>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
munez 0

munez

Użytkownik
Jeśli w meczu Oklahomy był remis a dalem ten mecz z hc -8,5 pkt a po dogrywce Oklahoma wygrala roznica 12 pkt to typ mam zaliczony czy liczy sie wynik z podstawowego czasu ?
liczy się wynik ostateczny, czyli po dogrywce :spokodfhgfh:
 
buras15 0

buras15

Użytkownik
Osoby które źle podały bilans po drugim dniu, poniżej nicki, obok POPRAWNY bilans:

lewy18 || -200

akselek || -29

STUDENT || -200

grzgrzgrz3 || -105

mase || +116

Kris 6891 || -209

Borussia || -195

Benek_18 || +67
 
borussia 12

borussia

Użytkownik
Osoby które źle podały bilans po drugim dniu, poniżej nicki, obok POPRAWNY bilans:

lewy18 || -200

akselek || -29

STUDENT || -200

grzgrzgrz3 || -105

mase || +116

Kris 6891 || -209

Borussia || -195

Benek_18 || +67


Weź mi powiedz czemu mam zły bilans ??
 
szary 0

szary

Użytkownik
Jeśli w meczu Oklahomy był remis a dalem ten mecz z hc -8,5 pkt a po dogrywce Oklahoma wygrala roznica 12 pkt to typ mam zaliczony czy liczy sie wynik z podstawowego czasu ?
To chyba zależy jak Bet365 rozliczył ten typ, bo stamtąd wziąłeś kursy. Bądź co bądź handi w regulaminowym a handi z ewentualnym OT to jest różnica w kursie.
 
borussia 12

borussia

Użytkownik
To chyba zależy jak Bet365 rozliczył ten typ, bo stamtąd wziąłeś kursy. Bądź co bądź handi w regulaminowym a handi z ewentualnym OT to jest różnica w kursie.
Bet365 to nie wiem jak rozliczyl ale np BAH rozliczył podobny hc do wyniku koncowego wraz z dogrywka
 
szary 0

szary

Użytkownik
Bet365 to nie wiem jak rozliczyl ale np BAH rozliczył podobny hc do wyniku koncowego wraz z dogrywka
BAH nic do tego. Kursy są z Bet365 więc powinno decydować jak oni to rozliczyli.
Sprawdziłem Twoje podliczenie i wszystko jest OK ;)
1. +85
2. +80
3. -100
4. +105
To buras się pomylił :p
 
borussia 12

borussia

Użytkownik
BAH nic do tego. Kursy są z Bet365 więc powinno decydować jak oni to rozliczyli.

Sprawdziłem Twoje podliczenie i wszystko jest OK ;)
1. +85
2. +80
3. -100
4. +105

To buras się pomylił :p
nom zaraz sprawdze na bet365. Tez tak sadze ze buras sie pomylil i ze on liczyc nie potrafi ani nie umie czytac regulaminu
 
szary 0

szary

Użytkownik
BTW, czy nie lepiej żeby ktoś podliczał wszystkie posty a nie tylko pisał kto źle podliczył? Byłoby wszystko jasne i sprawdzane na bieżąco.

Podbijam:
Handicapy można obstawiać, czyli można również obstawiać typ z Bet365 o wygranej danej drużyny różnicą 21 lub więcej punktów. Zgadza się? W końcu to dokładnie to samo co handicap -20.5 :wink:
 
M 25

mase

Użytkownik
mase || +116

Aha już wiem czemu mi tak wyszło, bo zamiast

#2
28.01.2009 01:10
Zdarzenie: Cleveland - Sacramento
Typ: Cleveland -12
Kurs: 1,71
Buk: bet365

W tym typie zamiast odjąć 100 policzyłem minus 71. Także zgadza się dzięki za poprawienie.
 
buras15 0

buras15

Użytkownik
11. Można podawać typy na zwycięstwo, remis, handicapy, oraz Over/Under, typy na kwarty, polowy (handicapy jak i o/u), o/u danej drużyny. Podajemy typy tylko z kursem nie mniejszym niż 1.60!
Polecam regulamin :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom