>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dodałem końcową tabelę za czerwiec. Zobaczcie czy wszystko się zgadza. Osoby niesklasyfikowane usunąłem, a punkty za skuteczność regulowałem jedynie w czołówce.
Podium raczej się nie zmieni, ale jak wychwyciliście jakiś błąd to piszcie. Dajemy kilka dni standardowo na wyłapanie tych błędów, a później zbiorę dane do wysłania nagród.
Admin i tak ma urlop więc musicie poczekać.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
seboes 507

seboes

Użytkownik
Proszę wrzucić mój post do tematu na typ dnia 2 lipiec. Przez przypadek wkleiłem nie w ten temat. Dzięki.
ok, następnym razem podawaj linka do posta. Prawy górny róg twojej wypowiedzi, #(licznik postów w temacie) - klikasz na niego, a później kopiujesz link na samej górze i wklejasz tu.
Pozdrawiam
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Pytanko czy mogę podać w typie dnia Janowicza tylko z innym handicapem niż już wcześniej wkleił inny użytkownik ?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Pytanko czy mogę podać w typie dnia Janowicza tylko z innym handicapem niż już wcześniej wkleił inny użytkownik ?
Możesz podać, ale handi dodatnie musi być mniejsze od podanego przez rywala. Przy handi ujemnym handi musi być większe. Mam nadzieję, że rozumiesz o co chodzi ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Nie zamieszczamy typu, który został podany już przez innego gracza. Można wtedy jeszcze postawić na dane spotkanie ale na przeciwna drużynę/zawodnika lub remis itp. Przykład: Jeżeli gracz A podał już typ 1 na dane zdarzenie, to gracz B może jeszcze postawić X, 2 , under, pierwszą połowę itp.
UWAGA: Za powtórzony typ uznajemy także np. Wisła - Legia typ: 1 Wisła (-0,5) - Legia typ 1
* W przypadku handicapu i typu over/under: może podać tylko jeden typ na te zakłady np. handicap +6,5. Jeśli ktoś poda handicap +9,5 typ uważa się za powtórzony. Podobna sytuacja jak w typie over/under.
1 i 1DNB (i odwrotnie) również traktujemy jak powtórzony.
http://forum.bukmacherskie.com/f43/regulamin-typow-dnia-przeczytaj-zanim-cos-napiszesz-5123.html#post64697
Ramzesa, popraw mnie, ale według tego co wkleiłem wydaję mi się, że nie może.
Assi // ok, dzięki za wyjaśnienie.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ramzesa, popraw mnie, ale według tego co wkleiłem wydaję mi się, że nie może.
Zapis w regulaminie jest po to, by ktoś nie powtarzał czyjegoś typu i tym samym przy wyrównanym boju w końcówce miesiąca po prostu nie wychodził na &quot;0&quot; oraz żeby w temacie nie było praktycznie 5 jednakowych zakładów.
Jeśli ktoś podaje Handicap -5,5 to druga osoba może podać -6,5. Typy się nie pokrywają, bo może skończyć się akurat na 6 punktach i wygrywa ten co podał niższe handi (podał typ wcześniej).
Gdyby sytuacja była odwrotna, pierwsza osoba podaje -6,5, a druga -5,5 to już jest powtórzenie. Osoba, która podała typ wcześniej ma przywilej i dzięki temu ktoś nie wyjdzie na tym samym typie lepiej.
Przy handi dodatnich jest sytuacja analogiczna.
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
No właśnie dosyć ciekawa sprawa. Chyba rzeczywiście w handicapach wg. tego nie można powtarzać. Dlatego zmieniłem typ na inny.
 
B 23

bombelsggw

Użytkownik
Wiem,
że dzisiaj się nie popisałem analizą, cały dzień miałem zawalony,
rozpocząłem pisać ją tuż przed spotkaniem, miałem bardzo mało czasu, dlatego streściłem się po prostu do napisania konkretów, a nie rozpisywania się i lania wody.
Jak się okazało po pierwszym zaciętym secie, Belgia się wzięła do roboty i gładko wygrała kolejne 3 sety i typ wszedł.
Następnym razem obiecuje poprawę :p
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - Newport (USA)
Spotkanie: R. Harrison v J. Isner
Typ: 2 ( -2.5 gema )
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Data: 08.07.2013 18:20
Analiza: Typ poruszany już dzisiaj, tyle że w drugą stronę. Rozstawiony z numerem 1 w tym turnieju John Isner (19-ty w rankingu) to triumfator dwóch poprzednich edycji, więc o jego motywację możemy być spokojni. Póki co słaby sezon na trawie (2-2, i tylko 2.runda Wimbledonu po kreczu). Harrison (ATP 110) z kolei to zeszłoroczny półfinalista a przegrał właśnie z Isnerem (6:7, 3:6). Ogólne h2h to 4-1 na korzyść Isnera, a aż 3 odbyły się w tym roku - 2 razy na mączce lepszy był Isner, na hardzie Harrison. Stawiam na 3-gemową przewagę starszego z Amerykanów
Prosze o poprawienie na nr 2. Przepraszam i dziekuje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom