>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

simons 646

simons

Forum VIP
Sorry, jak już o tym było, ale nie mogę znaleźć... O której można ostatni kupon postawić i kiedy? W sobotę czy w niedzielę?
Dzięki za odpowiedź! ????
BYŁO !
http://forum.bukmacherskie.com/f297/regulamin-champions-league-ladbrokers-48361.html#post1943807
Zagrałem na dzisiaj takie coś, ale niestety jest walkower dla Naprzdu, jak mam to liczyć jako wygrana czy zwrot i czy mogę wrazie co podać typ zastępczy.
Jak było już takie pytanie to z góry przepraszam.
BYŁO!
http://forum.bukmacherskie.com/f297/regulamin-champions-league-ladbrokers-48361.html#post1947141
Tam akurat pisze &quot;zwrot, przełożenie spotkania etc.&quot; ale walkower łapie się do tego etc.

Nie przepraszajcie tylko zacznijcie czytać regulamin i ten temat, bo tak to bez sensu, jak co stronę mamy ciągle to samo pisać. Chyba czas wprowadzić jakieś kartkowanie ...
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
10. Każdy post musi zawierać:
Numer pary oraz kto z kim rywalizuje
numer kuponu/typu
zdarzenie, typ,
kurs oraz w przypadku zakładów kombinacyjnych AKO.
Jeśli zdarzenie jest z mało znanej dyscypliny bądź ligi należny informacje co to za liga czy dyscyplina podać do informacji.
Rozumiem więc, że posty, w których nie ma, któregoś z wspomnianych podpunktów są liczone jako ⛔ 100?
/SimonS - TAK
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Panowie,skoro ten dział,to pytania i propozycje,a nie było jeszcze żadnej konkretnej,oprócz kilku durnowatych pytań,to mam pewną według mnie ciekawą.Co myślicie o takiej kwestii,bo można by w pewien sposób urozmaicić regulamin,żeby wprowadzić przed drugą rundą zmianę,dotycząca rozliczania Ako,chodzi mi o to,że User miałby odejmowane pkt,za takie Ako,jakie sam sobie stworzył;)Czyli np,user z powiedzmy dwóch zdarzeń otrzymuje Ako 4,25,niestety dla niego nie trafia tych spotkań i zostaje odjęte mu 325 pkt,jak dla mnie,pozwoliło by to na trochę sprawiedliwszy dla faktycznie dobrych typerów,przebieg konkursu.Bo spójrzmy z takiej perspektywy,że ktoś olewa załóżmy pierwsze 4 rundy,pózniej palnie po kursie 15 remis w NBA,no i ma ✅1000.Ktoś może powiedzieć &quot;No to jest kozak,bo wiedział w którym momencie postawić taki zakład&quot; ale mi się wydaje,że kozakiem byłby ten,który przy takiej formule konkursu,jaką ja teraz proponuje,zlożył by sobie z kilku spotkań ako 10 i zaryzykował ⛔900 już np. w pierwszej rundzie ???? bo mimo,że to zabawa,a nagrody są skromne,to było by więcej emocji i każdy przemyślał by bardziej swoje typy.
Fajnie,jeśli odniosło by się do tego co napisałem,chociaż z 5,6 osób ???? Dzięki,Pozdrawiam.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ja się pod tym podpisuje :] Fajny pomysł. Aczkolwiek z 2 strony czemu tracić tyle punktów co kurs skoro stawiamy 100 j ????
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Ja się pod tym podpisuje :] Fajny pomysł. Aczkolwiek z 2 strony czemu tracić tyle punktów co kurs skoro stawiamy 100 j ????
No wiesz,wszystko ma swoje dobre i złe strony ???? Jest w moim odczuciu więcej za,niż przeciw;) to tylko moja inicjatywa,która i tak nie przejdzie,ale zawsze można spróbować coś odmienić;)
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
moze nie mieszajmy juz, ok? połowa tutaj nie moze do końca rozkminić co znaczy poprawny zapis, czy to, jak podliczyć bilans, a wprowadzenie kolejnego &quot;udziwnienia&quot; (bo inaczej tego nie da się nazwać) spowoduje jeszcze większy chaos i bałagan :]
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Głupia propozycja.

A ja mam pytanie - w regulaminie jest zapis, że do 22 musi być podliczony bilans. Ja np podałem już 4 typy/kupony i został mi jeszcze jeden. A chciałbym zagrać kupon ze spotkaniem, które odbędzie się jutro po 21. Logiczne, że nie skończy się przed 22, ale na pewno w niedzielę. Czy mogę podać taki kupon i bilans podliczyć np po 23 ?

Moim zdaniem kupony powinno się stawiać do niedzieli, całego dnia, a jak nie to przynajmniej do 22...
 
simons 646

simons

Forum VIP
Głupia propozycja.
A ja mam pytanie - w regulaminie jest zapis, że do 22 musi być podliczony bilans. Ja np podałem już 4 typy/kupony i został mi jeszcze jeden. A chciałbym zagrać kupon ze spotkaniem, które odbędzie się jutro po 21. Logiczne, że nie skończy się przed 22, ale na pewno w niedzielę. Czy mogę podać taki kupon i bilans podliczyć np po 23 ?
Moim zdaniem kupony powinno się stawiać do niedzieli, całego dnia, a jak nie to przynajmniej do 22...
Na prawdę aż tak ciężko poszukać ? BYŁO !
Nie możesz podać bo jak sam zauważyłeś to typ się kończy po ostatecznym terminie podliczenia.
Bilans liczymy do 22 bo musi być czas na przygotowanie dalszej fazy, która rusza w poniedziałek, także granica ta nie zostanie przesunięta.
Co do propozycji Brooklyn&#39;a to nie. Im wyższy kurs (ogólnie) tym mniejsze prawdopodobieństwo. Raz wejdzie remis w kosza, kolejne 6 razy nie ????
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
SimonS - przecież wiem, że było, bo powołałem się na regulamin!
Ale, że jest to temat z pytaniami i propozycjami to własnie zaproponowałem, by wydłużyć trochę ten czas...
SimonS - wydawało mi się że powód też pisałem, ale teraz nie pamiętam czy tu czy komuś na PW.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Co z meczem Wisly który rozpoczyna sie jutro o 14.45, a według tego co jest w regulaminie wszystkie mecze na kuponie mają zakończyć sie o 16?
Zły mecz i kupon w plecy?
 
Do góry Bottom