>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Masz zablokowane wysyłanie wiadomości. Admin się z Tobą skontaktuje najwyżej.

Niestety Admin sie nie skontaktowal do teraz, wyslalem dane na gg 3 dni temu aczkolwiek tez zero odzewu. Takze nie wiem czy ma te dane czy nie, prosze o jakies info
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Niestety Admin sie nie skontaktowal do teraz, wyslalem dane na gg 3 dni temu aczkolwiek tez zero odzewu. Takze nie wiem czy ma te dane czy nie, prosze o jakies info
Cierpliwa kropla drąży skałę. Wysłałeś to admin na pewno odebrał wiadomość. Nagrody nie są wypłacane od ręki więc może to zająć kilka dni.
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-10-09-2013-wtorek-96402.html#post3864425
Powyzszy typ zostal mi nieuznany przez to, ze zalozylem temat 2 godziny przed czasem. Dostalem zolta kartke, przyznaje ze nie doczytalem w regulaminie o tym ze po 20:00 dopiero mozna temat zakladac. Ostrzezenie akceptuje.
Ale dlaczego typ zostal mi w statystykach policzony jako -100? Nie ma nic w regulaminie na ten temat. Wnosze zatem o anulowanie tego typu (tak jakbym go nie podal) i nie wliczanie go do statystyk bo to kuriozalna sytuacja zebym za trafiony typ dostawal -100.
Dostalem ostrzezenie, nieuznano mi prawidlowego typu. Godze sie z tym. Prosze jednak chociaz o taki kompromis zeby nie uwzgledniac go w statystykach. Wtedy powinienem miec po 10 dniach 5 typow oddanych, 3 trafione, 2 bledy i 789 punktow.
Typ nie będzie liczony do statystyk.
Poprawki w bilansie będą naniesione przy następnej aktualizacji tabeli.
/psotnick
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
lantz - trafionych typów 3 a nie jeden i 4 oddane, taka mała poprawka
Oczywiście. Mój błąd.
Poprawiłem już u siebie i przy kolejnej aktualizacji zmiana będzie widoczna.
Dostalem ostrzezenie, nieuznano mi prawidlowego typu. Godze sie z tym. Prosze jednak chociaz o taki kompromis zeby nie uwzgledniac go w statystykach. Wtedy powinienem miec po 10 dniach 5 typow oddanych, 3 trafione, 2 bledy i 789 punktow.
Tak jak napisałeś. Typ nieuznany i traktowany tak jakby go nie było.
U siebie już poprawkę zrobiłem. Przy kolejnej aktualizacji (pewnie koło 18-20 września) będzie widoczna.
 
funias 691

funias

Użytkownik
Co w przypadku gdy spotkanie zostało odwołane?
Czekamy na rozstrzygnięcie, a jeśli nie będzie go w ciągu paru dni to będzie zwrot.
//psotnick
 
misieklemur 418

misieklemur

Użytkownik
Prośba.
Zwracam się z uprzejmą prośbą o zmianę formy mojego sobotniego typu. Nie wiem dlaczego już drugi raz mi się pojawia taki układ, myślę, że to wina mojego kompa. Przepraszam i z góry dziękuję za usunięcie mojej usterki. Pozdrawiam.
CZY TAK TRUDNO DOŁĄCZYĆ LINK DO POSTA?!
To nie wina kompa tylko twoja.
Wystarczy sprawdzić posta na podglądzie przed jego zatwierdzeniem i nie będzie niespodzianek.
/psotnick
 
misieklemur 418

misieklemur

Użytkownik
Sorry, ale znowu mam to samo, proszę o poprawę, i podpowiedź co zmienić i co może być, źle, że pojawia się taki układ. Z góry dzięki.
 
wilu122 17

wilu122

Użytkownik
Piłka nożna - LM -
Mecz: Galatasaray- Real M
Typ: Ile bramek zdobędzie drużyna 1 (poniżej/ powyżej)? Powyżej 1,5.
Kurs: 1.45
Buk: bah

Nie da się ukryć, że Real to jedna z najlepszych ofesywnych sił na świecie. Ronaldo, Bale, Isco...te nazwiska brzmią jak marzenie każdego trenera na świecie. Real niezwykle rzadko kończy mecz z dorobkiem mniejszym niż dwie bramki, a nawet gdy im nie idzie CR7 potrafi błysnąc zaskakującym strzałem, który ląduje w bramce. Ostatnio Galata spotkała się z Realem w pierwszym meczu fazy pucharowej LM . W meczu na Santiago Bernabeu było 3-0 natomiast w rewanżu w Turcji Galacticos niespodziewanie polegli 3-2. Słaba dyspozycja obrony będzie dodatkową motywacją do zdobycia goli, bo w wypadku stracenia gola ofensywa Realu będzie bardziej zdeterminowana do pokanania bramkarza Galaty.

Oczywiście chodziło mi o drużynę 2 . Proszę o korektę.
 
L 4

linek_75

Użytkownik
Już dawno nie oddawałem typów na tej stronie.A,że dodałem tą analizę na paru stronach to pomyliłem się co do bukmachera myślałem,że u was można typować kursy z marathonbet jednak zobaczyłem teraz,że nie.I dlatego piszę do was co mam z tym zrobić?Typ zostanie niezaliczony czy zostanie zmieniony kurs na innego bukmachera(najwyższy kurs w tym czasie kiedy podałem typ).marathonbet na tamtą chwilę co oddałem typ miał najwyższy kurs na ten typ co zatypowałem.Przepraszam za pomyłkę.
Proszę o odpowiedź.
Po pierwsze, przydałby się link do posta!
Po drugie, trochę późno się odezwałeś, bo już po meczu, przed nie byłoby żadnego problemu ze zmianą.
Ale w ramach wyjątku byłbym skłonny poprawić buka na takiego z listy w Regulaminie, w sumie od razu mogłeś napisać na jakiego..
/psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom