>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-12-08-2013-poniedzialek-95260.html#post3797243
W tym poście zamieściłem analizę meczu, który odbędzie się jutro (godziny nie były wtedy jeszcze ustalone ???? ). Jeśli to możliwe, i zgodne z regulaminem proszę o zamianę na tą analizę:
Dyscyplina: Tenis - ATP Tour w Cincinnati
Spotkanie: Juan Monaco - Jurgen Melzer
Typ: Jurgen Melzer (+2,5 gema)
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie sąsiadów z rankingu. Monaco przyjeżdża do Cincinnati po krótkiej przerwie od turnieju w Kitzbuhel. Doszedł tam aż do finału, przegrywając z Granollersem w trzech setach. Jednak ten mecz będzie rozgrywany na hardzie, a tam Monaco nie czuje się zbyt dobrze. W tym sezonie grał 3 mecze na nawierzchni twardej i wszystkie przegrał. Melzer (w tym roku 13/6 na hardzie) jako największy sukces w tym sezonie na twardej nawierzchni może zanotować 1/4 w Miami i odpadnięcie z Ferrerem. Obaj nie bronią tu żadnych punktów (rok temu Melzer odpadł w 1 rundzie, Monaco w 2). Do typu skłania mnie przede wszystkim to, że Melzer ma już za sobą jeden mecz za oceanem (co prawda przegrany 4-6, 6-7 z Youzhnym) a Monaco przyjeżdża prosto z turniejów na Clay&#39;u. Poza tym w moim odczuciu Melzer trochę lepiej spisuje się na hardzie od Monaco.
 
turi13 39

turi13

Użytkownik
Nie mogę wkleic linku...

Mój typ w dziale TYPY DNIA - 14.08.2013, odpowiedź nr 6 dot. meczu POLSKA-DANIA

Niestety, zostałem uprzedzony... Powtórzyłem typ. Proszę o nieuwzględnianie mojego typu, podczas gdy tworzyłem analizę, nie widziałem że człowiek analizował mecz równolegle ze mną.

pozdrawiam !
 
turi13 39

turi13

Użytkownik
Post nr 27 z typy dnia - Czwartek (15.08.2013)

(nie mogę jeszcze wklejac linków)

Witam,

Powyżej mój typ. Uwzględniono mi -100pkt, podczas gdy stawiałem na zwycięstwo gospodarzy (bardzo możliwy mylny zapis z mojej strony typu). Przepraszam za problem i proszę o zmianę punktacji .

Pozdrawiam !
 
stanley-63 957,6K

stanley-63

Typer
Ojjjjjjjj ... nie napisałem o najważniejszym , otóż zajęcie pierwszego miejsca na koniec rozgrywek nie gwarantuje bezpośredniego awansu lecz daje prawo gry w play-off o 2 ligę pomiędzy 4 zwycięzcami 3 lig ze 4 zwycięzców 3 lig 2 awansują, z analizy jednak to nie wynika i ktoś może żle zrozumieć ( pomyłka wiem ważna ) Przepraszam !
jeżeli można proszę to wstawić .
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-20-08-2013-wtorek-95549.html#post3815786
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
W typach dnia skopiowałem wzór od osoby, która typowała wcześniej nie zmieniając bukmachera, powinien być bet365. Prosiłbym o usunięcie godziny, lub dodanie 20:45.
Niestety nie mogę tutaj podać linku, bo nie mam napisane 10 postów...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom