>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Sprawa radomiaka1910 została szybko rozwiązana i dość drastycznie. Mam nadzieję, że kolejne próby oszustwa przez użytkowników będą przemyślane.... ponieważ w tym momencie wylatują z konkursu :]
Wybacz Mad, ale ⛔ Wczoraj był ostatni dzień ulg. ????
 
legia 122

legia

Użytkownik
Benek mam pytanie co w przypadku gdy gramy DNB , bądź dowolny handicap azjatycki i wychodzi zwrot, bo w regulaminie jest tylko punkt 12 który nawet nie odnosi się bezpośrednio do tej sytuacji.
Czy np jak zagram 2 kupony z 5 na handicap azjatycki bądź DNB i w obu przypadkach wyjdzie mi zwrot to tylko przysługuje mi jeden dodatkowy 6 typ , a w drugim przypadku liczy się 0 do bilansu i tracę możliwość dodatkowego typu ?
W sumie nawet sensownie skonstruowane bo jakby ktoś miał parę takich zakładów i dawał non stop korekty kuponu i dalsze korekty to byłby bałagan.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Sam to ładnie opisałeś w drugim akapicie. I tak, każdy ma możliwość jednego dodatkowego typu przy zwrocie, bądź jeśli mecz jest odwołany etc. Reszta zwrotów czy odwołanych spotkań to po prostu 0 ;) Chyba, że będzie chodziło o krecz w tenisise to tak jak uwzględnia to Ladbrokes.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
mam pytanie,
5. Minimalny kurs na jedno zdarzenie to 1.40.
to oznacza, że ten minimalny kurs jest tylko wtedy kiedy daję singla? jeżeli daję parę spotkań na kuponie to może być kurs poniżej 1.40?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
mam pytanie,
5. Minimalny kurs na jedno zdarzenie to 1.40.
to oznacza, że ten minimalny kurs jest tylko wtedy kiedy daję singla? jeżeli daję parę spotkań na kuponie to może być kurs poniżej 1.40?
nie może, już o tym było pisane wcześniej
 
G 35

gesio

Użytkownik
jedno zdarzenie to jeden mecz. chyba logiczne prawda? tak trudno przeczytac regulamin ze zrozumieniem? i bylo by tu o 80% mniej pytan. no ludzie prosze. litosci!
 
N 77

noobcior

Użytkownik
jedno zdarzenie to jeden mecz. chyba logiczne prawda? tak trudno przeczytac regulamin ze zrozumieniem? i bylo by tu o 80% mniej pytan. no ludzie prosze. litosci!
Dużo osób popełnia ten sam błąd, więc patrząc na te typy można pomyśleć, że jest błąd w regulaminie. Nawet niektórzy moderatorzy dają mecze z kursami &lt;1.40.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
A ja mam do ciebie noobcior pytanie ????
w tym poście http://forum.bukmacherskie.com/f297/runda-1-64-grupa-nr-2-pary-9-16-a-50371-2.html#post1947408
podliczyłeś sobie spotkanie jako zwrot, regulamin za bardzo nie precyzuje, bo dałeś:
Memphis Grizzlies(+1) - Portland Trail Blazers 1, a było 99-100 czyli de facto remis- takie coś uznaje się jako zwrot? Bez napinki, po prostu pytam. Niech się wypowie ktoś kompetentny :wink:
Zwrot jest wtedy, popatrz sobie na oferte ladbrokes, przy handicapach masz tylko dwie opcje do zagrania 1 i 2 nie ma X :]
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Dlaczego pierwszy post z typami mojego rywala został usunięty? Wiem, że sknocił kupon, bo podał typ z kursem &lt;1,40 więc podczas dnia dobroci takie kupony były usuwane ?

Pietras dobrze podliczył. Zagrał ten typ 2-drogowo a nie wygrał, ani nie przegrał więc zwrot. Jeżeli zagrałby ten typ 3-drogowo z remisem to kupon byłby przegrany.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Gdyby HC był np -1,5 to wtedy by przegrał, ale że było równe 1 to zwrot.
Co do pytań o 1,40 nie denerowawałbym sie az tak, bo jeśli nawet modzi robią z tym błędy to myślę, że zadanie takiego pytania ma sens.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Magiki - dniem dobroci był poniedziałek i tak były one usuwane.
Reszta - kurs na jedno zdarzenie i obojętnie czy to singiel czy kupon każdy typ musi mieć 1.40+ kurs. Każdy jest człowiekiem, nawet Mod :|
Pozdrawiam.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
panowie podałem wczoraj kupon na dzis i nie pomyslałem zbytnio nad nim czy istnieje mozliwosc skasowania typu z tenisa i pozozstawienie tylko kosza http://forum.bukmacherskie.com/f297/runda-1-64-grupa-nr-8-pary-57-64-a-50374-3.html#post1948355 jezeli tak to bardzo bym prosił o skasowanie typu tenisa
Masz cięty dowcip????
Moim zdaniem do konkursu,powinny mieć dostęp tylko osoby pełnoletnie,bo przecież niektórych postów nie da się czytać,ręce opadają ????
Kris6891,nie obraź się Brachu,ale przeczytaj jeszcze raz co napisałeś,bo tego chyba też nie przemyślałeś. Niedługo posty w tym temacie będą wyglądać tak&gt;&gt; &quot;Hej Panowie,kurczę......Sorry,ale nie przemyślałem wczorajszego posta,moja druzyna przegrała,czy mogę zmienić we wcześniejszym poście typ,na drużynę która wygrała ten mecz?? :-(&quot;

Bez obrazy,Pzdr!
 
Do góry Bottom