>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Racja. Niestety nie zważyłem na ten punkt regulaminu przy podawaniu kuponu. Szkoda bo właśnie on okazał się zwycięski :p
Gratulacje yaro8 i powodzenia ;) Życzę ci tej konsoli :p
Dzięki za pojedynek.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Niestety mogę napisać tylko tak Ass i Robson: załóżmy, że maksymalna godzina to 23:00 + ew. to co mi zejdzie na inne sprawy ???? Szczególnie, że w tym tygodniu jest LM to już coś więcej. Poza tym jak już sam Ass pisałeś ktoś gra US sports w poniedziałki np. taki Magiki to co... Nie będę też par połowicznych robił, bo to przyniesie tylko nie potrzeby może i mały, ale niepotrzebny burdel. Typowanie od Poniedziałku od 00:00 do Niedzieli do 23:00 to chyba wystarczjący czas, czyż nie :?: ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Fajny konkurs ???? po mojemu tak jak napisano dobrze byłoby zrobić ten poniedziałek jako taki dzień przejściowy żeby wszystko ogarnąć myślę że ogromnej różnicy by to nie robiło.
Poza tym jakoś pogrubić punkt o kursie &gt;1,40 bo chyba najczęstszy błąd ???? Tutaj przykładowo Belchiorowi dało to - i brak awansu ale przykładowo wszedłem w temat http://forum.bukmacherskie.com/f297/runda-1-64-grupa-nr-6-pary-41-48-a-50373-5.html i w podsumowaniu są + za te kursy, a pary juz wylosowano wiec ten dzień na podliczanie by sie przydał ????
Powodzenia ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dniem przejściowym może być jeśli nie dopilnuje się tego kto dał typy z kursem poniżej 1.40 i właśnie widzę, że Robson przez to odpada niestety..... Pietaszek89 jest w dalszej fazie konkursu. Ten konkurs ma na celu podawanie typów w ciągu całego tygodnia a nie 6 dni. Wiem, że niedziela to również masa zdarzeń, ale i tak wg mnie jest ich na tyle wystarczająco w ciągu całego tygodnia by oddać te 5 kuponów. I ja już wielokrotnie podkreślałem by przeczytać regulamin :!: To nie jest ani moja wina, a ni SimonSa czy kogokolwiek innego, że reguły nie są przestrzegane i konsekwencje są takie jakie są.
 
G 35

gesio

Użytkownik
niech kazdy pilnuje siebie i swojego rywala inie bedzie zadnych problemow. tak samo przy bilansach jak podliczamy to mozna juz zaznaczyc kto awansuje.. mniej problemow:cool:
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Niestety mogę napisać tylko tak Ass i Robson: załóżmy, że maksymalna godzina to 23:00 + ew. to co mi zejdzie na inne sprawy ???? Szczególnie, że w tym tygodniu jest LM to już coś więcej. Poza tym jak już sam Ass pisałeś ktoś gra US sports w poniedziałki np. taki Magiki to co... Nie będę też par połowicznych robił, bo to przyniesie tylko nie potrzeby może i mały, ale niepotrzebny burdel. Typowanie od Poniedziałku od 00:00 do Niedzieli do 23:00 to chyba wystarczjący czas, czyż nie :?: ????

to jak w koncu ?
moge liczyc na udzial w dalszej fazie ?

tak jak pisalem, sytuacja byla awaryjna.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Bam, wybacz ale mogłeś esa napisać do kogokolwiek etc. Ty nie podałeś ani jednego typu przez cały tydzień. Już myślałem, że olałeś i miało pójść PW, że na zlocie dostaniesz bana :| ???? Ale przykro mi, reguły to reguły.
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Odpisałem już modowi na PW.
Jest to nie moja wina, ponieważ taki typ był w ofercie, a czy to jest pomyłka buka to już ich sprawa a nie moja nie moja. Jeśli taki zdarzenie jest w ofercie to ja mogę to zagrać. Wszedłem znowu po jakiś 2h i znowu był w ofercie.
Byłem na to przygotowany i mam screen http://i54.tinypic.com/k15md2.jpg
// Wyjaśnione. Sprawy nie było. Benek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dats13 74

dats13

Użytkownik
Napisał akselek -&gt;

31. akselek - Dats13

#2
Skra Bełchatów - Trentino 2 @ 1.50 ⛔
Ach Bled (-1.5) - Budva 1 @ 1.40????

AKO: 2.10 Ladbrokes⛔
Bilans: ✅ 75

#1 ✅ 175
#2 ⛔ 100

#3

Ach Bled (-1.5) - Budva 1 @ 1.40????
Scavolini - Bielsko-Biala 1 @ 1.66

AKO: 2.32 Ladbrokes
Było już pisane parę razy, że nie możemy powtarzać typu z nietrafionego kuponu, choć nawet gdyby ten mecz się nie rozpoczął
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Oczywiście. Tylko musisz zrobić screena :!:
Kto wpadł na taki pomysł??;) ostatnio,bodajże przedwczoraj,widziałem kurs 20,00 na Plymouth,nawet mi nie wpadło do głowy,żeby to wykorzystać,czy to było by Fair Play w stosunku do mojego rywala,skoro i tak wiedzialem,że prawidłowy kurs to 2,00 i że Bukmacher zaraz poprawi błąd??piszecie,żeby nie kombinować z regulaminem i grać fair na każdym stopniu,a tutaj taki psikus ???? ale ja się nie wtrącam????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
j/w
co z tego ze w ofercie jest blad jak buk i tak policzy jako zwrot? dlatego byłbym za tym żeby nie wykorzystywać pomyłek, inaczej się nie da wygrać?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Czyli wychodzi na to że nie trzeba znać się na sporcie ani na niczym, wystarczy tylko dobrze szukać pomyłek żeby zajść daleko?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Może zbyt pochopnie podjąłem decyzję. Macie racje, nie pomyślałem. Bukmacher daj zwrot za pomyłki. Zaraz uwzględnię to w regulaminie. Sorry za zamieszanie.
 
Do góry Bottom