>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Witam mam takie pytanie jak dalem do konkursu w meczu Devils - Carolina over 5 goli i padlo dokladnie 5 .. mam to traktowac jak zwrot?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Moze nie do konca zaznajomilem sie z tym, jednak handicapy to sa bardzo popularne rodzaje zakladow i proponuje po prostu je wdrozyc do gry. Nie musisz byc uszczpliwy.
Podatki też są bardzo popularne a w niektórych krajach nie ma :]
Ludzie we wszystkich konkursach nagminnie odpuszczają sobie czytanie zasad. Nawet typerzy, moderatorzy czy ostatnio moderatoro - typerzy ????
Mam nadzieję, że ten temat nie będzię wyglądał jak odpowiednik w Masters tennis.

Witam mam takie pytanie jak dalem do konkursu w meczu Devils - Carolina over 5 goli i padlo dokladnie 5 .. mam to traktowac jak zwrot?
tak... jak chyba w każdym innym konkursie.


Co do First Team to score - może nei zmieniajmy (znów) regulaminu w trakcie konkursu?

Jeszcze jedna wątpliwość dotycząca zasad:
Czy ktoś może podać za mnie typ? Po długoterminowym Vadera rozumiem, że tak...
Pytanie tylko czy trzeba o tym wcześniej kogoś powiadomić czy po prostu dany użytkownik wchodzi do tematu i podaje spotkania za mnie?
Z góry dzięki :spokodfhgfh:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Bezsens, ze nie mozna typowac handicapow skoro sa w ofercie betway. To co teraz jak wczoraj wytypowalem jeden taki mecz(spread) i on nie wszedl to mam zamiast -100 j, policzyc sobie 0j?

Dzisiaj tez wytypowalem dwa spready i co teraz?(zresta nie tylko ja)


13. Typujemy tylko spotkania playoffs w NHL z oferty bukmachera Betway, jeśli takiego zakładu w ofercie Betway nie ma bierzemy z oferty bukmachera bet365.
Opcje obstawiania: standardowy (1, X, 2); MoneyLine (1,2); podwójna szansa; under/over na mecz; pierwsza tercja-&gt; (under/over; 1,x,2; 1,2).
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Zauważono we wczorajszych typowaniach meczu Jersey -Carolina stawianie na opcje u/o 5,5
Takiej opcji nie było w ofercie,próg ustalony był na 5!!!
Typowanie uczestników na próg 5,5 traktujemy jako nieumyślną próbę manipulacji.Jako,że to był pierwszy przypadek, typ traktujemy jako -100.Następnym razem posypią się ostrzeżenia i ewentualne wykluczenie z konkursu.


 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Zauważono we wczorajszych typowaniach meczu Jersey -Carolina stawianie na opcje u/o 5,5
Takiej opcji nie było w ofercie,próg ustalony był na 5!!!
Typowanie uczestników na próg 5,5 traktujemy jako nieumyślną próbę manipulacji.Jako,że to był pierwszy przypadek, typ traktujemy jako -100.Następnym razem posypią się ostrzeżenia i ewentualne wykluczenie z konkursu.


Niestety muszę przyznac że macie racje. Widocznie popełnilem błąd ale zakręcony musiałem byc. Zdaje się na Wasza decyzje i w kolejnym typie zmienie swój bilans na -100j .
Pozdrawiam
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Niestety muszę przyznac że macie racje. Widocznie popełnilem błąd ale zakręcony musiałem byc. Zdaje się na Wasza decyzje i w kolejnym typie zmienie swój bilans na -100j .
Pozdrawiam
Albo i wiecej niz -100j.

NIE MOZNA TYPOWAC HANDI!!!

Daj przyklad jako czlonek modTeamu, ze zapoznales sie z regulaminem;)!
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Albo i wiecej niz -100j.

NIE MOZNA TYPOWAC HANDI!!!

Daj przyklad jako czlonek modTeamu, ze zapoznales sie z regulaminem;)!
Ustaliliśmy -100 ,user alex23 również proszony jest o skorygowanie bilansu ,za mecz NJ -Carolina.
 
M 28

mitch

Użytkownik
Regulamin, regulaminem, ale apeluje, zeby od dnia 3 zezwolono jednak typowac handicapy. Niech ktos wytlumaczy mi dlaczego nie moga byc typowane, bo ja nie widze w tym sensu.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Co do First Team to score - może nei zmieniajmy (znów) regulaminu w trakcie konkursu?

Jeszcze jedna wątpliwość dotycząca zasad:
Czy ktoś może podać za mnie typ? Po długoterminowym Vadera rozumiem, że tak...
Pytanie tylko czy trzeba o tym wcześniej kogoś powiadomić czy po prostu dany użytkownik wchodzi do tematu i podaje spotkania za mnie?
Z góry dzięki :spokodfhgfh:
Nie będzie zmian w regulaminie. Nie będzie dodatkowych opcji do typowania. Regulamin jest chyba dość spójny i jasny.

Typy może ktoś podać za Ciebie. Tak było także w konkursie hokejowym. Byle dana osoba ciągle nie podawała za Ciebie. Najlepiej wysłać prośbę z podaniem typów, jeśli nie możesz sam ich podać, do któregoś moderatora konkursu.
Ja nie mogłem podać typów ok. 1;00 bo nie było mnie przy kompie. A sam nie chciałem ich podać przed czasem...
Mało czasu mam przez ostatnie kilka dni. A za chwilę też uciekam na mecz Polska - Włochy ;)
Albo i wiecej niz -100j.
NIE MOZNA TYPOWAC HANDI!!!
Daj przyklad jako czlonek modTeamu, ze zapoznales sie z regulaminem;)!
Już koledzy modzi dostali &quot;opr&quot; na GG żeby nie dawali złego przykładu...
Regulamin, regulaminem, ale apeluje, zeby od dnia 3 zezwolono jednak typowac handicapy. Niech ktos wytlumaczy mi dlaczego nie moga byc typowane, bo ja nie widze w tym sensu.
Już pisałem dlaczego w tym temacie- zachęcam do czytania co się dzieje w konkursie... Ci którzy uważnie bawili się w Hockey Cup pamiętają jakie pojawiały się problemy... Zasady są równe dla wszystkich. Ty nie możesz typować to Twój rywal także.
Przystępując do konkursu akceptowałeś regulamin.
Większych zmian w regulaminie nie będzie. Sądzę, że wiele osób będzie miało problem przy rozliczaniu typów długoterminowych ale póki co jest jeszcze czas na to...
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Czy nasz bilans mamy sobie sami podsumowywać , czy ktoś z modów będzie to czynił ? Jeśli sami to w jaki sposób mam to zrobić ?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Czy nasz bilans mamy sobie sami podsumowywać , czy ktoś z modów będzie to czynił ? Jeśli sami to w jaki sposób mam to zrobić ?
Na kazdy typ dajesz plaską stawke 100j. W przypadku nietrafienia typu Twój bilans wynosii ⛔100j.
Jeżeli natomiast trafisz typ z kursem np 1,80 to do Twojego bilansu doliczane jest ✅80j.
Wszystko jest tak samo jak w TD.
Pozdrawiam
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
proszę o zmianę mojego bilansu w dniu 3... nie podałem typów 1 dnia, a zapomnialem ze za to sa pkt ujemne... napisane mam +75 powinno byc -25
dzieki
Vader // Poprawione.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Sam nie będę się pytał bo nie brałem udziału więc nie mam w tym interesu faktycznego...
Chyba, że zapytam się tam o moja wierzytelność :]
Poza tym nie miejsce na takie pogaduchy :|
 
xael 83

xael

Użytkownik
od razu się usprawiedliwiam , ze podalem dzis juz jeden typ i kilka godzin pozniej ( teraz ) spodobal mi sie jeszcze jeden i podalem drugi.... jednak problemem jest to ze zapomnialem pod typem napisanym teraz dopisac swojego bilansu , ale podalem go w pierwszym

jeżeli to problem to przepraszam , w 4 dniu juz nawet nie popelnie takiego bledu
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Sory cos sie pospieszylem i zle napisalem prosze poprawic moj post wyzej zeby wygladal jakos normalnie bo edytowac nie moge =d
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom