>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
munez 0

munez

Użytkownik
Ale trzeba też przyznać, że gdyby minusowe punkty były adekwatne do tego co pisze w regulaminie;każdy punkt regulaminu byłby dokładnie przeanalizowany, to wyniki jeszcze inaczej by wygądały, bo mało kto przestrzega dokładnie regulaminu, dużo jest wpadek z numeracjami typów... ;)
dokładnie...kolejna rzecz, która mnie śmieszy u innych jest podawanie typów z kursami 1,30 czy 1,40....a wiadomo, że nie można podawać kursów poniżej 1,60 :jezora:
A czy będzie kara to już od Nas nie zależy, tyle że gdy każdy się zapisywał akceptował regulamin i się z nim zapoznał to powinien go przestrzegać....pewnie połowa tylko się zapisała....:-? .Zobaczymy....niedługo koniec 1 tygodnia :spokodfhgfh:
 
wojtekk83 0

wojtekk83

Użytkownik
witam,

mam pytanko do organizatorów konkursu. Czy w drugiej kolejce wszyscy będą zaczynać od zera, czy też obowiązywał będzie bilans z pierwszej kolejki?? Pytam, bo nie ma o tym mowy w regulaminie. Moim zdaniem bez sensu byłoby zaczynanie od nowa z zerowym bilansem.

pozdro,
wojtekk83
 
szary 0

szary

Użytkownik
Takie pytanie już było i padła odpowiedź.
Wszyscy od 0. Pierwsza 12 z tej serii już jest w kolejnej fazie i nie musi podawać.
 
porky 104

porky

Użytkownik
dokładnie...kolejna rzecz, która mnie śmieszy u innych jest podawanie typów z kursami 1,30 czy 1,40....a wiadomo, że nie można podawać kursów poniżej 1,60 :jezora:

A czy będzie kara to już od Nas nie zależy, tyle że gdy każdy się zapisywał akceptował regulamin i się z nim zapoznał to powinien go przestrzegać....pewnie połowa tylko się zapisała....:-? .Zobaczymy....niedługo koniec 1 tygodnia :spokodfhgfh:
No rzeczywiście widziałe kursy nawet 1,30 ????
W ogólw jakby tak patrzeć na wszystko to prawie połowa typów jest nieprawidłowa ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Były pewne problemy, bo nikt z moderatorów nie był oddelegowany do moderowania tego konkursu i zajmował się tym tylko Marcin Odra który jak wiadomo ma mnóstwo innej sprawy z funkcjonowaniem forum i nie mógł przeznaczać całego czasu dla konkursu. Ja &quot;przejąłem dziś kontrolę&quot; nad takimi sprawami i będę starał się na bieżąco wychwycać takie błędy o których mówicie (przed chwilą usunąłem 3 takie posty). W drugiej kolejce już takich kwiatków nie powinno być.
 
roxxo 0

roxxo

Użytkownik
Tabela wg Assitalia - tam mam 210 punktow a powinienem miec 401 punktow. I tyle mam po 7 typach prosze mnie podliczyc ponownie :]
 
buras15 0

buras15

Użytkownik
Właśnie sprawdzam dokładnie cała tabelę i poprawiam wszystko co tylko mogę, już niedługo pojawi się aktualna i mam nadzieję prawidłowa tabela!
 
K 0

kiersno

Użytkownik
Mam pytanie z natury tych technicznych:
Obstawiłem wygraną zespołu A przy handi -5. Zespół A wygrał z zespołem B 5 punktami. Czy rozliczamy taki kupon jako wygrany po kursie 1?
 
porky 104

porky

Użytkownik
Mam pytanie z natury tych technicznych:
Obstawiłem wygraną zespołu A przy handi -5. Zespół A wygrał z zespołem B 5 punktami. Czy rozliczamy taki kupon jako wygrany po kursie 1?
Wg mnie jest to (-100) bo doliczeniu handi wychodzi Ci remis, a remis to nie jest zwycięstwo ;)
 
szary 0

szary

Użytkownik
To zależy z jakiego buka są kursy. Bet365 nie ma opcji remisu przy handi więc w takim przypadku jest zwrot a nie żadne -100.
 
stykacz 0

stykacz

Użytkownik
Tabela Eliminacji 2 po 1 dniu zawiera błąd przy mojej osobie. Jest wpisane -200, tymczasem mam tylko -10 =&gt; mój typ #2 jest trafny (Suns - Kings 129-81 = under 222).
Pzdr!

Edit by Jacques

Post skasowałem, bo podałeś typy z expekta. Napisz jeszcze raz z poprawnym bilansem i bukmacherem ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom