>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
B 23

bombelsggw

Użytkownik
w typach dnia z 25
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-25-07-2013-czwartek-94498.html
podczas pisania analizy ebi85 wytypował awans Sparty Pragi, ja zobaczyłem to dopiero gdy skończyłem pisać moją analizę
ja typowałem wygraną
1. zobaczyłem ten typ dopiero gdy skończyłem pisać moją analizę
2. są to dość podobne typy, aczkolwiek nie takie same, niestety nie mogę edytować, nie było to celowe, jeżeli typ będzie uznany za powtórzenie, proszę o usunięcie go i powiadomienie mnie na pw, wytypuję inne zdarzenie.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Czy jest możliwość, by usunąć typ jeśli mecz się jeszcze nie zaczął(i kurs się nie zmienił)? Po prostu znalazłem teraz według mnie znacznie atrakcyjniejszy typ na dzisiaj, więc jeśli jest taka możliwość, to proszę o usunięcie tego typu i pozwolenie na podanie innego.
podaj linka to usunę
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-29-07-2013-poniedzialek-94651.html
Oto ten link. Proszę usunąć typ na mecz Korony z Wisłą.
ok
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Proszę o przeniesienie mojego typu Cibulkova- ivanovic na środę 31.07 bo umieściłem we wtorek nie wiem czy zaszedl błąd na livescorze czy mecz został przełożony.Z góry dziękuję.Nie mogę przesłać linka bo pisze z komórki
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Proszę o przeniesienie mojego typu Cibulkova- ivanovic na środę 31.07 bo umieściłem we wtorek nie wiem czy zaszedl błąd na livescorze czy mecz został przełożony.Z góry dziękuję.Nie mogę przesłać linka bo pisze z komórki
Będzie temat to sam wrzucisz na środę (o ile ktoś nie będzie szybszy). Podeślesz link do posta z 30.07 i wtedy usunę. Nie ma wrzucania na zaś.
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Niestety muszę 2 raz się tu zgłosić co do typów dnia z lipca.
Bayern - Barcelona @ 2,4 +++
Esbjerg - Nordsjaelland 6,0 +++ (5,0)
Honduras - Salvador---
Panama - Martynika ---
Sao Paulo - Bahia---
Haiti - Honduras ---
Colorado - DC United---
Botafogo RJ - Fluminense 2,9+++
Cork City - Sligo Rovers ---
Bragantino - América RN---
Atvidabergs - Brommapojkarna 1,57+++
Oto moje wyniki. Z tego wychodzi +57 wg moich obliczeń, a nie -205 jak to mam zapisane.
Patrzę oczywiście na typy do 24 lipca.
ok, poprawię
-------
EDIT
i jeszcze jedno.
Jest gdzieś podane w regulaminie, że bierzecie najniższy kurs jaki był na typ?
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-22-07-2013-poniedzialek-94337.html#post3757567
Gdy pisałem typ był kurs 6,0, tu mi dodano 400, czyli policzono po 5,0 kurs.
 
grzesio 53,7K

grzesio

Forum VIP
Ja bym dał kartkę za nieznajomość regulaminu. ;)
Jak dajesz kurs powiedzmy 10000.00 to także policzmy jak 5.0
Jedna z pierwszych pozycji w regulaminie konkursu
Kurs minimalny to 1,40, a maksymalny po jakim będą rozliczane typy to 5,00. Typy z kursami powyżej 5,00 będą zaniżane właśnie do tej regulaminowej liczby
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Wiem ;P Zgłosiłem swoją wiadomość. Czytałem regulamin, ale mi się kurs 6,0 wbił w pamięć, a nie 5,0. Może dlatego, że kiedyś na jednak forum tak było i utknęło w pamięci.
 
balmora 100

balmora

Użytkownik
Poproszę o poprawienie mojego typu w dzisiejszym dniu, zamiast &quot;Saint Patricks- Drogheda&quot;, napisałem &quot;Saint Patricks - Dundalk&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom