>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Ja nie wiem ludzie. Wam dogodzić czasem, to naprawdę nie lada wyzwanie. Ja jako, organizator konkursu mam prawo wprowadzać zmiany/korekty regulaminu. Zmiany te zostały podane zarówno w temacie z regulaminem jak i w tym temacie odpowiednio wcześnie, by móc się z nimi zapoznać.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Ostatni post w 2 kolejce !
uzytkownik Sajem ...
podal Jaga-Piast 0-1 X ... zalicozne na + ...
Jaga wygrala 2-0 wiec z handi wychodzi 2-1 ????

zauwazylem wiec pisze ;-)
Edit: Ok poprawione dzieki ;)
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Ja nie wiem ludzie. Wam dogodzić czasem, to naprawdę nie lada wyzwanie. Ja jako, organizator konkursu mam prawo wprowadzać zmiany/korekty regulaminu. Zmiany te zostały podane zarówno w temacie z regulaminem jak i w tym temacie odpowiednio wcześnie, by móc się z nimi zapoznać.
Mało kto czyta co dziennie ten sam regulamin wiec skąd ludzie mieli wiedzieć ze są zmiany w regulaminie tym bardziej ze zaakceptowali pierwotny regulamin może są użytkownicy którzy w ogóle nie akceptują nowego regulaminu
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Gdy regulamin uległ zmianie było widać że jest tam nowy post a tematów jest póki co tak mało że nie kłam że tego nie zauwazyłeś mało tego jeszcze było gdzieś o tym pisane. Jesli nie akceptujesz nowego regulaminu to dziękujemy za udział. Było nam miło ???? .
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Gdy regulamin uległ zmianie było widać że jest tam nowy post a tematów jest póki co tak mało że nie kłam że tego nie zauwazyłeś mało tego jeszcze było gdzieś o tym pisane. Jesli nie akceptujesz nowego regulaminu to dziękujemy za udział. Było nam miło ???? .
Chyba za ostro. Za młody jesteś by komuś kłamstwa wytykać. Wy łaski nie robicie że jest konkurs tylko o ilość odwiedzin dbacie więc nie przesadzaj. Oczywiście że zmiany regulaminu nie zauważyłem bo bym się nie pytał, gdybym o uaktualnieniach wiedział. Poza tym mało kto zakłada że reguły zmieniają się podczas gry.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Po pierwsze to nie uważam zebm zachował sie nieprzyzwoicie, po drugie forum już dawno nie musi sie martwic o liczbę odwiedzin, po trzecie co ma wiek do wytykania kłamstwa? Jesli ktos coś robi źle należy na to zwrócić uwagę, po czwarte to że nie wiedziałeś o zmianach nie oznacza że jesteś zwolniony od ich pzrestrzegania. O tym że reguł gry moga się zmienić w trakcie jej trwania również zostało napisane w regulaminie. Pozdrawiam i koniec tej dyskusji, jak coś zapraszam na priv a tu zostawmy miejsce na koljene pytania.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Chyba za ostro. Za młody jesteś by komuś kłamstwa wytykać. Wy łaski nie robicie że jest konkurs tylko o ilość odwiedzin dbacie więc nie przesadzaj. Oczywiście że zmiany regulaminu nie zauważyłem bo bym się nie pytał, gdybym o uaktualnieniach wiedział. Poza tym mało kto zakłada że reguły zmieniają się podczas gry.
Niestety, lecz nowe 3 punkty w regulaminie zostały zawarte w nowym poście. Wchodząc na forum, każdy widział iż w dziale konkursu OE bwin są nowe posty. Wchodząc w ten dział, widział także, że jest nowy post w temacie z regulaminem. Rozumiem, że niektórym mogło się przydarzyć iż przeoczyli ten post. Owszem, mało kto przypuszcza iż mogą nastąpić zmiany, lecz nikt nie powiedział że takie zmiany nie mogą nastąpić. Regulamin został nieznacznie zmieniony, by walka była fair.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Niestety, lecz nowe 3 punkty w regulaminie zostały zawarte w nowym poście. Wchodząc na forum, każdy widział iż w dziale konkursu OE bwin są nowe posty. Wchodząc w ten dział, widział także, że jest nowy post w temacie z regulaminem. Rozumiem, że niektórym mogło się przydarzyć iż przeoczyli ten post. Owszem, mało kto przypuszcza iż mogą nastąpić zmiany, lecz nikt nie powiedział że takie zmiany nie mogą nastąpić. Regulamin został nieznacznie zmieniony, by walka była fair.
No i trudno. Ja do nikogo pretensji nie mam bo posty znalazłem tyle że wcześniej je przeoczyłem. Razi w oczy natomiast brak szacunku do userów przew niektórych postach modów. To naprawdę nie my jesteśmy dla was...
Pozdrawiam
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
No i trudno. Ja do nikogo pretensji nie mam bo posty znalazłem tyle że wcześniej je przeoczyłem. Razi w oczy natomiast brak szacunku do userów przew niektórych postach modów. To naprawdę nie my jesteśmy dla was...
Pozdrawiam
Większość userów widziała. Z Twoich wcześniejszych postów można wnioskować, że obarczasz nas winą za to, że nie widziałeś postu. Co do szacunku, uwierz mi, że każdy moderator ma szacunek dla wszystkich użytkowników. My też jesteśmy ludźmi, czasem może nas coś zdenerwować. Co więcej, użytkownicy również do nas powinni się zwracać z odpowiednią kulturą, co niestety jest rzadkością.
 
daroo1978 0

daroo1978

Użytkownik
Proponuję sprawdzic dokładnie jeszcze raz każdy post i policzyć punkty.
Ja znalazłem u siebie błednie policzoną wygrana.

A tak na marginesie to gracz OverS złamał regulamin w pkt.3 bynajmniej tak mi się wydaje, no ale mogę sie mylić.
 
Baqu 808,6K

Baqu

Forum VIP
Niestety, lecz nowe 3 punkty w regulaminie zostały zawarte w nowym poście. Wchodząc na forum, każdy widział iż w dziale konkursu OE bwin są nowe posty. Wchodząc w ten dział, widział także, że jest nowy post w temacie z regulaminem. Rozumiem, że niektórym mogło się przydarzyć iż przeoczyli ten post. Owszem, mało kto przypuszcza iż mogą nastąpić zmiany, lecz nikt nie powiedział że takie zmiany nie mogą nastąpić. Regulamin został nieznacznie zmieniony, by walka była fair.
widział - nie widział -&gt; w regulaminie nie ma nic napisane, iż osoby biorące udział w konkursie mają czytać nowe posty w temacie w którym jest zawarty, włączając się do gry każdy przeczytał zapewne regulamin i zgodził się w osobnym poście go przestrzegać... a co najwazniejsze nie ma w nim nawet wzmianki, że regulamin może być w każdej chwili zmieniony bez podania przyczyny ( u tu tkwi sedno sprawy moim zdaniem ) , mozna do porownac do sytuacji w ktorej kupujemy samochod, zgadzamy się na takie a takie raty, a po 1 racie ktoś nam każe placić więcej jeszcze o tym nas nie informując, ale naliczając odsetki od mniejszej wpłaty. też nie mam się zamiaru kłucić gdyż wiem, że i tak moderator / organizator konkursu ma rację i nic tu nie wskuram, aczkolwiek ktoś postąpił bardzo nie fair wobec biorących udział w tej zabawie.

pozdr,
 
0 0

0vers

Użytkownik
Proponuję sprawdzic dokładnie jeszcze raz każdy post i policzyć punkty.
Ja znalazłem u siebie błednie policzoną wygrana.
A tak na marginesie to gracz OverS złamał regulamin w pkt.3 bynajmniej tak mi się wydaje, no ale mogę sie mylić.
Nie mylisz sie , masz racje. Zreszta nie tylko ja zlamalem regulamin . Wszystko przez to , ze typy podalem za pozno. Pozdrawiam
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
podawanie typów później niż trzeba nie predescynuje, tudzież nie usprawiedliwia łamania regulaminu ;) choć moim skromnym zdaniem najgłupszym jest punkt, że trzeba podać 6 typów, a nie można np 5 :|
tematy są otwierane dosyć późno, oferta pojawia się kilka godzin przed pierwszymi meczami toteż osoba która wyjeżdża (np w czwartek wieczorem)) i wraca w sobotę o 23 nie może oddać typów bez łamania regulaminu :| o tej godzinie zazwyczaj nie ma do wyboru 4 spotkań ekstraklasy ;)
ale nie będę się strzępił tylko się dostosuje - to tylko takie moje myślątka ????
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Proponuję sprawdzic dokładnie jeszcze raz każdy post i policzyć punkty.
Ja znalazłem u siebie błednie policzoną wygrana.
A tak na marginesie to gracz OverS złamał regulamin w pkt.3 bynajmniej tak mi się wydaje, no ale mogę sie mylić.
Taki post nam w niczym nie pomaga, jeśli ktoś zauważy jakiś błąd niech go zgłosi tutaj lub na priv do moderatora biorącego udział w prowadzeniu konkursu. Nie myli sie tylko ten co nic nie robi.
Odnośnie zmian w regulaminie to trudno mi uwierzyć że wchodząc w dział tego konkursu nie zauważyliście że jest nowy post (temat jest pogrubiony), mało tego jest on przyklejony i póki co bardzo rzuca się w oczy gdyż jest założona mała ilość tematów. Ten konkurs jest dla userów my nic nie dostaniemy za wielogodzinne podliczanie typów, nie chcemy nikomu sprawić krzywdy. Pozdrawiam i życze powodzenia w konkursie.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
podawanie typów później niż trzeba nie predescynuje, tudzież nie usprawiedliwia łamania regulaminu ;) choć moim skromnym zdaniem najgłupszym jest punkt, że trzeba podać 6 typów, a nie można np 5 :|
tematy są otwierane dosyć późno, oferta pojawia się kilka godzin przed pierwszymi meczami toteż osoba która wyjeżdża (np w czwartek wieczorem)) i wraca w sobotę o 23 nie może oddać typów bez łamania regulaminu :| o tej godzinie zazwyczaj nie ma do wyboru 4 spotkań ekstraklasy ;)
ale nie będę się strzępił tylko się dostosuje - to tylko takie moje myślątka ????
Nie rozumiem, sam sobie przeczysz. Najpierw piszesz, że tematy są otwierane dosyć późno. Później masz pretensje do oferty.
Co do 6 typów, punkt ten został wprowadzony, by gra była sprawiedliwa. Powiedzmy ktoś trafił kurs 26. Ma już ponad 2000 punktów w klasyfikacji. Jeśli można byłoby typować mniej meczy, mógłby równie dobrze podawać w każdej kolejce jeden typ na najpewniejszy mecz. Wtedy też pewnie mielibyście pretensje do nas. Czy naprawdę nie potraficie docenić naszego wkładu pracy przy konkursie? To nie jest wcale taka prosta sprawa. My nie narzekamy, że musimy tyle sprawdzać, aktualizować tabele, etc. Co więcej, wszelkie nasze błędy wytykacie nam bez jakiegoś szacunku za pracę. Przecież mamy prawo się pomylić.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Nie rozumiem, sam sobie przeczysz. Najpierw piszesz, że tematy są otwierane dosyć późno. Później masz pretensje do oferty.
oczywiście że szanujemy Wasz wkład pracy! przecież bez moderatorów to forum nie mogłoby prawidłowo funkcjonować a przeczenia w mojej wypowiedzi nie widzę... może mi je uświadomisz? ????
nikifor// Wyjaśniłem na PW. Nie będziemy tutaj czatu robić ;)
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
witam mam pytanie do Moderatora tego działu kiedy będzie można typować mecze kolejnej kolejki bo nie ukrywam ze zależy mi na czasie bo w środę wyjeżdżam i mogę nie zdążyć wrócić do następnego weekendu jak będzie grała polska liga z góry dziękuje za informacje
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
witam mam pytanie do Moderatora tego działu kiedy będzie można typować mecze kolejnej kolejki bo nie ukrywam ze zależy mi na czasie bo w środę wyjeżdżam i mogę nie zdążyć wrócić do następnego weekendu jak będzie grała polska liga z góry dziękuje za informacje
Temat z reguły otwierany jest w środę wieczorem (ok. 20:00). W tej kolejce, mogę zrobić wyjątek i otworzyć wcześniej, tak byś zdążył oddać typy.
 
Do góry Bottom