>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
nie wiem czy wy tego pilnujecie ale ja przez przypadek przyłapałem już 3 osoby na ewidentnym zawyżaniu kursu przykład

#2
28.01.2009 01:10
Zdarzenie: Cleveland - Sacramento
Typ: Cleveland -12
Kurs: 1,71
Buk: bet365

#3
28.01.2009 01:10
Zdarzenie: Orlando Magic - Indiana Pacers
Typ: Orlando -6
Kurs: 1,66
Buk: bet365

bilans: ✅ 150
od 20 minut siedze na bet365 i kurs na handi -6 magic wynosi 1.55 a nie 1.66.Wiem że trudno jest to upilnować ale niektórzy naprawde przeginają
 
M 25

mase

Użytkownik
Mój błąd teraz zauważyłem dając ten sam typ na kuponie więc proszę o poprawienie. Nie miałem zamiaru zawyżać kursu.:-?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Odpowiem na Wasze pytania:
Zapisywać do konkursu można się do końca eliminacji. Pamiętajcie o jednym warunku z regulaminu. W okresie każdych eliminacji można podać TYLKO 7 typów Więc starajcie się typować tylko pewne spotkania.
Typy z kursem min. 1.60
W przypadku sytuacji że ktoś wpłacał dawno temu kasę to nalezy sprawdzić swój status konta w swoim profilu na GB
 
buras15 0

buras15

Użytkownik
Osoby które źle podały swój bilans to:

akselek - kurs poniżej 1,60
Benek_18 - kurs poniżej 1,60
Borussia - kursy z innego buka niż w regulaminie
damianek632 - kurs poniżej 1,60
daroo1978 - kurs poniżej 1,60
Kris6891 - kurs poniżej 1,60
krycha18 - kurs poniżej 1,60
lewy18 - kurs poniżej 1,60
panlui - źle podliczony bilans, ma być -10
STUDENT - kurs poniżej 1,60
 
slipknot1910 14

slipknot1910

Użytkownik
Pytanie do poniższego punktu regulaminu:

4. Pierwszych 12 graczy ( najlepszym bilansem) z każdej kolejki automatycznie przechodzą do fazy finałowej - all star game

czyli te osoby ,które np. w pierwszej kolejce zajmą miejsce w pierwszej dwunastce ich bilans zostanie automatycznie przepisany do fazy finałowej i już w następnych etapach eliminacji nie podają typów,tylko czekają te 3 tygodnie na finał gdzie tam znowu zaczną typowanie... tak??
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
Osoby które źle podały swój bilans to:
damianek632 - kurs poniżej 1,60
faktycznie podalem kurs 1.55 w 1 dniu , nie doczytalerm dobrze regulaminu , to jak mam w takim razie go policzyc? podalem 2 x typy w tym dniu to mam zaliczyc tylko jeden?
 
szary 0

szary

Użytkownik
Handicapy można obstawiać, czyli można również obstawiać typ z Bet365 o wygranej danej drużyny różnicą 21 lub więcej punktów. Zgadza się? W końcu to dokładnie to samo co handicap -20.5 ;)
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
Cytat:
Osoby które źle podały swój bilans to:
damianek632 - kurs poniżej 1,60
faktycznie podalem kurs 1.55 w 1 dniu , nie doczytalerm dobrze regulaminu , to jak mam w takim razie go policzyc? podalem 2 x typy w tym dniu to mam zaliczyc tylko jeden?
ponawiam , chcialbym uzyskac odpowiedz od opiekuna konkrusu
 
munez 0

munez

Użytkownik
3. Każda kolejka trwać będzie równo 7 dni, rozpoczynają od poniedziałku, kończąc na niedzieli. Przez ten okres każdy musi podać 7 typów na NBA (nie więcej i nie mniej)
Mam pytanie, czy do 1.kolejki tego konkursu będzie wliczana noc niedziela/poniedziałek czy kończy się już po nocy z sobota/niedziela?
Pozdrawiam ????
 
borussia 12

borussia

Użytkownik
Jeśli w meczu Oklahomy był remis a dalem ten mecz z hc -8,5 pkt a po dogrywce Oklahoma wygrala roznica 12 pkt to typ mam zaliczony czy liczy sie wynik z podstawowego czasu ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom