>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

kartonik 132

kartonik

Użytkownik
WITAM
DLACZEGO W 2 KOLEJCE MAM ROZLICZONE TRZY TYPY JAKO NIETRAFIONE SKORO WESZLY BYLY TO TYPY NA HANDICAPY PUNKTOWE W PIERWSZYM SECIE Z REGULAMINU WYNIKA ZE MOZNA OBSTAWIAC HANDICAPY PUNKTOWE A TO CHYBA TAKIE SA NIE JEST ZAZNACZONE ZE TYLKO NA MECZ , CO INNEGO Z UNDER/OVER GDZIE JEST WYRAZNIE ZAZNACZONE ZE JEST NA MECZ DLATEGO NIE MAM PRETENSJI CO DO PIERWSZEJ KOLEJKI GDZIE MIALEM TYPY ROZLICZONE JAKO NIETRAFIONE CZEKAM NA WYJASNIENIA . OTO CYTAT Z REGULAMINU PKT.3 &quot;Opcje obstawiania: standardowy (1, 2); handicapy (setowe i punktowe),; under/over na mecz;czy bedzie tie-break w danym mezu(TAK,NIE) &quot;
GRUPA 13 , POZDRAWIAM
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
WITAM
DLACZEGO W 2 KOLEJCE MAM ROZLICZONE TRZY TYPY JAKO NIETRAFIONE SKORO WESZLY BYLY TO TYPY NA HANDICAPY PUNKTOWE W PIERWSZYM SECIE Z REGULAMINU WYNIKA ZE MOZNA OBSTAWIAC HANDICAPY PUNKTOWE A TO CHYBA TAKIE SA NIE JEST ZAZNACZONE ZE TYLKO NA MECZ , CO INNEGO Z UNDER/OVER GDZIE JEST WYRAZNIE ZAZNACZONE ZE JEST NA MECZ DLATEGO NIE MAM PRETENSJI CO DO PIERWSZEJ KOLEJKI GDZIE MIALEM TYPY ROZLICZONE JAKO NIETRAFIONE CZEKAM NA WYJASNIENIA . OTO CYTAT Z REGULAMINU PKT.3 &quot;Opcje obstawiania: standardowy (1, 2); handicapy (setowe i punktowe),; under/over na mecz;czy bedzie tie-break w danym mezu(TAK,NIE) &quot;
GRUPA 13 , POZDRAWIAM
też tak miałem w pierwszej kolejce i mi nie uznali tych typów :-?
również moim zdaniem jest to w regulaminie mylnie napisane, nie jest dokładnie wyjaśnione :spokodfhgfh:
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Być może regulamin nie jest do końca precyzyjnie sformułowany w tym punkcie, ale pisaliśmy już wielokrotnie od początku konkursu sprostowania że nie podajemy typów na pierwszy set. Trzeba zaglądać od czasu do czasu do odpowiedniego tematu i weryfikować swoje wątpliwości w ten sposób, a jeżeli komuś się nie chce przejrzeć kilku stron żeby to sprawdzić to jego strata. Tyle w temacie, mam nadzieję, że wyraziłem się jasno.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Być może regulamin nie jest do końca precyzyjnie sformułowany w tym punkcie, ale pisaliśmy już wielokrotnie od początku konkursu sprostowania że nie podajemy typów na pierwszy set. Trzeba zaglądać od czasu do czasu do odpowiedniego tematu i weryfikować swoje wątpliwości w ten sposób, a jeżeli komuś się nie chce przejrzeć kilku stron żeby to sprawdzić to jego strata. Tyle w temacie, mam nadzieję, że wyraziłem się jasno.
Jestem jednak bardziej przychylny KARTONIK&#39;owi.
Skoro nie jest regulamin precyzyjny, a byl poruszany ten temat ...
Wystarczylo dodac notke do regulaminu, a sam regulamin poprawic.
Sprostowania byly, ale nie w tym miejscu gdzie trzeba ????
Kolejna sprawa ...
Ktoś kto bierze udział w konkursie czyta regulamin i postepuje zgodnie z nim, a nie zaglada do tematu gdzie ejst X stron i wyszukuje ew poprawek !
No tak ... jego strata ...
Głupie tłumaczenie ...

Prawda jest tez taka, ze sam user moze pomyslec i jesli sytuacja jest kontrowersyjna, to najpierw sie zapyta a pozniej obstawia. A nie odwrotnie - racja po stronie moderatorow ;)

Nie wpisywałbym sie, bo mnie to lata ...Sam mysle i staram sie unikac takich sytuacji, ale takie tlumaczenie Gutek84 do mnie kompletnie nie trafia -&gt; jego strata ze nie czytal tematu z X stron, ktory go tak na prawde nie interesuje ?
Ale tka jak mowie, - dla Kartonika za dzialanie ...

pozd(R)awiam

ps tak w ogole to dobra robota z tym konkursem :*
 
K 0

kierasckm

Użytkownik
grupa 17 user geryx typuje mecz Solo Affitti Tradeco Cesena - Scavolini Pesaro Volley czyli mecz Serie A pan a regulamin mowi ze &quot;Można obstawiać wszystkie takie ligi jak : PLUS Liga mężczyzn i kobiet, Seria A panów, Champions League kobiet i mężczyzn oraz Puchar CEV pań i panów.&quot;

dlatego prosze o poprawienie tego co wiaze sie z dopisaniem mi 3 pkt za wygrany pojedynek
pozdro

PS z tym ze nie typujemy 1 seta to nie bylo w regulaminie ale widze ze teraz jest...rychlo w czas jak dalem taki typ i nie zaliczony...ale spoko nauczylem sie juz ze regulamin z dnia na dzien jest &quot;dopisywany&quot; :-D


flamaster// Masz rację. Na stronie na której sprawdzałem wyniki były podane wszystkie spotkania rozegrane wczoraj, w tym też pań, stąd pomyłka. Poprawione.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
grupa 17 user geryx typuje mecz Solo Affitti Tradeco Cesena - Scavolini Pesaro Volley czyli mecz Serie A pan a regulamin mowi ze &quot;Można obstawiać wszystkie takie ligi jak : PLUS Liga mężczyzn i kobiet, Seria A panów, Champions League kobiet i mężczyzn oraz Puchar CEV pań i panów.&quot;

dlatego prosze o poprawienie tego co wiaze sie z dopisaniem mi 3 pkt za wygrany pojedynek
pozdro

PS z tym ze nie typujemy 1 seta to nie bylo w regulaminie ale widze ze teraz jest...rychlo w czas jak dalem taki typ i nie zaliczony...ale spoko nauczylem sie juz ze regulamin z dnia na dzien jest &quot;dopisywany&quot; :-D


flamaster// Masz rację. Na stronie na której sprawdzałem wyniki były podane wszystkie spotkania rozegrane wczoraj, w tym też pań, stąd pomyłka. Poprawione.
Nie ma to jak oficjalnie kogos sprzedać,mogłeś napisać PW do moderatora odpowiedzialnego za konkurs.Ja równiez typowałem 4 mecze ligii Pań,lecz nie zostały mi zaliczone.Dziwię się Serie A Panów można obstawiać,a Pań już nie?Zróbmy moze jeszcze tak,że jak trener danej druzyny kobiecej jest facetem to też minus, i jak 3 obcokrajowców jest w danej drużynie to punkty będą mnożone razy dwa.Poniosło mnie.
 
gall 0

gall

Użytkownik
Dla mnie to tez dziwne ze w lidze mistrzow i lidze polskiej mozna typowac i panie i panow, a juz w serie a tylko panow. Ktos przypadkowo nie dojrzy takiego kruczka i juz mu leca punkty... w kazdym razie jest ewidentna niekonsekwecja w regulaminie ????
 
roxxo 0

roxxo

Użytkownik
&quot;Można obstawiać wszystkie takie ligi jak : PLUS Liga mężczyzn i kobiet, Seria A panów, Champions League kobiet i mężczyzn oraz Puchar CEV pań i panów.&quot;

To z tego wynika ze mozna grac TYLKO te ligi podane wyzej ? Bo ja gralem tez z innych. Jezeli tak to ten kto pisal regulamin to sie nie popisal bo jasno wynika z tego ze można obstawiac takie ligi jak... czyli nie trzeba ich obstawiac a mozna i podane dla przykladu jakie ligi. Klapa troche z tym punktem... i czemu niby nie mozna innych lig obstawiac? :}

flamaster// Ponieważ taki jest regulamin. Poza tym czytanie ze zrozumieniem się kłania. Można obstawiac podane ligi. Więc chyba oczywiste jest, że innych NIE MOŻNA.
 
roxxo 0

roxxo

Użytkownik
&quot;Można obstawiać wszystkie takie ligi jak : PLUS Liga mężczyzn i kobiet, Seria A panów, Champions League kobiet i mężczyzn oraz Puchar CEV pań i panów.&quot;

To z tego wynika ze mozna grac TYLKO te ligi podane wyzej ? Bo ja gralem tez z innych. Jezeli tak to ten kto pisal regulamin to sie nie popisal bo jasno wynika z tego ze można obstawiac takie ligi jak... czyli nie trzeba ich obstawiac a mozna i podane dla przykladu jakie ligi. Klapa troche z tym punktem... i czemu niby nie mozna innych lig obstawiac? :}

flamaster// Ponieważ taki jest regulamin. Poza tym czytanie ze zrozumieniem się kłania. Można obstawiac podane ligi. Więc chyba oczywiste jest, że innych NIE MOŻNA.
mozna czyli nie trzeba, wystarczylo zapisac ze obstawiamy tylko ligi xxx i po klopocie :]
 
gall 0

gall

Użytkownik
W 3 kolejce zaliczono mi to spotkanie na minus jak bylo 175 pkt (25-12, 25-20, 24-26, 25-18= 99+76= 175) , mialem under 178,5. 25.01.2009 godz. 18:00 Sisley Treviso - Antonveneta Padova under 178,5 1,85 unibet
Gutek84// Poprawione
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Witam ja zapomniałem zagrać w 3ciej kolejce to dostaję ujemne punkty? ???? 3cia kolejka trwała tylko 1 dzień ,a każdemu może się zdarzyć nirwana.
 
Do góry Bottom