>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
aha czyli patrz czy dobrze rozumiem bo już późnawo.Jeśli teraz odpadnę mam 5 euro i &quot;jadę do domu&quot; a jak przechodzę to mam gwarantowane 10 euro a mogę wygrać więcej i otrzymać dana rangę ???? .Thx za pomoc ????
TAK JEST DOBRZE KUMASZ;)
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
prosze o poprawe w 1 kolejce 1/16 o zmiane (daty kolejki na 02.12.2008.) jest podana taka jak we wzorze... powód: jestem obecnie poza domem, internet mam na telefonie, a kazdy wie jak on wyglada... przeoczylem ze tego nie zmienilem... z gory przepraszam i dziekuje
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mały komunikat na wszelki wypadek po zaistniałej sytuacji.
A JEŚLI ZOBACZYMY, ŻE KTOŚ ZAWYŻA KURSY TO AUTOMATYCZNIE DOSTAJE DYSKWALIFIKACJĘ A JEGO RYWAL BĘDZIE MIAŁ AWANS.
 
mietus_20 0

mietus_20

Użytkownik
Siema prosze o poprawienie godziny w spotkaniu
03/12/2008 01:35 Calgary Flames - Dallas Stars---(1tercja)X @ 2,65
na 03:35
THx ????
 
mietus_20 0

mietus_20

Użytkownik
AJ przepraszam bardzo za tą mase błedow ale pośpiech robi swoje...
03/12/2008 19:30 HC VČE Hradec Králove - HC Dukla Jihlava---X @ 4,25
prosze o zmiane godziny na 18:00
wiem wiem bede staral sie saprawdzac all przed dodaniem
sorki.poprawie sie
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mały komunikat na wszelki wypadek po zaistniałej sytuacji.
A JEŚLI ZOBACZYMY, ŻE KTOŚ ZAWYŻA KURSY TO AUTOMATYCZNIE DOSTAJE DYSKWALIFIKACJĘ A JEGO RYWAL BĘDZIE MIAŁ AWANS.
UAKTUALNIENIE. JEŚLI KTOŚ BĘDZIE KOPIOWAŁ ZAWYŻONE KURSY OD INNYCH TO TAKŻE BĘDZIE KARANY TAK SAMO.
ZAWYŻONY KURS NAWET O 0.05 BĘDZIEMY KARALI. PRAWIE WSZYSTKO MOŻNA SPRAWDZIĆ.
KONIEC PATYCZKOWANIA SIĘ.
NIE BĘDZIE ŻADNEJ DYSKUSJI.
 
mietus_20 0

mietus_20

Użytkownik
Wole uprzedzić od razu nie kopiowalem typow od damianek632 tylko poprostu dodawalem jak jeszcze jego nie bylo(nie odswiezyme strony) a po 2 kwestia 3 min wiec mysle ze nikt mnie o to nie posadzi ????
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
jezli chodzi o wygrana to moze np moj kolega sobie wbic na swoje konto moja wygrana??? ktory juz tam gra jakis czas???

Warunki:
1. Organizatorem konkursu hokejowego &quot;Hockey Cup Gamebookers&quot; jest forum.bukmacherskie.com, przy współudziale bukmachera: Gamebookers
Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem forum.bukmacherskie.com oraz posiadać konto gracza w Gamebookers

Aby otrzymać nagrodę, uczstnik musi mieć konto na którym dokonywał choć raz w swojej historii depozytu na min. 15$ !! To bardzo ważny punkt do otrzymania nagrody.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Ciekawostka.

Dziś miałem wyjątkowo ułatwione podliczanie nocnych meczy NHL ,na 13 userów typujących dziś nockę - 5 miało ,5 identycznych typów po 5 draw w 1 tercji...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ciekawostka.

Dziś miałem wyjątkowo ułatwione podliczanie nocnych meczy NHL ,na 13 userów typujących dziś nockę - 5 miało ,5 identycznych typów po 5 draw w 1 tercji...
Na pewnie był to przypadek...
Jak widać wielu userów miało podobne pomysły na typy..............
Przecież tutaj każdy poważnie podchodzi do konkursu, nie kopiuje typów, nikt nie zawyża kursów :spokodfhgfh:
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
zapomniałem podać daty i zdarzyło mi sie to po raz pierwszy i nic mi nie mówiłeś ,że źle coś robię , jakoś przeciwnik skopiował 80% typów dobrego typera i nie zareagowałeś, że sprawia to problem ,żeby zobaczyć , przecież wiadomo ,że grają później niż podałem typy i od razu 0pkt nie słusznie
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
zapomniałem podać daty i zdarzyło mi sie to po raz pierwszy i nic mi nie mówiłeś ,że źle coś robię , jakoś przeciwnik skopiował 80% typów dobrego typera i nie zareagowałeś, że sprawia to problem ,żeby zobaczyć , przecież wiadomo ,że grają później niż podałem typy i od razu 0pkt nie słusznie
Popatrz jak podliczone są typy. Tam gdzie ja podliczałem i widziałem skopiowane 4/5 typów od innych pisałem notkę...
Do Ciebie też skierowałem notkę przy podliczaniu. Nie sprawdzałeś czy dobrze podliczono Ci typy?
Możesz zobaczyć kiedy dodałem notkę.
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=763209&amp;amp;postcount=31

Jakbyś podawał normalnie typy według wzoru nie pominąłbyś dat i godzin. Bo to byłoby bardzo trudne.
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Jaca co do czarnej listy...
Myślisz, że jak teraz wrzucimy na listę lupusa canus to ten ktoś się tym zrazi? Nie... założy kolejne konto. I będzie dalej się bawił w konkursach.
Pewnie sporo w tym racji, choć myślę, że część osób nie &quot;olewałaby&quot; konkursów gdyby taka lista istniała - czy warto jednak robić sobie dodatkowo robotę i tworzyć listę? całkiem możliwe, że nie.
Powinniście więc usuwać ten punkt z regulaminu, skoro jest zbędny.
http://forum.bukmacherskie.com/member.php?u=16955...A to, że część konkurs &quot;olała&quot; to jedna sprawa. Inni mimo, że podawali typy to je po prostu kopiowali od kogoś &quot;dobrego&quot;. To też jest śmiech na sali.
Tu też się zgadzam - więcej potwierdza to moje pytanie o sens zwiększania ujemnych punktów, bo przecież nawet gdyby to zmusiło do podania typów osoby, która ma pewny awans, to i tak pewnie skopiowałby pierwsze lepsze typy...
 
shen 408

shen

Użytkownik
Zawyżony kurs
Witam,pisałem do obu modów więc napiszę jeszcze raz tu

witam,w moim dzisiejszym typie
04/12/2008 17:30 Spartak Moscow - Mytishi X 5.3

nie mam pojecie czemu,ale na livesports.pl rano pisało ze jest 5,3-a tak naprawde jest 4,3 , a zazwyczaj biore stamtad kursy...
najlepiej jakbys wszedl na gg w celu wyjasnienia sytuacji.moje gg 2497868 - na twoje juz pisalem

ps.nawet jakbym miał wpisany kurs i ten mecz trafil po prawdziwym kursie 4.3,to i tak mam wieksze ako niz moj przeciwnik,wiec w sumie bład był przez przypadek ale to wy zadecydujecie..
No sorry,ale nie moja winą że na livesports.pl zj....li i dali inny kurs,druga sprawa to od razu wysłałem maila do vadera jak doszłem do tego że kurs jest inny tj nie 5.3 a 4.3.Więc to nie ja zawyżyłem kurs
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Shen wszystko się zgadza. Ale kursy bierze się z buka. I to aktualne na moment wysłania posta. Pisałem wyżej, że karane będą także osoby które skopiowały zawyżone kursy od kogoś.
Zasada ograniczonego zaufania. Ja zanim wyślę typy to jeszcze sprawdzam czy kurs się nie zmienił. Patrzę na buku.
Jaca ta lista jest. Istnieje. Ona jest w archiwum forum. I mamy plan ją reaktywować. Osoba wpisana na listę która założy mulikonto będzie tak samo traktowana.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Shen wszystko się zgadza. Ale kursy bierze się z buka. I to aktualne na moment wysłania posta. Pisałem wyżej, że karane będą także osoby które skopiowały zawyżone kursy od kogoś.
Zasada ograniczonego zaufania. Ja zanim wyślę typy to jeszcze sprawdzam czy kurs się nie zmienił. Patrzę na buku.

Jaca ta lista jest. Istnieje. Ona jest w archiwum forum. I mamy plan ją reaktywować. Osoba wpisana na listę która założy mulikonto będzie tak samo traktowana.
wiec jak jego kolejka jest liczona na 0 i ja wygrywam czy tylko ten typ na 0?
 
shen 408

shen

Użytkownik
Gratuluje wszystkim,którzy awansowali do 1/8 finału.
Vader // Póki co awansowały 3 osoby... inne pary nadal walczą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom