>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności

krzysztopis 0

krzysztopis

Użytkownik
Niedługo ludzie będą typowali tylko mecze z identycznymi kursami na obie drużyny i po nieudanym rezultacie będą w tym temacie zgłaszali swoje &#39;poprawki&#39;. Nie mogę się doczekać...
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
ne zgadza sie. pierwsz a polowa byla 10 dla wisly . druga 1:1 czyli x . prawdilowo bylo by 1/x ????
Rzeczywiście, błąd z naszej strony. Już poprawiam.
Panowie, apeluję abyście przed wysłaniem posta dokładnie sprawdzili, czy nie popełniliście błędów. My nie będziemy każdej Waszej pomyłki uznawać i zmieniać. Trochę więcej uwagi przy zamieszczaniu typów!
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
6. Wisła Kraków - GKS Bełchatów (handicap 0-1) - 1 Kurs: 3,95 ⛔ 100 (post nr 46)
sorry, za pomyłkę... oczywiście chciałem postawić X ;)
nie piszę tego w prośbie o poprawę, tylko żebyście nie myśleli że ściemniałem... 3,95 to był kurs na X tylko mi się źle wklepało - sorry za pomyłkę (moja strata) ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Kilka drobnych zmian w regulaminie konkursu!
1. Każdy uczestnik musi oddać 6 typów w każdej kolejce. Każda mniejsza/większa ilość = 0 pkt za wszystkie spotkania!
2. Typy dodatkowe - dokładny wynik jak i strzelec bramki muszą być na spotkanie, które mamy w 6 typach konkursowych na każdą kolejkę.
3. 1 spotkanie = 1 typ. Nie typujemy kilku wyników jednego spotkania.! Jeśli ktoś postawi więcej niż 1 typ na jedno spotkanie, otrzyma zerową liczbę pkt w kolejce!
Proszę się stosować do w/w zmian.
Dziękuję.
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Wedłóg mnie powinien byc okreslony jakis min i max kurs ktory mozna zagrac a nie to co teraz koles zrobił trafił mecz i prowadzi w tabeli ;/;/
 
daroo1978 0

daroo1978

Użytkownik
Nikt CI nie zabrania trafić takiego kursu :-D
Życze ci żebyś trafił taki kurs, z pretensjami to do bwin że daja takie kursy:-D
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Wedłóg mnie powinien byc okreslony jakis min i max kurs ktory mozna zagrac a nie to co teraz koles zrobił trafił mecz i prowadzi w tabeli ;/;/
Traf taki sam, również będziesz prowadził. To nie sztuka trafić taki kurs. Żadnych minimalnych czy też maksymalnych kursów nie będziemy wprowadzać.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
No właśnie, a przecież wiadomo że taki kurs jest trafić ciężko, po to jest wprowadzone -100 za niepoprawny typ, jak dalej tak bedzie typowal to przypuszczam ze juz za duzo tak nie trafi i spadnie z 1 miejsca.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Proszę sprawdzić, czy wszystko się zgadza. Jeśli nie, proszę mnie o tym poinformować a naniosę wszelkie poprawki. Najlepiej wysyłać PW.
Z góry dzięki, bo tak codziennie po 2-3 razy nanosić poprawki to trochę za dużo roboty, skoro można to zrobić za jednym zamachem ;)
 
E 0

eldarin

Użytkownik
ja mam zastrzezenie co do nowych punktow regulaminu:

&quot;Każda mniejsza/większa ilość = 0 pkt za wszystkie spotkania!&quot;
&quot;Jeśli ktoś postawi więcej niż 1 typ na jedno spotkanie, otrzyma zerową liczbę pkt w kolejce!&quot;

Rozumiem, ze nie 0, a minus 600 (-600) punktow, bo w takim razie np majac 2000 pkt popelnialbym ciagle pomylki(nie ryzykuje utraty punktow), zeby zostalo mi tyle na koniec gry ????
Ostatnie OEbwin zakonczylo sie wlasnie wynikiem zblizonym do 2000 po wszystkich kolejkach
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
ale musisz wziąśc udział w conajmniej 10 kolejkach, żebyś był klasyfikowany...podanie złych typów oznacza, że nie bierzemy Ciebie pod uwage przy podliczaniu, tzn jest tak, jakbyś nie startował w danej kolejce.
 
Do góry Bottom