>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - mecz towarzyski
Spotkanie: PSV Eindhoven - FC Eindhoven
Typ: 1(-2.5 gola)
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza: Zazwyczaj omijam szerokim łukiem mecze towarzyski przed sezonem ale ten kurs mnie bardzo zainteresował. Spotkanie drużyn z miasta koncernu &quot;Phillipsa&quot;, gdzie jedna jest czołową holenderską drużyną a druga drugoligowym średniakiem i można by rzec - klubem filialnym PSV (jak Excelsior dla Feijenoordu)... SEzon już niedaleko więc myślę, że drużyna Tytonia może sobie tu ostro postrzelać i to właśnie typuję. Pozdrawiam.

Moge prosic o przeniesienie tego typu z TYPOW DNIA do dzialu TOWARZYSKICH KLUBOWYCH??? Zamulilem sie ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Moge prosic o przeniesienie tego typu z TYPOW DNIA do dzialu TOWARZYSKICH KLUBOWYCH??? Zamulilem sie
w ostatnich dniach zamuliłeś się z 5 razy. Więcej myślenia, sam możesz wkleić swój post do działu towarzyskich.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-09-07-2013-wtorek-93889-2.html#post3731546
W typie podałem &quot;Poniżej 4,5&quot; a jakimś cudem (dopiero teraz to zobaczyłem) nie podałem słowa &quot;gola&quot; ale od razu w pierwszych zdaniach pisze że chodzi o bramki i w całej analizie też piszę o golach więc prosiłbym o rozliczenie na +.
Wiem, że to słowo jest znaczące dla typu ale jeśli ktoś zaczął chociaż czytać początek analizy to już wiedział o co chodzi i na pewno skorzystał. I sorki za kłopot i drobny błąd. Pzdr
ok
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Podobnie jak ostatnio - proszę o dodanie do mojego typu informacji wg wzoru bo podałem typ wg swoich przyzwyczajeń i nie napisałem dyscypliny. Następnym razem postaram się pamiętać, przepraszam za kłopot :razz:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Serie A
Spotkanie: Corinthians SP - Atletico MG
Typ: Atletico MG strzeli gola
Kurs: @1.85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-14-07-2013-niedziela-94068.html#post3740675
010//
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Wydaje mi się, że ta analiza: http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-17-07-2013-sroda-94150.html#post3746865
jest bliźniaczo podobna do mojej analizy tego meczu, zamieszczonej tutaj: http://forum.bukmacherskie.com/f44/ii-runda-eliminacji-ligi-mistrzow-16-17-07-2013-a-94077-2.html#post3746503
Dla porównania zamieszczam obie analizy. Pogrubiłem fragment, który kolega @Zawalski napisał sam. Raptem 3 zdania. Reszta jest bliźniaczo podobna. Sens zdań ten sam, kolejność ta sama. Nawet opinia na koniec analizy, że Maccabi może wygrać i przybliżyć się do awansu jest taka sama. Bawimy się uczciwie i nie kopiujemy analiz od innych.????
W dzisiejszym spotkaniu faworytem bukmacherów początkowo było Maccabi, jednak teraz role trochę się odwróciły i to mistrz Węgier jest lekko faworyzowany. Gyor dobrze wszedł w sezon wygrywając superpuchar z Debreczenem 3-0, jednak dużym osłabieniem w dzisiejszym meczu będzie brak trenera, który odbywa karę zawieszenia na 2 mecze i nie będzie mógł prowadzić drużyny z ławki trenerskiej. Natomiast mistrzowie Izraela w sparingach osiągali nie za ciekawe wyniki. W poprzednim sezonie bardzo pewnie zdobyli tytuł mistrza kraju mając przewagę 13 pkt nad drugą drużyną. Macabi ostatnimi czasy częściej grywa w europejskich pucharach i osiąga w nich przyzwoite wyniki( oczywiście na miarę swoich możliwości). Głównym argumentem, który przemawia do mnie najbardziej jest osoba trenera gości, który prowadził przez 2 ostatnie sezony inna węgierską drużyne Videoton, tym trenerem jest Paulo Sousa. Przez okres pracy na węgrzech dobrze poznał węgierski futbol więc będzie miał dzisiaj ułatwione ustalenie sposobu gry przeciwko Gyorowi. W dwumeczu faworytem jest Maccabi i dzisiaj postawi pierwszy krok do awansu do następnej rundy zwyciężając z mistrzami Węgier. Powodzenia.
Gyori - Maccabi Tel Aviv 2DNB @ 2,20 WilliamHill

Widać duże wahania kursów na to spotkanie. Początkowo faworytem bukmacherów był Tel Aviv, a teraz jest nim Gyori, ale mnie to nie martwi, bo od początku miałem zamiar postawić na Maccabi. Gyori udanie rozpocząło sezon od zdobycia Superpucharu, gdzie rozbili Debrecen 3:0. Ale Maccabi to solidny klub, więc nie będzie tak łatwo. Pewnym osłabieniem dla Gyori będzie brak trenera, który odbywa dwumeczową karę i nie może prowadzić swojego klubu z ławki trenerskiej. Również osoba trenera Maccabi może być tutaj kluczowa. Trenerem Maccabi jest Paulo Sousa, który przez ostatnie dwa lata prowadził Videoton, a rok temu wprowadził Węgrów do fazy grupowej LE. Zna więc bardzo dobrze węgierski futbol. Faworytem dwumeczu jest Maccabi i myślę, że mogą przybliżyć się do awansu już w pierwszym meczu.
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Literówka w mojej dzisiejszej analizie - źle podana godzina spotkania Irtysz - Szerokij Brjeg. Zamiast godz. 15 proszę o przeprawienie na godz. 16. Z góry dziękuje!

ok, następnym razem podawaj linka do analizy
 
mrx 69

mrx

Użytkownik
Tabela nieoficjalna, na pewno zawiera pewne braki i błędy.
Wszyscy od 50 pkt, do dziś do godz 21.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom