>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Czy mógłby ktoś podliczyć wczorajszą kolejkę?? Nie mogę sie doszukać nigdzie wyniku meczu: Hoek Dragons Utrecht - Ruijters Eaters Geleen, który dał Fox i nie wiem kto wygrał tą kolejkę ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Napisałem do Ciebie PW. Przeczytaj.
Domyślałem się, że to są kobiety. Bo żadnego takiego meczu U18, U20 itp. mężczyzn nie mogło być. Ale problem w tym, że to jest chyba towarzyski mecz przed MŚ kobiet U18 w Niemczech. Poczekamy jeszcze trochę i wynik powinien się pojawić ;)
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
&lt;table class=&quot;listing&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;4&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;topbar&quot;&gt;&lt;td colspan=&quot;6&quot;&gt; MLP Nations Cup - kobiety, Świat
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;normal&quot;&gt; &lt;td class=&quot;leftcell minwidth&quot;&gt; 20:00 &lt;/td&gt; &lt;td colspan=&quot;1&quot; onmouseout=&quot;highlight(this, false);&quot; onmouseover=&quot;highlight(this, true);&quot; onclick=&quot;void AddBetSlipInfo(&#39;6.80&#39;, 11904201, 44339956, &#39;True&#39;)&quot; class=&quot;unselected&quot; style=&quot;&quot;&gt; &lt;table class=&quot;item&quot; border=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;label&quot; style=&quot;&quot;&gt;Niemcy&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;odd&quot; style=&quot;&quot;&gt;6.80&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; &lt;/td&gt; &lt;td colspan=&quot;1&quot; onmouseout=&quot;highlight(this, false);&quot; onmouseover=&quot;highlight(this, true);&quot; onclick=&quot;void AddBetSlipInfo(&#39;7.50&#39;, 11904201, 44339957, &#39;True&#39;)&quot; class=&quot;unselected&quot; style=&quot;&quot;&gt; &lt;table class=&quot;item&quot; border=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;label&quot; style=&quot;&quot;&gt;X&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;odd&quot; style=&quot;&quot;&gt;7.50&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; &lt;/td&gt; &lt;td colspan=&quot;2&quot; onmouseout=&quot;highlight(this, false);&quot; onmouseover=&quot;highlight(this, true);&quot; onclick=&quot;void AddBetSlipInfo(&#39;1.20&#39;, 11904201, 44339958, &#39;True&#39;)&quot; class=&quot;unselected&quot;&gt; &lt;table class=&quot;item&quot; border=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;label&quot;&gt;Szwecja&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;odd&quot;&gt;1.20&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;rightcell minwidth&quot;&gt;2

&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
co do mojego typu to jest MLP Nations Cup, bo dzis tez w ofercie jest mecz kobiet :p ale wyniku dalej nie ma ????
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
Problem jest z 2 kolejką. Nie ma wyniku który może zadecydować o wygranej w meczu. Poczekamy na ten wynik.
3 kolejka podliczona. W temacie
&gt;&gt;&gt; PARY &lt;&lt;&lt; jest wynik rywalizacji Finału i o 3 miejsce.
W razie pomyłek, wątpliwości pisać wyłącznie na PW
juz jest wynik , na www.bwin.com
MLP Nations Cup - kobiety, Świat

20:00 Szwajcaria - Niemcy 3:4pozdrawiam ????
&lt;table style=&quot;width: 582px; height: 33px;&quot; class=&quot;listing ResultView&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;topbar2r&quot;&gt;&lt;th colspan=&quot;4&quot; class=&quot;leftcell2r&quot; align=&quot;left&quot;&gt;
&lt;/th&gt; &lt;th class=&quot;rightcell2r&quot;&gt;
&lt;/th&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;leftcell2r&quot; colspan=&quot;4&quot; style=&quot;width: 100%;&quot; align=&quot;left&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No to wygrałeś mecz w kolejce #2. Trochę zajęło im czasu zanim wpisali wynik.
I niech ktoś mi pokaże mi buka który ma większą ofertę od bwina... tam można zagrać jakiś podrzędny mecz hokeja kobiet...
Następnym razem jak grasz takie dziwactwo to zagraj to za 2 zł żeby znać wcześniej wynik.
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
05/01/2009 12:00 Salavat Ufa - Amur @@ typ x @@ 4.20
niestety zdarzyła się pomyłka z mojej strony... miał byc wpisany mecz Omsk-cska :p (szkoda bo bym trafil :p ale coż ???? ) godzina i kurs jest do tamtego meczu, wiem ze typ zostanie juz nie zaliczony :p ale pisze to zeby potem nie bylo ze zanizylem lub zawyzylem kurs na mecz ufa-amur :p bo moglbyc calkeim inny
Vader // No tak pomyliłeś mecze. Były takie przypadki i jest to liczone jako bład i 0 za dany typ. Niestety.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Zauważyłem błąd w godz mojego typu.

06-12-09 19:00 Tijgers Amsterdam - Eindhoven Kemphanen typ 1 kurs 1.35

Powinna być 19 30.Proszę o poprawienie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Hehehehee a Fox już wie że będzie 7 kolejka :mrgreen:
Nie ma się co śmiać. Przecież to była galanta peffa, że Fox wyciągnie z 0-3 na 3-3. To nawet ja bardziej wiedziałem niż Fox. Bo dla mnie to była galanta peffa. Jestem spokojny :spokodfhgfh:
Na moje Fox trochę zlekceważył trochę rywala... Potrzebował więcej motywacji. Czuję, że gdybym był w finale tej motywacji by mu nie brakło ;)
Temat założył Fox, tak ja bym założył ale dziś cały dzień byłem w &quot;terenie&quot;.
Zauważyłem błąd w godz mojego typu.

06-12-09 19:00 Tijgers Amsterdam - Eindhoven Kemphanen typ 1 kurs 1.35

Powinna być 19 30.Proszę o poprawienie.
Twój rywal popełnił 2 razy błąd godziny o wiele większy niż 30 min. i nie robiłem problemów. Błąd możliwy do przyjęcia.
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
Chciałbym bardzo podziękować wszystkim za rywalizacje w konkursie, dziękuje za zabawę i pozdrawiam wszystkich, szkoda że tylko 3.miejsce :p ale cóż ;p są lepsi :p :jezora::jezora:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nadszedł ten czas... znamy już zwycięzce długiego i trudnego konkursu hokejowego Hockey Cup. Zwyciężył w III edycji @Fox71 :spokodfhgfh:
Moje gratulacje!!!
Tutaj to tak oficjalnie bo to, że wygra Fox wiedziałem już dawno (w momencie jak ja odpadłem hehe).
Jak można scharakteryzować zwycięzce? Bardzo dobre typy i żelazna taktyka. To w połączeniu mogło dać tylko jeden wynik ;)
Nie jest to przypadkowe zwycięstwo. W I edycji konkursu Fox zajął 2 miejsce. W tej edycji jest jedynym laureatem, który dotrwał do top4.
2 miejsce zajął @Gutek84.
Gratulacje!!!
Człowiek który w drodze do finału gromił rywali wygrywając do 0 w każdej rundzie. Wygrał nawet do 0 z jednym z moich faworytów...
Typy bardzo przemyślane i dobre. To jednak okazało się za mało i prowadząc 3-0 musiał uznać wyższość Foxa.
3 miejsce zajął @damianek632
Gratulacje!!!
Trzeba zacząć, mój pogromca ;)
Typy po mocnym kursie i na dużym ryzyku. Co pozwoliło na zajęcie 3 miejsca.
4 miejsce zajął @michał1090
Gratulacje!!!
Bardzo dobre typy. Ale nie pozwoliło to na zajęcie wyższego miejsca niż i tak bardzo dobre czwarte.

Gratulacje dla wszystkich.
Nie tylko dla tych którzy zajęli czołowe lokaty. Bo duch rywalizacji fair play mówi, że nieważna jest lokata ale sam udział w konkursie :spokodfhgfh:
Od siebie dziękuję za długi i bardzo ciekawy konkurs.
Kolejna edycja już... za rok.
Jeśli chodzi o sprawy nagród to dziś lub jutro pojawi się tutaj informacja co i jak trzeba zrobić.
Pozdrawiam
Vader
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Ja również chciałbym bardzo podziękować wszystkim za rywalizacje w konkursie, dziękuje za dobrą zabawę i fajną rywalizację.
Pozdrawiam ????
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Więc chyba wypada żebym to ja zaczął gratulacje dla zwycięzcy.
No cóż stara prawda mówi, jak się nie wygrywa 4-0 to się przegrywa 3-4 ????
Fox przede wszystkim wielkie brawa za to potrafiłeś się podnieść z wyniku 0-3 down ;) i w wielkim stylu dogonić mnie i pokonać w ostatnim meczu czym potwierdziłeś swoją wielką klasę jako hokejowy typer. Właśnie dlatego uważam, że w pełni zasłużyłeś na ten tytuł. Ja właściwie dopiero od niedawna interesuję się hokejem na poważnie (tzn. gram za grubszy hajs ;) ) i jestem niesamowicie zadowolony, że udało mi się dotrzeć aż do Finału, dla mnie to również wielki sukces.
Gratulacje również dla damianka ,a także michała, którzy stoczyli równie zacięty bój o 3 miejsce. To były naprawdę 2 miesiące fantastycznej rywalizacji i powiem szczerze, że aż czuję się zmęczony takim maratonem typowania niemal każdego dnia 5 typów. Czekam już z niecierpliwością na następną edycję.
Pozdrawiam
Gutek
 
krygav 0

krygav

Użytkownik
Obserwowałem zmagania po tym jak odpadłem i mogę powiedzieć tylko jedno - jestem pod wrażeniem Waszej wiedzy na temat hokeja i przeczucia co do meczy. Gratuluję zwycięzcy, gratuluję tym, którzy zajęli niższe miejsca, ale również bardzo dobre, bo nawet 4 lokata pokazuje, że ma się nosa do tej dyscypliny sportu. Każdy z nas, kto grał fair play jest wygranym... gratuluję i tym! Dziękuję za dobrą zabawę.
Pozdrawiam serdecznie! ;)

Krygav
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Witam a ja mam taki pytanie jezeli jeszcze nigdy nic nie wpłacałem do gamebokers to nie dostane nagrody czy tylko jej nie wypłace . Czy np mozna zrobic tak ze jak doistane siano i cos z tego ugram i wtedy dokonam wpłaty to bede mógł wypłacic czy jak to jest .
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@Krycha18
To już nie od nas zależy, czy nagrodę otrzymasz czy nie. Ja przekażę listę nagrodzonych firmie Gamebookers i wówczas oni mogą Wasze konta zweryfikować.
Rozmawiają przed rozpoczęciem konkursu przedstawiciel firmy Gamebookers dużą wagę stawiał na ten punkt regulaminu i myślę, że będą to sprawdzać.
Co do nagród.
Dane Wasze zbieram na PW. Temat takiego PW ma mieć w tytule &quot;KONKURS GB - NAGRODA&quot;
W treści mają znaleść się takie informacje jak
miejsce w konkursie/przedział miejscowy
wysokość nagrody
login z Gamebookers
login z forum
Dziękuję za wspólną zabawę.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
jaki termin dostarczania danych??
kilka osob pewnie zapomniała lub nawet nie wie ze wygrała po 5 euro (znam taki przypadek)??
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jak najszybciej.
Ale masz rację. Pewnie niektórzy nie wiedzą, że dostaną nagrody.
Zaraz wyślę do wszystkich PW z wiadomością. Coś może przyśpieszyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom