>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wystąpił błąd ja trafiłem wyższe AKO od mojego przeciwnika a jest 1-2 dla niego prosze o poprawienie ??
Masz rację. Poprawiłem. Tak jakoś może avatar Ziuty na mnie tak podziałał ;)
Ale pisać takie poprawki na PW!
KOMUNIKAT
Jeden z uczestników konkursu poruszył wątek na PW &quot;typowania pod rywala&quot;.
Dla przykładu:
Rywal podał 5 typów. 2 przegrane które grały wcześniej.
A kolejne 3 to np.
Kalpa, Jokerit, Espoo wszystko reg. czas.
Rywal podaje te same mecze tylko MoneyLine lub podwójną szansą. Czyli bardziej się asekuruje. Będziemy uznawać to jako 0 za takie typy. Bo jest to powiedzmy &quot;typowanie pod rywala&quot;.
A nie chodzi o taką rywalizację.

Dopuszczalne jest granie:
rywal typ: 1, a ja x2,
rywal remis a ja 2 ML czy rywal 1 ML a ja 2 ML ( które częsciowo się pokrywa).
Mam nadzieję, że jest to zrozumiałe.
Nie można tak typować aby była to asekuracja przy typach rywala.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
05.12.2008 20:00 Lausitzer Füchse - Tower Stars Ravensburg, typ: 1, @1.75
W tym typie powinna być godzina 19;30
Ja wpisałem 20;00
Edit Verti // Poprawione ;)
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Sutek po raz kolejny bezmyślnie skopiował wszystkie typy od poprzednika , ani 1dnego swojego nie dał, ktoś szuka typów, myśli nad nimi , a to tylko bezmyślne kopiowanie, konkurs się nie nazywa &quot;kopiuj typy lepszych ,bo sam nie umiesz typować a daleko zajdziesz&quot;
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
równiez uwazam że jestesmy na takim etapie że nie powinno dochodzić do sytuacji gdzie typy 1 osoby enty raz są jakby to nazwać dziwnie watpliwe
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
No co jest żadnej kary nie otrzymał? cały czas ostrzeżenia bez żadnych konsekwencji tak nie może być! , ja zapominając daty od razu miałem 0 typów liczonych , powinna być dyskwalifikacja , a może dlatego ,że jest modem to nie ponosi żadnych konsekwencji?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
mbmartin a może byś pomyślał i zerknął do regulaminu? Czy jest w regulaminie napisane, że nie można dawać takich samych typów jak inni? NIE.
Jest to naganne, że kopiował z punktu widzenia moralnego. Nie On jeden kopiował.
Ja podliczając grupę gdzie był Tommy miałem taką farsę. Dużo osób kopiowało jego typy. Tak przy okazji Tommy to dla mnie jeden z najlepszych uczestników tego konkursu. W jego typach ja widzę jasny pomysł na grę. Rozumiem dlaczego tak typuje a nie inaczej.
Nikt nie został ukarany za kopiowanie typów w fazie grupowej. To czemu miałoby być tak tutaj?
Mi jest przykro, że takie rzeczy robi &quot;kolega po fachu&quot;. To że jest modem nie zmienia niczego. Modzi byli także karani 0 za całą kolejkę. Możesz popatrzeć sobie wcześniej.
A karanie 0 za kolejkę przy nie napisaniu godzin było bardzo częste.
Konkursu nie wygra osoba która kopiuje typy od innych. No bo jak ktoś będzie dobry to pierwszy poda typy.
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
nie rozumiem was w ogóle koleś skopiował trwało to maks 5 sekund nie pomyślał wcale przy tym i to się ma nazywac konkursem,który ma na celu znalezienie dobrego typera z hokeja? a mu zależy tylko by zgarnąć kasę , a tak na prawdę to się nie zna totalnie na hokeju , takie coś powinno być już karane ,bo to już daleki strefa konkursowa i takie coś ,że powtarzał to może powtarzać niczego nie tłumaczy skoro ktoś daję żółtą kartkę ,że tego nie ma robic , a tak dalej się dzieje to po kolejnym upomnieniu dostaje czerwoną i tak jest w życiu.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
nie rozumiem was w ogóle koleś skopiował trwało to maks 5 sekund nie pomyślał wcale przy tym i to się ma nazywac konkursem,który ma na celu znalezienie dobrego typera z hokeja? a mu zależy tylko by zgarnąć kasę , a tak na prawdę to się nie zna totalnie na hokeju , takie coś powinno być już karane ,bo to już daleki strefa konkursowa i takie coś ,że powtarzał to może powtarzać niczego nie tłumaczy skoro ktoś daję żółtą kartkę ,że tego nie ma robic , a tak dalej się dzieje to po kolejnym upomnieniu dostaje czerwoną i tak jest w życiu.
Ochłoń,jeszcze jeden post na ten temat ,to dostaniesz promocję.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
mbmartin o co Ci właściwie chodzi? Nie rozumiesz co piszemy? Nie rozumiesz treści regulaminu?
Chcesz aby traktować wszystkich równo?
Właśnie tak jest. Nikt nie został ukarany za kopiowanie typów do tej pory. Jeśli domagasz się równego traktowania to właśnie dlatego nikogo dalej nie będziemy karać.
Gramy do 3 zwycięstw. Miałeś sporo okazji aby udowodnić, że jesteś lepszy. Nawet bezczelnie kopiować typy od kogoś. Okazało się, że byłeś gorszy.
Koniec dyskusji.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
mam tylko mała uwage jestem w parze z TommyTSW - kris861 i moja nazwa uzytkownika brzmi kris6891 czy mozna poprawic to ? nie che pozniej jakis problemów z powodu zle wpisanej nazwy uzytkownika
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
3 kolejka, 10.12.2008, Lebron44 - Fokus

10/12/2008 / 01:05 &lt;INPUT id=BetSlip1_Repeater1_ctl00_value type=hidden value=1.95|0 name=BetSlip1$Repeater1$ctl00$value&gt;New York Islanders - Philadelphia (1tercja) @2.05
10/12/2008 / 01:35 Calgary Flames - Montreal Canadiens @2.12
10/12/2008 / 02:55 Vancouver Canucks - Nashville Predators @2.55
10/12/2008 / 03:35 Los Angeles Kings - Colorado Avalanche @2.05
10/12/2008 / 14:00 Avangard Omsk - SKA St Petersburg @2.30

AKO = @52,25
Bukmacher: bwin
Lebron44,mimo tego,że przeszedłeś tak daleko w Hokejowym,nadal jak recydywista popełniasz błędy podczas wpisywania typów.Typ na Montreal uznajemy jako ZEROWY.Mam równiez prośbę nie pisz bzdurnych PW do osób odpowiedzialnych za konkurs i nie wstawiaj buziek typu ???? ,Ty powinieneś taką właśnie dostać.Ludzie honorowi potrafią przyznać się do błędu i konsekwencji z nim związanych.Pozdrawiam fox71.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
według mnie dzisiaj takiego spotkania nie ma. Taki typ wystawił fokus. Jeśli się mylę to z góry przepraszam.

10/12/2008 16:00 Magnitogorsk - Ufa (1 tercja) X @@ 2.60

kolejka ligi rosyjskiej

http://www.betexplorer.com/hockey/international/kontinental-hockey-league-2008-2009/
W ramach ligi rosyjskiej nie ma takiego spotkania.
Ale warto popatrzeć, że jest takie spotkanie w ramach Hokejowej Ligi Mistrzów.
Bo przyłapać rywala na błędzie to jeszcze trzeba umieć ;)
Typ normalnie liczony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom