>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Nie chce być drobnostkowy, ale u mnie powinno być 305, a nie 300pkt ... ????
Oczywiście. Przepraszam za błąd. Tabela z naniesionymi poprawkami pojawi się jutro.
Jeśli jeszcze ktoś widzi, że pomyliliśmy się przy podliczaniu, niech napisze ;)
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
A ja mam takie pytanko, czy jeśli za typ dodatkowy wybierzemy dokladny wynik 0-0, czyli nie ma strzelca bramki, to jak trafimy to dostajemy 300 pkt czy 150?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
A ja mam takie pytanko, czy jeśli za typ dodatkowy wybierzemy dokladny wynik 0-0, czyli nie ma strzelca bramki, to jak trafimy to dostajemy 300 pkt czy 150?
Wszystko masz w regulaminie napisane. Dostajesz 300 pkt. Oczywiście w poście, musisz zaznaczyć, że strzelca bramki: brak.
Taki drobna uwaga...
nie ma mnie w tabeli:razz:;)
Zaraz sprawdzę. Jeśli to prawda, przepraszam ;).
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Poprawki zostały naniesione na tabelę. Proszę wszystkich, aby przy informowaniu o wszelkich pomyłkach podawali link do postu, lub numer posta.
Pozdrawiam
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Panowie, proszę pamiętać, iż kursy jak i zdarzenia bierzemy z oferty bwin. Obecnie nie widzę, aby w ofercie były wystawione kursy na I ligę oraz na inne możliwości z Ekstraklasy jak 1, X, 2.
Za wszelkie próby oszustwa, dyskwalifikacja z konkursu oraz wyciągnięcie odpowiednich konsekwencji!
U kilku osób (mc11, geryx) znalazłem typy których jeszcze nie ma w ofercie. Czekam na wyjaśnienia.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Żeby nie było później na forum płaczu i lamentu. Wielu z Was nie stosuje się do regulaminu, do którego przestrzegania zobowiązaliście się (akceptując go) podczas zapisów.
Uprzedzam już dzisiaj, że za wszelkie łamanie regulaminu zostaną wyciągnięte odpowiednie wnioski. Jeśli mamy grać, gramy fair. Proszę się nie zdziwić, jeśli zostaniecie zdyskwalifikowani. Po to jest regulamin, aby go przestrzegać.!
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
W związku iż sporo osób złamało w tej kolejce regulamin, podjęta została decyzja, o nieuznaniu tej kolejki w/w osobom. Po to jest regulamin, by go przestrzegać.
Proszę pamiętać o regulaminie (także 3 zmianach, które nastąpiły po 1 kolejce).
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Mam Pytanie Dlaczego Przy Dodatkowym Meczu I Przy Strzelcu Mam
Zaznaczone Jako Nietrafione Typy Skoro Dawalem Je Wczoraj A Mecz Jest Dzis I Jeszcze Sie Nie Odbyl
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Mam Pytanie Dlaczego Przy Dodatkowym Meczu I Przy Strzelcu Mam
Zaznaczone Jako Nietrafione Typy Skoro Dawalem Je Wczoraj A Mecz Jest Dzis I Jeszcze Sie Nie Odbyl
Dlatego, iż typy dodatkowe podajemy na jeden z 6 meczy, które typujemy. Taką zmianę nanieśliśmy w regulaminie konkursu po 1 kolejce.
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
W REGULAMINIE KTORY AKCEPTOWALEM NIE BYLO O TYM MOWY
&quot;UWAGA!! W każdej kolejce uczestnik konkursu ma szanse uzyskać dodatkowe punkty. Uczesttnik może wybrać jedno dowolne spotkanie z rozgrywek Orange, I lub II ligi (tylko i wyłącznie jedno) i spróbować wytypować dokładny wynik tego meczu oraz strzelca jednej z bramek (jeśli wynik bezbramkowy to typ - &quot;bez bramek&quot;). Za wytypowanie dokładnego wyniku oraz strzelca jednej z bramek można uzyskać dodatkowo 150pkt. + 150pkt. = 300pkt. !! Nie ryzykując przy tym żadnej stawki ! ***&quot;
A JEZELI BYLY JAKIES ZMIANY TO CHYBA TRZEBA O TYM POINFORMOWAC UCZESTNIKOW A NIE TAK SAMI SOBIE USTALAC ZMIANY TO CHYBA NIE FAIR
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
W REGULAMINIE KTORY AKCEPTOWALEM NIE BYLO O TYM MOWY
&quot;UWAGA!! W każdej kolejce uczestnik konkursu ma szanse uzyskać dodatkowe punkty. Uczesttnik może wybrać jedno dowolne spotkanie z rozgrywek Orange, I lub II ligi (tylko i wyłącznie jedno) i spróbować wytypować dokładny wynik tego meczu oraz strzelca jednej z bramek (jeśli wynik bezbramkowy to typ - &quot;bez bramek&quot;). Za wytypowanie dokładnego wyniku oraz strzelca jednej z bramek można uzyskać dodatkowo 150pkt. + 150pkt. = 300pkt. !! Nie ryzykując przy tym żadnej stawki ! ***&quot;
A JEZELI BYLY JAKIES ZMIANY TO CHYBA TRZEBA O TYM POINFORMOWAC UCZESTNIKOW A NIE TAK SAMI SOBIE USTALAC ZMIANY TO CHYBA NIE FAIR
Dokładnie 24 sierpnia, zarówno w dziale &quot;Regulamin konkursu&quot; Jak i &quot;Pytania/Propozycje/Niezgodności&quot; napisałem post informujący o 3 nowych punktach dotyczących regulaminu.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
W poprzedniej edycji nie było takiego zapisu... a i w tej jest chyba dobrze zakamuflowany bo czytając regulamin nie zwróciłem na niego uwagi.
Za to z punktu 7
&quot;7. Typy i kursy (oprócz typów na dokładny wynik i strzelca jednej z bramek) muszą być wzięte z oferty bukmachera Bwin. &quot;
wynika że skoro wszystkie typy muszą być z oferty Bwin a dodatkowy nie musi to dodatkowy może być inny niż podstawowe...
Ale nie ważne, w kolejnych kolejkach będę pamiętał ;P
 
Do góry Bottom