>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=988185&amp;amp;postcount=4

Koles podal typ Washington Capitals na najblizsza noc(4 dzien NHL Playoff) a przeciez oni graja dzisiaj i ten typ zaliczony typ chyba jest/powinien byc zaliczany do Dzień 3- NHL Playoff mam racje?
Czytanie nie boli, więc zanim następnym razem zadasz pytanie to zapoznaj się łaskawie z regulaminem ????

&quot;12. Typy umieszczamy co najmniej minutę przed rozpoczęciem pierwszego spotkania, które jest rozgrywane danego dnia. Dzień konkursowy przyjmujemy jako dzień w Ameryce. Spotkania rozegrane przed 24;00 i po 24;00 liczymy jako jeden dzień rywalizacji&quot;
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Wiecej...
Uzytkownik Phillips oraz Nivet nadal potwierdzaja ze nie przeczytali regulaminu...
Wczorajszej nocy podali typy na NJD- Carolina Hurricanes under 5.0! A dzis Phillips zaliczyl sobie piekne trafienie po kursie 2.05.
Regulamin z tego co sie orientuje mowi, iz jesli nie ma jakiegos typu w ofercie betway nalezy go pobrac z bet365!
Doprawdy ile mozna sie szarpac o ten regulamin;/
pozdrawiam.
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Wiecej...

Uzytkownik Phillips oraz Nivet nadal potwierdzaja ze nie przeczytali regulaminu...

Wczorajszej nocy podali typy na NJD- Carolina Hurricanes under 5.0! A dzis Phillips zaliczyl sobie piekne trafienie po kursie 2.05.

Regulamin z tego co sie orientuje mowi, iz jesli nie ma jakiegos typu w ofercie betway nalezy go pobrac z bet365!

Doprawdy ile mozna sie szarpac o ten regulamin;/

pozdrawiam.
Te ziomek jaki masz problem co ?
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Tzn ja nie ma problemu Nivet;)
Tylko z tego co obserwuje to z tym naliczaniem punktow jak i typami troszke taka wolna amerykanka;)
Poprostu sadzilem ze typy na under/over podajemy na 5.5 bramki a jesli takiego typu nie ma to pobieramy go z Bet365;) Jednym slowem nie ma typu 5.0 bramek.
Poprostu tak jest w regulaminie tego konkursu, ale ja nie umiem czytac ze zrozumieniem.
Kolega K@mil podal dzis np: dwa typy na mecz DET no a tego tez nie mozna robic, przynajmniej tak jest napisane w regulaminie...;)
No ale cale szczescie nie ja tu pilnuje porzadku;)
Pozdro.
ps. Nivet nic do Ciebie nie mam a wrecz rozkminiam twoja gre progresja;) Poprostu podalem Cie jak przyklad bo tak to nigdy regulamin do ludzi nie dotrze.
pozdrawiam.
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Po pierwsze to w moim przypadku chodzi o mecz Canucks.

A po drugie &quot;13. Typujemy tylko spotkania playoffs w NHL z oferty bukmachera Betway, jeśli takiego zakładu w ofercie Betway nie ma bierzemy z oferty bukmachera bet365.
Opcje obstawiania: standardowy (1, X, 2); MoneyLine (1,2); podwójna szansa; under/over na mecz; pierwsza tercja-&gt; (under/over; 1,x,2; 1,2).&quot;

typujemy u/o na mecz linia nie ma znaczenia, jak uczestnik bedzie chcial zagrac linie 4.50 5.00 czy 5.50 czy 6.00 to gra nie widze problemu.

Podałeś mnie jako przykład ale to zły przykład.

Ja tylko w pierwszym dniu podałem zle typy bo dwa z jednego meczu, jeden uznalem ( przegrany) a drugiego nie liczylem do bilansu i statow.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Dobra to ja sie teraz cos zapytam i czy jakis admin moze mi odpowiedziec...?!
Under/ Over nie jest ograniczony konkretna liczba bramek...?!
Np: Jesli betway poda Under/ Over na 4.5 Bramki to a Bet365 poda na 5.5 oraz na 4.5 to rozumiem ze zagrac mozemy U/O z oferty betway?! I mimo ze nie &quot;klasyczny&quot; na 5.5 tylko 4.5 jest OK?!
Mozna typowac poprostu Over/ Under liczba bramek nie ejst okreslona;)?
Nivet: Jesli jest tak jak napisalem powyzej to z calym szacunkiem zwracam Ci honor i sorry za podanie Cie jako &quot;przykladu&quot;;)
pozdrawiam.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Dobra
Juz wiem jak to jest! ;) strone wczesniej jest wyjasnione;)
OFICJALNIE PRZEPRASZAM PHILLIPSA I NIVETA. Sorry ziomki.
pozdrawiam.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Jak nie ma takiej oferty w Betway ,bierzemy z bet365 ,ale zaznaczam musimy to zaznaczyć w typie,że typ bierzemy z bet365!Jeżeli nie będzie to zaznaczone typ nietrafiony -100
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
20.04 godz: 04:00
zdarzenie: San Jose Sharks - Anaheim Ducks
Typ: Under 5
Kurs: 1,87
Buk: Betway

to moj typ z 5 dnia 62 post wynik w golach wynosi 5 wiec jak mam liczyc ten typ jako zaliczony?????
 
youngmoney 40

youngmoney

Użytkownik
Post nr 8.

Na 6 dzień podałem złą godzinę przez przypadek, powinna być 01:00, a nie 00:00. Sorki za błąd.


/poprawione fox71
 
H 0

herrena

Użytkownik
20.04 godz: 04:00
zdarzenie: San Jose Sharks - Anaheim Ducks
Typ: Under 5
Kurs: 1,87
Buk: Betway


to moj typ z 5 dnia 62 post wynik w golach wynosi 5 wiec jak mam liczyc ten typ jako zaliczony?????
tak jak bukmacher, czyli zwrot stawki za typ
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
A ja się zapytam dlaczego trzeba podawać typy każdego dnia, a jak nie to się dostaje -100? Przecież to dla wielu osób wielki problem. Nie każdy ma każdego dnia dostęp do neta, nie każdy zawsze jest w domu. Choćby zbliża się weekend majowy. Ja wyjeżdżam i przez 4 dni będę odcięty od internetu. A to oznacza, że praktycznie nie ma sensu brać udziału w konkursie, bo mam od reki -400. Pewnie zjedziecie mnie za chwilę, że jak się nie podoba regulamin, to nie graj, ale nie uważacie, że taki jego punkt jest dość problematyczny?
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Bardzo słuszne spostrzeżenie, ja też wyjeżdżam na weekend majowy i przez 3 dni bankowo bez netu więc szkoda by było dostać 300pkt w plecy ???? . Ja mam propozycję taką, żeby wprowadzić taki punkt, że każdy uczestnik konkursu ma prawo X razy (2-3?) nie podać żadnego typu. i w ten sposób problem się rozwiąże.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kiedy ktoś zrobi jakąś tabele :?:
Jak dziś mi się uda dokończyć liczenie to będzie dziś wieczorem.
Przy okazji będzie jedna zmiana regulaminu i wyjaśnienie jak były liczone typy bo sporo ludzi po prostu olało regulamin i wiele kolejek źle typowało...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom