pisząc swoje analizy opierają się na jakieś bezsensach, byle by coś napisać. Bo jak nazwać opisywanie sytuacji zawodnika, który nie gra w klubie od pół roku i opisywanie co się z nim dzieje. Jaki ma to wpływ na mecz?
Weźcie się zastanówcie co piszecie. I jeżeli już chcecie konsekwentnie krytykować to zacznijcie od siebie i kasujcie co drugą &quot;analizę&quot;. Bo wg was napisanie eseju z nic wartymi informacjami jest więcej warte niż kilka konkretów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-01-10-2013-wtorek-97240.html#post3913865
Końcowe zdania analizy:
Przy odpowiedniej mobilizacji zaaplikowanie 4 bramek surowym technicznie, nieco drewnianym Celtom nie powinno stanowić dla FCB większego wyzwania. A może będzie powtórka z rozrywki i Celtic znowu pokusi się o sprawienie sensacji? Jak dla mnie, wszystko jedno. Jeśli mają paść 4 bramki to może je strzelić nawet Celtic.
Chodzi oczywiście o 5 bramek. Proszę o poprawę żeby nie było (w razie coś). Sam zapis typu jest dobry, przewiduję over 4,5 gola.

Redwitz // Poprawione.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom