>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Jak jest liczone podanie typu nie na ten dzień? Był błąd podczas RG - gdzie oficjalnie bet365 podał inny dzień rozpoczęcia meczu, później się to zmieniło. To jest liczone jako -100? W regulaminie nie ma opisanej tej sytuacji - tzn. nie ma podanej kary za to.

Jeśli mecz był przesunięty to trzeba o tym poinformować. Wtedy najczęściej typ rozliczamy na następny dzień bez minusa (no chyba, że typ nietrafiony)
 
M 7

misza19

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-17-06-2013-poniedzialek-93113.html#post3681326
Nie zgadzam się z argumentacją moderatora, że w tym moim typie analiza była kiepska. Swoje założenie overa 6,5 zakładałem głównie na tym, że ekipie Tahiti siedem bramek mogła zaaplikować reprezentacja Chile U-21, więc nie widziałem nic dziwnego w podobnym wyczynie reprezentacji Nigerii. Dodatkowo wspomniałem, że sporo bramek potrafili stracić w starciu z takim rywalem jak Nowa Kaledonia. Analizując poprzednie mecze Tahiti widziałem, że w nich zazwyczaj pada sporo bramek, więc nic dziwnego, że zagrałem to, zwłaszcza przy kursie 8,5. Kilka &#39;podziękowań&#39; świadczy o tym, że mam rację. Proszę o rozpatrzenie.
Dostanę jakąś decyzją? Nie mówię, że pozytywną, ale jakąkolwiek. Chciałbym wiedzieć czy to rozpatrzyliście. Dzięki!

Nic prawie nie napisałeś o zespole Nigerii. Nie chcę kwestionować decyzji innego moderatora więc niech zostanie tak jak jest. Mało przekonująca analiza (mało argumentów, jedyny taki, że ktoś inny z nimi wygrał wysoko).
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-27-06-2013-czwartek-93470-2.html#post3706073
W zdaniu:
Natomiast w ekipie gospodarzy nie wystąpi &lt;&lt;jedyne&gt;&gt; zawodnik drużyny, który zagrał w tym sezonie wszystkie mecze (powód absencji: czerwona kartka).
prosiłbym wymienić wyraz JEDYNE na JEDYNY.
Bo źle to można zrozumieć.
Literówka ;/
Ludzie, błagam Was. Albo sprawdzajcie przed wysłaniem post dwa razy (czytajcie sobie na głos - to pomaga) albo nie zgłaszajcie takich błahych literówek. To nie zaważy w tym przypadku na tym, że analiza będzie kiepska czy też nie. Moderatorzy mają co robić.
Pozdrawiam
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Proszę usunąć mój pierwszy post z typem dnia na dzisiaj a do właściwego posta dopisać w typie + 3.5 gem . Dzięki.
ok
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
25 czerwca za mecz Kolby z dodigiem powinienem mieć zwrot a nie -100. Handicap gemowy w przypadku krecza jest rozliczany jako zwrot.
poprawione
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-20-06-2013-czwartek-93220-2.html#post3689472
No przepraszam bardzo, to ma być kiepska analiza? Czytałem wiele innych, które opisywały tylko z grubsza sytuację drużyny, czyli ostatnie mecze, bo każdy sobie może sprawdzić w kilka sekund.
Mój opis zawiera taki opis, ale dodatkowo zawiera absencje i powroty zawodników.
A TO CHYBA JEST DOŚĆ KLUCZOWE, PRAWDA?
Bo to zawodnicy grają, a nie nazwa drużyny czy trener sam.
Po pierwsze - nie spamuj postami. Jeden wystarczy. Po drugie moderator ocenia czy analiza jest słaba. Nie pisz banałów, że ktoś coś tam sobie może sam sprawdzić, bo to nie o to chodzi. Analiza ma przekonać innych ludzi do tego, że warto pograć Twój typ. Jeśli nie chcesz uzasadniać możesz sobie prowadzić temat w dziale kupony.
Na pierwszy rzut oka widać, że nie znasz sytuacji danego klubów, który opisujesz. Jedziesz na sucho, a na napisanie swoich analiz nie poświęcasz wiele czasu.
Jedna, druga kiepska analiza niczym nie skutkuje. To jest moment kiedy user może przemyśleć co w jego analizach można zmienić. Dopiero później są odejmowane punkty.
Dobre wiadomości kadrowe dla Inti - wraca podstawowy zawodnik.
W zespole Melgar nie zagra 4 podstawowych zawodników i jeden pomocny dość pomocny, że się tak wyrażę
co to za zawodnicy? z jakiej formacji? ile goli strzelili dla zespołu? Nie mów, że więcej nie da się napisać.
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
zostały usunięte przed chwilą moje 2 posty...

A co posta wyżej, umieszczonego przez Ramzesa -
Zabrakło bramkarza... albo napastnika.
To jest różnica? Kluczowy, wiecie co to znaczy kluczowy zawodnik? Nie ważne gdzie gra, czy na boku obrony, na na środku pomocy. Każdy zawodnik jest tak samo ważny!
Może być odwrotnie, skład bardzo dobry, trener słaby, wtedy drużyna nie wie co ma dokładnie robić na boisku.

No a co do &quot;suchych&quot; typów to raczej bym tak nie typował :

Landskrona - Orebro 1 @ 2,7 ---
Piłka nożna - Norwegia - Adeccoligaen over 2,5 @ 1,6 +++
Mirandes - Gijon 1 @ 2,2 +++
Coritiba - Fluminense 1 @ 2,1 +++
Urugwaj - Francja gosp over 0,5 @ 1,4 +++
All Boys - Newell&#39;s 2 @ 1,75 ---
Barcelona - Malaga over 3,5 @ 1,7
Sport Recife - Bragantino 1 @ 1,6 ---
Portuguesa - Fluminense 1dnb @ 1,7 +++
Dundalk - St.Patricks 2 @ 1,8 ---
Varbergs - Falkenbergs 1 @ 2,6 ---
Douglas Haig - Atletico Tucuman 1 @ 2,2 +++
Atl. Rafaela - San Lorenzo 2 @ 1,6 +++
Inti Gas - Melgar 1 @ 1,9 +++
Włochy - Brazylia 2 @ 1,6 +++
Brage - Sundsvall 2 @ 1,6 +++
Mariehamn - HJK 2 @ 1,9 +++
Athlone Town - Mervue Utd 1 @ 2,0 +++
Strömsgodset - Tromsö 1 @ 1,6 +++

wydane : 1900 zł (100 każdy)
wróciło : 2340


... na samych suchych statystykach.
Są to typy, które podawałem na &quot;typy dnia&quot;.
Podaje prawie zawsze składy, a czy to do chole** jest sucha statystyka?
Nie sądzę czy ty myślałeś pisząc to zdanie!

Suchą statystyką byłoby, gdybym napisał:
&quot;Inti 8/15 ostatnich meczów u siebie wygrywał.
Melgar na wyjazdach bardzo słabo - Od ponad 20 meczów nie wygrali.
Stawiałbym więc tu na 1x. Jednak...&quot;

Czyli jedynie pierwszą połowę uzasadnienia.
Jeśli wrócił podstawowy zawodnik to gra w porównaniu do poprzednich meczów w których nie grał, powinna się poprawić.


jeszcze tutaj:
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-23-06-2013-niedziela-93304-2.html

To samo. Nie gra 2 podstawowych zawodników, nie ma to znaczenia jaka jest pozycja. Każdy ma swoje zadanie na boisku.
Można mówić, że środkowy pomocnik jest najważniejszy. A jak drużyna gra skrzydłami? Jego &quot;wartość&quot; w meczach trochę maleje, przez co wzrasta &quot;wartość&quot; bocznych obrońców/pomocników.

dodatkowo:
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-29-06-2013-sobota-93545.html#post3710901
Napisałem :
W składzie gości zabraknie pomocnika (12/1), napastnika (6/0), napastnika (9/3).
powinno być gości = gospodarzy... Pomyłeczka.

Bo znów będzie, że zła analiza ;P
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Mam pytanie czy moja analiza z dn. 28.06 zostanie rozliczona na plus czy jako zwrot? Mecz miał się zacząć pierwotnie 28.06 jednak przez deszcz odbył się dzień później. Jak zostanie rozliczony mój typ, pierwotnie chciałem go również podać w typach dnia na 29.06 ale nie zdążyłem
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Można dzisiaj zagrać mecz Brazylia - Hiszpania? Wg czasu polskiego zaczyna się on równo o północy, ale jest to wydarzenie niedzielne (godzina 19) wg czasu brazylijskiego. W poprzednim konkursie w jakim brałem udział, mecze z Ameryki rozgrywane w nocy naszego czasu były zaliczane do tego samego dnia.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Mam pytanie czy moja analiza z dn. 28.06 zostanie rozliczona na plus czy jako zwrot? Mecz miał się zacząć pierwotnie 28.06 jednak przez deszcz odbył się dzień później. Jak zostanie rozliczony mój typ, pierwotnie chciałem go również podać w typach dnia na 29.06 ale nie zdążyłem
rozliczony zostanie jako typ na dzień 29.06. Byłeś pierwszy, mecz został przesunięty. Jeśli ktoś podał ten typ to zostaną oba rozliczone normalnie.
Można dzisiaj zagrać mecz Brazylia - Hiszpania? Wg czasu polskiego zaczyna się on równo o północy, ale jest to wydarzenie niedzielne (godzina 19) wg czasu brazylijskiego. W poprzednim konkursie w jakim brałem udział, mecze z Ameryki rozgrywane w nocy naszego czasu były zaliczane do tego samego dnia.
liczy się czas polski, ale finał zaliczymy do niedzieli jeszcze
Poprosiłbym o poprawkę w tabeli:
typów trafionych mam 11/18 a nie 9/18 czyli +498
ok, uwzględnię
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom