>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tabela końcowa za lipiec dodana. Punkty za skuteczność zostały uwzględnione. Czekamy 2-3 dni na ewentualne zgłoszenia błędów i zbieram dane od zwycięzców. Osoby niesklasyfikowane zostały usunięte z tabeli.
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Machete mieć źle rozliczony typ w dniu 30.07:
Dyscyplina: Piłka nożna - NIEMCY: Regionalliga Bayern
Spotkanie: Bayern Monachium II v Nurnberg II
Typ: Bayern -1 (Handicap azjatycki)
Kurs: 1.825
Bukmacher: Bet365
Godzina: 18:30

Bayern wygrał 1-0 , Handicap azjatycki -1 daje ZWROT a nie -100.
A więc w tabeli 145 punktów i lepsza skuteczność.
Pozdrawiam
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Bayern wygrał 1-0 , Handicap azjatycki -1 daje ZWROT a nie -100. A więc w tabeli 145 punktów i lepsza skuteczność. Pozdrawiam
To jest minimalna zmiana. Do podium i tak dużo brakowało. Szanujcie również nasz czas.
Poprawione, ale godzina spotkania nie jest tu wymagana. Jeśli możecie to oszczędzajcie nam czasu. Fajnie jak ktoś ją napisze przed wysłaniem, ale jak ktoś zapomni to zrobić to tragedii nie będzie. Wyjątkiem jest oczywiście:
Podając typ na mecz baseballa (bądź innej dyscypliny), gdy &#39;polskiego czasu&#39; są dwa takie same mecze jednego dnia należy podać godzinę rozpoczęcia danego meczu.
Pozdrawiam
 
fred28 3

fred28

Użytkownik
Dziś w typie dnia Corgon Liga Słowacja mecz Senica -Trencin o godzinie 19:30 wstawiła mi się buźka z 2 i zamiast tego mój typ jest X2 .Proszę o zmianę mojego typu. Z góry dziękuję.
 
S 30

snorlax

Użytkownik
Myvol w piątek dał dwie analizy i otrzymał pkt za obydwie.Posty 30 i 31
+
KubaRKS dał typ na piątek, a mecz był w sobotę o 1:00. Post nr 64
 
figo17 48

figo17

Użytkownik
i prosze o wykoszenie tych zdań - &quot;Izraelczycy nie mogą sobie ozwolić na słaby wynik, ponieważ czeka ich jeszcze bardzo trudna przeprawa w Bazylei - tam napewno FC Basel będzie chciał odnieść wysokie zwycięstwo. Wydaje mi się, że szwajcarzy przyjada do Tel Awiwu rczej po bramkowy remis, jednak będzie bardzo trudno wykonać to zadanie&quot; Zamiast nich może być &quot; Izraelczycy nie mogą sobie ozwolić na słaby wynik, ponieważ przegrali w Bazylei 1:0. Dla Szwajcarów priorytetem będzie strzelenie gola, co nie będzie stanowiło łatwego zadania&quot;
 
B 23

bombelsggw

Użytkownik
Nie wiem, na jakiej zasadzie działa wyświetlanie typów w livesporcie,
ale teraz w meczu Sao Caetan Palmeiras z 07/07/2013 który typowałem w typach dnia
kurs spadł z 1.75-&gt;1.7
Ja w typach wpisałem 1.8. I widziałem owe 1.8, tak samo jak w meczu z 06.07.2013
2.25. W tym momencie zgłupiałem trochę :p
Jestem przekonany, że właśnie te wartości tam widziałem, ale na podstawie tego co teraz widzę, ręki sobie uciąć nie dam ???? ale też nie ma takiej możliwości, abym 2x z rzędu się pomylił wpisując zły kurs.
Jeżeli nie ma takiej możliwosci, że było te 1.8, żeby nie było zarzutów, ze gram nieregulaminowo, zmieńcie na 1.75.
(teraz to chyba będę aż screeny robił tym kursom ???? )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom