>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Pytania, propozycje, niezgodności

A 23

adam2173

Użytkownik
W konkursie w Grupa nr 6 (Pary 41-48), użytkownik Adam2173. Ma źle policzone AKO, bo zamaist 11.73 powinien mieć 11.65. Proszę to zwerifikować i poprawić.
http://forum.bukmacherskie.com/f297/runda-1-64-grupa-nr-6-pary-41-48-a-50373-4.html#post1952270
Zgadza się, jednak nie zrobiłem tego celowo, tylko przepisałem AKO z Ladbrokes - typy dodawałem do kuponu na stronie bukmachera.
Nie wiem dlaczego, ale na ich stronie każde AKO jest zawyżane, sami możecie to sprawdzić dodając kilka spotkań, patrząc na AKO na ich stronie, a następnie porównując je z AKO, które sobie sami obliczymy - wyjdzie inny wynik.
Mam nadzieję, że nie zostanie to potraktowane jako próba oszustwa, bo po prostu sugerowałem się obliczeniami na stronie bukmachera.
tutaj przykład takiego innego wyniku na stronie ladbrokes:
http://i52.tinypic.com/16hnlls.png
kiedy sami pomnożymy te 3 kursy, to wyjdzie nam 4,43, czyli mniej
ja myślę, że te kursy są w rzeczywistości troche inne - na stronie wyświetlają je z dwoma miejscami po przecinku, a tak naprawdę coś tam się jeszcze kryje (tak jak Pinnacle ma kursy z trzema miejscami po przecinku).
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie wiem dlaczego, ale na ich stronie każde AKO jest zawyżane, sami możecie to sprawdzić dodając kilka spotkań, patrząc na AKO na ich stronie, a następnie porównując je z AKO, które sobie sami obliczymy - wyjdzie inny wynik.
Potwierdzam. To fakt. Inne ako wychodzi jak pomnozymy a inne na stronie...Ladbrokes po prostu jakos sobie zaokragla ako i wychodzi inaczej niz bysmy mnozyli.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Pamiętajcie o rozliczeniu kuponów :!: Kto nie rozliczy kuponów to rozumiem, że automatycznie odpadają :!: Aha i piszcie też kto nie wziął w ogóle udziału w konkursie tutaj ;)
Jeślit o przebiegnie dość szybko to i dzisiaj pojawią się pary - wszystko zależy od Was :!:
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
podalem w kuponie jeden mecz omylkowo na Premiership ktory jest jutro. Mam sobie kupon rozliczyc na minus czy za ten typ dac zwrot?
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Panowie nikogo nie pośpieszam, ale szybciutko rozliczajcie swoje kupony i zaczynamy 1/32, życzę wszystkim powodzenia ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Podliczać podliczać. Nawet za kogoś możecie podliczyć, tylko musi to być wszystko skrupulatnie. Za 2h idę w kimę, więc w najgorszym wypadku zaczniemy od jutra wieczór. Aha i pary będą losowane na nowo, nie tak jak w grupkach układy. Grupy był dla ułatwienia.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
sytuacja awaryjna.
nie mialem dostepu do intenetu/nie mam.
widz ze mnie wyklucyzlicie juz ...
typy podalem jednak w termianie do jest 21.11
ogolnie to elo elo i ogarnijcie sytuacje.
podlicze jutro.
wiadomo o co chodzi ;)
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Podliczać podliczać. Nawet za kogoś możecie podliczyć, tylko musi to być wszystko skrupulatnie. Za 2h idę w kimę, więc w najgorszym wypadku zaczniemy od jutra wieczór. Aha i pary będą losowane na nowo, nie tak jak w grupkach układy. Grupy był dla ułatwienia.
Będziesz tak miły i odpiszesz na PW?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
W pierwszej kolejce robimy wyjątek. Do 22:30 :] Potem zamykam wszystkie tematy, losowanie robię i koło 23 z hakiem będą pary.
 
Do góry Bottom