>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Panowie zauważyłem,ze w ostatnich kolejkach wiele osób odpuściło sobie typowanie.W następnych edycjach zaproponuję,nowy punkt regulaminu - 3 razy user nie typuje walkower i wykluczenie z konkursu,oraz zwiększenie minusowych punktów za brak typów z -1 pkt do - 5 pkt.
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Panowie zauważyłem,ze w ostatnich kolejkach wiele osób odpuściło sobie typowanie.W następnych edycjach zaproponuję,nowy punkt regulaminu - 3 razy user nie typuje walkower i wykluczenie z konkursu,oraz zwiększenie minusowych punktów za brak typów z -1 pkt do - 5 pkt.
A ja się zapytam a co to zmieni??
Wykluczenie z konkursu? przecież ktoś, kto przestał podawać typy to dlatego, że sobie &quot;odpuścił&quot; konkurs - więć cóż to za kara, skoro on sam się &quot;wykluczył&quot;?. Podobnie zwiększenie pkt. ujemnych - dla tych, którzy sobie odpuszczą konkurs to żadna kara, natomiast ucierpią Ci, którzy nie mogli podać typu (np. z powodu braku prądu, czy innych zdarzeń...)
Pomyślcie lepiej nad stworzeniem w końcu tej &quot;utopijnej&quot; póki co CZARNEJ LIŚĆIE - w regulaminie każdego konkursu jest taki zapis, tylko taka lista nie istnieje...
Stwórzcie w końcu ją umieścicie tam takie osoby, to oni już więcej &quot;psuć&quot; konkursów nie będą a i inni się zastanowią, czy warto sobie odpuścić konkurs i później stracić możliwość uczestniczenia w innych konkursach...
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
A ja się zapytam a co to zmieni??
Wykluczenie z konkursu? przecież ktoś, kto przestał podawać typy to dlatego, że sobie &quot;odpuścił&quot; konkurs - więć cóż to za kara, skoro on sam się &quot;wykluczył&quot;?. Podobnie zwiększenie pkt. ujemnych - dla tych, którzy sobie odpuszczą konkurs to żadna kara, natomiast ucierpią Ci, którzy nie mogli podać typu (np. z powodu braku prądu, czy innych zdarzeń...)
Pomyślcie lepiej nad stworzeniem w końcu tej &quot;utopijnej&quot; póki co CZARNEJ LIŚĆIE - w regulaminie każdego konkursu jest taki zapis, tylko taka lista nie istnieje...
Stwórzcie w końcu ją umieścicie tam takie osoby, to oni już więcej &quot;psuć&quot; konkursów nie będą a i inni się zastanowią, czy warto sobie odpuścić konkurs i później stracić możliwość uczestniczenia w innych konkursach...
Mylisz się Jaca ,że zwiększenie ujemnych nie przyniesie skutków.W grupie F ,którą podliczam, w ostatniej kolejce nie typował user Lookash ,przy -5 by nie awansował.Wiem ,że się wkurzasz,jako typowy user uczestniczący tylko w konkursach... Jeżeli masz jakieś jeszcze pytania i propozycje, pisz do mnie na PW.
 
R 0

robertwlkp

Użytkownik
Mam pytanie do kolejnego etapu, Czy przy tworzeniu par play-off sa przewidziane jakies rozstawienie by w kolejnej rundzie nie wpadli na siebie userzy którzy zajeli pierwsze miejsce w grupie?
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Kilka grup niestety nie jest podliczonych.Planowaliśmy losowanie dziś wieczorem,lecz raczej dziś nie zdążymy.Co to rozstawienia,pomyślimy w tym temacie i poinformujemy zainteresowanych.
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
fox71;760763[COLOR=rgb(255 napisał:
]Mylisz się Jaca ,że zwiększenie ujemnych nie przyniesie skutków.W grupie F ,którą podliczam, w ostatniej kolejce nie typował user Lookash ,przy -5 by nie awansował.[/COLOR]
Czyli sukcesem będzie, gdy jedna osoba poda swoje typy, nawet jeśli ten sam zapis spowoduje, że inna osoba przestanie podawać swoje (jak ktos nie poda typów, bo nie bedzie mógł, to przy takim minusie, pewnie też sobie odpuści konkurs...)
Wiem ,że się wkurzasz,jako typowy user uczestniczący tylko w konkursach
Ja się wcale nie wkurzam, bo i nie bardzo mam czym ;)
Dziwi mnie tylko, że w każdym konkursie jest punkt mówiący o &quot;czarnej liście&quot;, która na forum nie istnieje...
Tak na zdrowy rozum wydaje się, że właśnie taka lista powinna zdopingować osoby, które traca szansę na awans, by dalej uczestniczyć w konkursie (trafiając na listę zamkneliby sobie możliwość uczestniczenia w innych konkursach).
Jeżeli zaś jest jakiś szczególny powód dla którego nie może powstac taka lista, to po co umieszczacie ten w chwili obecnej &quot;śmieszny&quot; punkt w regulaminie?
Czy naprawdę większym problemem jest to, że w ostatniej kolejce jeden user nie podał swoich typów (choć powinien), niż to, że sporo osób już wcześniej nie podawało typów (bo stracili szanse na awans)?
Jeżeli masz jakieś jeszcze pytania i propozycje, pisz do mnie na PW
Oczywiście bardzo chętnie tylko że:
1) Póki co do konkursu nie mam większych uwag (i to mnie bardzo cieszy ;) )
2) W kilku wcześniejszych konkursach, gdy miałem uwagi i pisałem o nich na PW, to nie tylko, że były właściwie &quot;olewane&quot;, to jeszce sobie &quot;co nieco&quot; usłyszałem od prowadzących tamte konkursy...
Pozdrawiam.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Od siebie powiem tylko tyle, że zdegustowany jest postawą niektórych ludzi. Bywały kolejki, że 3/4 osób kopiowało typy od jednego usera. Tommy typował a po nim inni kopiowali. Czasami coś zmienili.
Żenada...
Nie wiem jak w innych grupach ale w tej co liczyłem to porażka.
Gratki dla tych co awansowali.
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Punkt 2 propozycji ,chyba mnie nie dotyczy ,zawsze Ci odpowiadałem...
Ależ oczywiście, że Ciebie to nie dotyczy ( i to również bardzo mnie cieszy ???? )
Ok, jak coś, to odezwę się na PW.
Pozdrawiam.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jaca co do czarnej listy. Regulamin jest przeważnie kopiowany z innych konkursów. I nanoszone są zmiany. Ten regulamin był tak samo skopiowany z poprzednich edycji i dodane zmiany. Dlatego pozostało zdanie o czarnej liście.
Ta czarna lista istnieje. Tylko wiesz jaki jest problem?
Popatrz:
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=748351&amp;amp;postcount=142
Dla jednego postu, dla jednej uwagi ktoś był w stanie założyć sobie konto.
Myślisz, że jak teraz wrzucimy na listę lupusa canus to ten ktoś się tym zrazi? Nie... założy kolejne konto. I będzie dalej się bawił w konkursach.
Był niedawno drużynowy konkurs olimpijski. Przy zapisach zacząłem sobie sprawdzać ludzi. ok. 1/3 to były przekręty. Jeden człowiek, 2 nicki i ma drużynę. Dla kilku PLN, Euro ludzie są w stanie zrobić wszystko... Ale żadna z osób nie otrzyma nagrody jakiejkolwiek jeśli okaże się że oszukiwała.
A to, że część konkurs &quot;olała&quot; to jedna sprawa. Inni mimo, że podawali typy to je po prostu kopiowali od kogoś &quot;dobrego&quot;. To też jest śmiech na sali.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Witam , czy wiadomo meże kiedy ruszy kolejna runda ? I jak bedą brane pod uwage losowania . Ja moge podpowiedzieć , że najlepiej by było gdybyście losowali np tak..

By były 4 koszyki :
1. koszyk osoby z miejsc 1
2. koszyk osoby z miejsc 2
3. koszyk osoby z miejsc 3
4. koszyk osoby z miejsc 4

J losowanie 1 koszyk z 4
J losowanie 2 koszyk z 3 .

To jest tylko moja sugestia możecie to olać ,albo skozystać ???? pozdro .
 
jakubb23 0

jakubb23

Użytkownik
przepraszam, że zabieram czas, ale byłbym wdzięczny, jeśli ktoś powiedziałby mi kiedy zaczną się mecze 1/16 - czy to będzie jutro czy w środę lub później. z góry dziękuję i życzę wszystkim powodzenia
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
przepraszam, że zabieram czas, ale byłbym wdzięczny, jeśli ktoś powiedziałby mi kiedy zaczną się mecze 1/16 - czy to będzie jutro czy w środę lub później. z góry dziękuję i życzę wszystkim powodzenia
1/16 finału - 1 kolejka - 2.12.2008r.
Już jest temat do podawania typów. Podajemy mecze które zaczynają się od 00;00 dnia 2.12 br.
Przypominam, że na tym etapie dla każdego dnia będzie tworzony temat. Czyli na dzień 3.12 będzie założony temat i otwarty do typowania ok. 16;00 jutro.
 
L 237

lookash

Użytkownik
mógłby któryś z modów podedytować mojego posta i wyrównać bo coś sie linijki ponakładały na siebie...chyba że nie stanowi to żadnego problemu to ok ???? z góry dzięki
 
mietus_20 0

mietus_20

Użytkownik
Siema mam takie pytanie.Jeśli jestem w 1/16 a byłem na 2 miejscu w grupie i teraz odpadnę to &quot;wracam do domu&quot; z pustymi rekami i z satysfakcja ze dotarłem aż do 1/16?A gościu np. taki &quot;Jaca &quot; (ja nic do niego nie mam;)) który był na miejscu 3 w grupie odpada na przykład i &quot;wraca do domu&quot; z 5 euro?
Sorki: Jaca za użycie Ciebie jako przykład ale chciałem to jakoś unaocznić żeby mnie dobrze admini zrozumieli.Pozdrawiam
 
mietus_20 0

mietus_20

Użytkownik
aha czyli patrz czy dobrze rozumiem bo już późnawo.Jeśli teraz odpadnę mam 5 euro i &quot;jadę do domu&quot; a jak przechodzę to mam gwarantowane 10 euro a mogę wygrać więcej i otrzymać dana rangę ???? .Thx za pomoc ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom