>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
****Osoby, które zajmą 4 miejsca w grupach awansują bezpośrednio do kolejnej rundy.

To w konu awansuja z grupy pierwsze 4 osoby czy pierwsze 2 bo z regulaminu wynika ze 4 , a ponoc tylko 2 .
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
****Osoby, które zajmą 4 miejsca w grupach awansują bezpośrednio do kolejnej rundy.

To w konu awansuja z grupy pierwsze 4 osoby czy pierwsze 2 bo z regulaminu wynika ze 4 , a ponoc tylko 2 .
W konu przeczytałeś ze zrozumieniem ?- Osoby, które zajmą 4 miejsca w grupach awansują bezpośrednio do kolejnej rundy.

P.S.Ponoć napisałem w wersji językowej podobnej to Twojej.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Człowieku jestes tu modem wiec nie powinienes byc taki mądry ! Ja tylko zadałem pytanie a ty tu jestes od pomocu , a nie sie mondrzenia . Pytam sie dlatego bo pisze ze 4 awansuje bezposrednio , a dalej w regulaminie pisze ze po fazie grupowe bedzie 1/16 , a jak awansuja po 4 zespoły to powinna byc 1/32 ! Wiec prosze cie nie badz bezczelny tylko po prostu odpowiedz na pytanie !
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Warto czytać cały temat...
No nie do końca. Miały wyjść po 2 osoby z grupy a osoby z miejsca 3 i 4 otrzymać nagrody. Małe niedopatrzenie.
Ale nic nie szkodzi, gdyż wyjdzie z grupy 32 zawodników, więc osoby z miejsc 17-32 otrzymają owe nagrody i na to samo wyjdzie.
Niespójności w regulaminie wynikają z tego iż początkowo myśleliśmy, że będą 2 rundy kwalifikacyjne. Czyli zaczęlibyśmy od 256 zawodników. Ale chętnych było na ledwno jedną rundę kwalifikacyjną ( nie było nawet 128 osób).
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Aha czyli wychodzą po cztery osoby z gróby i jest 1/32 i ci co przegrają otrzymują po 5 euro , bo jak inaczej bedą brane osoby z miejsc 17-32 , czy dobrze rozumiem !
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
...Pytam sie dlatego bo pisze ze 4 awansuje bezposrednio , a dalej w regulaminie pisze ze po fazie grupowe bedzie 1/16 , a jak awansuja po 4 zespoły to powinna byc 1/32 ...
Nie bardzo rozumiem o co właściwie się pytasz, bo jeżeli awansują po 4 osoby z grupy, to da to 32 osoby, które w kolejnej rundzie utworzy 16 par, czyli inaczej mówiąc 1/16 (a nie żadną 1/32)...
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
No tez prawda . Troche sie sam zagubiłem w tym wszystkim . Ale do dzisiaj byłem pewny że awansują tylko 2 osoby z każdej grupy , a tu jednak miła niespodzianka i awansują po 4 osoby i gramy 1/16 i Ci co przegrają mają po 5 Euro a reszta gra dalej w 1/8 itp . Oki dzięki
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Po pierwsze warto czytać,
Po drugie czytać ze zrozumieniem,
Po trzecie mnie krew zalewa jak widzę taką pogardę dla języka polskiego w stylu: mondrzenia
po cztery osoby z gróby i jest

Gróby to jest już dramat... Bo sam nie wiem o co chodzi...
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Krycha ,następnym razem za pisanie 3 postów wciągu 9 minut otrzymasz zółtą ,za spam.Zastanów się zanim coś napiszesz,korzystaj ze słownika ortograficznego.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Podbijam... ????
Grupa B
Możemy przymknąć na to oko. Nie jest to aż taki straszny błąd. Skoro wpisałeś parę to jednak wiadomo z kim rywalizowałeś. Więc typy normalnie liczone. Poza tym kilku innych userów popełniło takie błędy i liczyliśmy im normalnie. Więc trzeba zachować konsekwencję.
Ale w przypadku braku pary = 0 za całą kolejkę.
Podobny błąd jak brak AKO, buk.
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Możemy przymknąć na to oko. Nie jest to aż taki straszny błąd. Skoro wpisałeś parę to jednak wiadomo z kim rywalizowałeś. Więc typy normalnie liczone. Poza tym kilku innych userów popełniło takie błędy i liczyliśmy im normalnie. Więc trzeba zachować konsekwencję.
Ale w przypadku braku pary = 0 za całą kolejkę.
Podobny błąd jak brak AKO, buk.
Dzięki wielkie za odpowiedź ???? i przepraszam za problemy...
Pozdro :wink:
 
krygav 0

krygav

Użytkownik
Witam!

Powoli dobiega końca faza grupowa, czy teraz odbędzie się losowanie, czy może jednak do dobierania graczy w pary będzie decydowała kolejność w jakiej zajęli oni miejsca od 1 do 4? Np. nr 1 grupy A gra z nr 4 grupy B?
Proszę o odpowiedź...
Pozdrawiam, Krygav!
 
R 0

robertwlkp

Użytkownik
Bardzo zle sie zrobilo na koniec fazy grupowej, osoby ktore stracily szanse na wyjscie z grupy nie postepuja fair play odpuszczajac sobie typowanie. Nie miałem czasu przegladac wszystkich grup ale mysle ze nie tylko tak sie dzieje w grupie E. Nie sluzy to rywalizacji w konkursie.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Panowie znów wysyp błędów!!! Czy tak trudno napisać typ zgodnie z podanym schematem?W pierwszym poście każdej z grup podany jest schemat podawania typów!!!
 
mietus_20 0

mietus_20

Użytkownik
Grupa A prosze o zmaine poniewaz godzina rozpoczecia okazalo sie ze jest 18
29/11/2008 16:00 HC Vrchlabi - KLH Chomutov---2 @ 2,3
prosze zmienic dzikeuje.Pospiech..Andrzejki ????
Vader // Poprawione.
 
marvel90 0

marvel90

Użytkownik
Mój udział z konkursem zakończył się, okazali się lepszy znawcy hokeja... ;) Chciałbym w tym miejscu życzyć wszystkim walczącym Powodzenia i żeby zdobyte pieniądze obróciły się w większe sumy, Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom