>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Staszi,

Będą usuwane te posty.

Krycha,

Pare postów wyżej było już to pytanie. Modzi będą się tym zajmować (podliczaniem etc.)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Nie. Poprostu będą przegrywać 0:1 :] A rywalizacja jest do dwóch zwycięstw. Prosze skończcie już z pytaniami retorycznymi.... :Nie. Poprostu będą przegrywać 0:1 :] A rywalizacja jest do dwóch zwycięstw. Prosze skończcie już z pytaniami retorycznymi.... :[
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
jesli koles w pierwszej kolejce z którym jestem w parze nie podał typów to jest 1-0 dla mnie i mam pisac typy na druga kolejke?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
telprzem, Tak ;)

PS Jeśli znów wiele par nie będzie typowało to zrobie losowanie Lucky Looser już na drugą runde by było przynajmniej 100 uczestników dalej.
 
marcin225 0

marcin225

Użytkownik
No i znowu pojawiły się osoby które sobie typują jak chcą czyli na jutrzejszą kolejke podają typy z dnia dzisiejszego... Mam nadzieję że tym razem zostanie to odpowiednio ukarane.
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
mam propozycje by kolejki robić w dniach wtorek, piatek, niedziela - w tych dniach jest największa oferta hokejowa bo tak jak teraz oferta na poniedzialek to trzeba dać wszystkie mecze jakie na ten dzień są a tak większe pole manewru by było
Podpisuje się pod tym ; ] Lepiej było by mierzyć się typując te znane ligi, niż jakieś zaplecza. Moderatorzy przemyślcie to ????
 
@1921 0

@1921

Użytkownik
Witam.
Na początek gratki za zorganizowanie takiego konkursu. Bardzo fajnie to wszystko wygląda, choć według mnie są rzeczy do poprawy.
Ufam, że mam do czynienia z poważnymi ludźmi, dlatego wychodzę z taką propozycją - Wypadałoby się zastanowić czy typowanie na wzór tego jak do tej pory ma sens. Teraz nic się już nie zrobi, ale od fazy grupowej moglibyście wprowadzić kilka korekt. Chodzi o zliczanie AKO. Przepraszam, ale jak narazie najlepszą i chyba jedyną słuszną strategią jest wybranie pięciu byle jakich spotkań, obok walnąć znaczek X czyli remis i liczymy, że przynajmniej dwa wejdą... takim sposobem mamy AKO na poziomie ok 20.00
Troche to wypacza sens gry u buka, nie wspominając o tym, że z prawdziwą grą zbyt wiele wspólnego nie ma.

Moja propozycja:
Spoko, jak ktoś chce brać pięć spotkań na kupon to niech bierze i cieszy się z AKO ponad 100, ale jednocześnie musi liczyć się z tym, że jeden niecelny strzał = AKO 0.00
Ten system, który jest teraz promuje właśnie takich jeźdźców bez głowy. Powinno być chyba na odwrót... bo co z tego, że przeanalizuje i poprawnie wytypuje 3 z 4 spotkań po kursie powiedzmy... 1.5 - 2.0 jak nie mam szans z łebkiem, który trafi fuksem 2 remisy na 5 wytypowanych.
Chciałbym w konkursie sprawdzić swoją formę bukmacherską w typowaniu mojej ulubionej dyscypliny sportu, bo sezon NHL startuje i wypadałoby zainwestować większe środki, ale system zliczania AKO zmusza mnie do grania na remisy.

To wszystko. Mam nadzieję, że przemyślicie moj uwagi.
Pozdrawiam, @1921.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
@1921,

Zastanowie się z Ekpią nad jakimiś zmianami od fazy grupowej. Nieobiecuje, że coś nowego wejdzie do konkursu. Mam pewien pomysł, by chociaż troszkę zmienić &#39;styl&#39; gry użytkowników, którzy liczą tylko na szczęście, a nie mają pojęcia o hokeju.

Dokładną odpowiedź dam w najbliższych dniach (na pewno w tym tygodniu).

pozdrawiam ;)
 
kry19 0

kry19

Użytkownik
Witam.
Na początek gratki za zorganizowanie takiego konkursu. Bardzo fajnie to wszystko wygląda, choć według mnie są rzeczy do poprawy.
Ufam, że mam do czynienia z poważnymi ludźmi, dlatego wychodzę z taką propozycją - Wypadałoby się zastanowić czy typowanie na wzór tego jak do tej pory ma sens. Teraz nic się już nie zrobi, ale od fazy grupowej moglibyście wprowadzić kilka korekt. Chodzi o zliczanie AKO. Przepraszam, ale jak narazie najlepszą i chyba jedyną słuszną strategią jest wybranie pięciu byle jakich spotkań, obok walnąć znaczek X czyli remis i liczymy, że przynajmniej dwa wejdą... takim sposobem mamy AKO na poziomie ok 20.00
Troche to wypacza sens gry u buka, nie wspominając o tym, że z prawdziwą grą zbyt wiele wspólnego nie ma.

Moja propozycja:
Spoko, jak ktoś chce brać pięć spotkań na kupon to niech bierze i cieszy się z AKO ponad 100, ale jednocześnie musi liczyć się z tym, że jeden niecelny strzał = AKO 0.00
Ten system, który jest teraz promuje właśnie takich jeźdźców bez głowy. Powinno być chyba na odwrót... bo co z tego, że przeanalizuje i poprawnie wytypuje 3 z 4 spotkań po kursie powiedzmy... 1.5 - 2.0 jak nie mam szans z łebkiem, który trafi fuksem 2 remisy na 5 wytypowanych.
Chciałbym w konkursie sprawdzić swoją formę bukmacherską w typowaniu mojej ulubionej dyscypliny sportu, bo sezon NHL startuje i wypadałoby zainwestować większe środki, ale system zliczania AKO zmusza mnie do grania na remisy.

To wszystko. Mam nadzieję, że przemyślicie moj uwagi.
Pozdrawiam, @1921.
Myślę, że sprawę powinno załatwić ograniczenie wielkości AKO, limit musi być ustawiony tak żeby ograniczał &quot;jeźdżców bez głowy&quot; ale zarazem nie blokował graczy którzy chcą zagrać ryzykownie wiedząć że może paść niespodzianka w danym spotkaniu.
 
@1921 0

@1921

Użytkownik
Ograniczenia to nie jest rozwiązanie, bo wprowadzają tylko niepotrzebny zamęt, a rezultat jest taki, że ludzie zaczną jeszcze bardziej kombinować.
Niespodzianki można wywęszyć, wiem, bo cała moja filozofia gry ugruntowana jest na tej jednej zasadzie, co nie przeszkadza mi w skutecznym i przemyślanym typowaniu.
Promujmy ludzi znających się na tym w co grają.
 
kry19 0

kry19

Użytkownik
Może jest tak jak mówisz, ale gdyby AKO było zaliczane tylko po trafieniu całego kuponu to mielibyśmy praktycznie same zera.
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
nawiązując do wcześniejszych wypowiedzi chciałbym zaproponować nowy system... również typowałoby sie 5 spotkać, lecz dzieliło by się je na 3 kupony... 2 dubelki i 1 singielek...
pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
marcin225 0

marcin225

Użytkownik
Witam.
Na początek gratki za zorganizowanie takiego konkursu. Bardzo fajnie to wszystko wygląda, choć według mnie są rzeczy do poprawy.
Ufam, że mam do czynienia z poważnymi ludźmi, dlatego wychodzę z taką propozycją - Wypadałoby się zastanowić czy typowanie na wzór tego jak do tej pory ma sens. Teraz nic się już nie zrobi, ale od fazy grupowej moglibyście wprowadzić kilka korekt. Chodzi o zliczanie AKO. Przepraszam, ale jak narazie najlepszą i chyba jedyną słuszną strategią jest wybranie pięciu byle jakich spotkań, obok walnąć znaczek X czyli remis i liczymy, że przynajmniej dwa wejdą... takim sposobem mamy AKO na poziomie ok 20.00
Troche to wypacza sens gry u buka, nie wspominając o tym, że z prawdziwą grą zbyt wiele wspólnego nie ma.

Moja propozycja:
Spoko, jak ktoś chce brać pięć spotkań na kupon to niech bierze i cieszy się z AKO ponad 100, ale jednocześnie musi liczyć się z tym, że jeden niecelny strzał = AKO 0.00
Ten system, który jest teraz promuje właśnie takich jeźdźców bez głowy. Powinno być chyba na odwrót... bo co z tego, że przeanalizuje i poprawnie wytypuje 3 z 4 spotkań po kursie powiedzmy... 1.5 - 2.0 jak nie mam szans z łebkiem, który trafi fuksem 2 remisy na 5 wytypowanych.
Chciałbym w konkursie sprawdzić swoją formę bukmacherską w typowaniu mojej ulubionej dyscypliny sportu, bo sezon NHL startuje i wypadałoby zainwestować większe środki, ale system zliczania AKO zmusza mnie do grania na remisy.

To wszystko. Mam nadzieję, że przemyślicie moj uwagi.
Pozdrawiam, @1921.
No to teraz przeanalizuj sobie taką sytuację. Ja analizuje 4-5 spotkań po kursie 1.5-2.2 wchodzą mi z tego 4. Ty dajesz jedno spotkanie po 1.15 licząc na to że mi coś nie wejdzie ( bardzo duże prawdopodobieństwo takiego zdarzenia) i Tobie spotkanie oczywiście wchodzi masz AKO- 1.15 a ja 0... Widzisz w tym sprawiedliwośc?? A system grania na remisy można bardzo łatwo wyeliminowac wyznaczając na granie dni w ktorych ligi grają i jest duży wybór (nie jest łatwo trafic remis z powiedzmy 30 spotkań a do wysokiego AKO potrzebne są conajmniej dwa takie zdarzenia... prawdopodobieństwo na pewno mniejsze niż wytypowanie poprawnie paru przemyślanych spotkań), a tak jutro mamy wybór między DRUGIMI ligami:] i ze 5-6 sensownych meczy.
Na szybkiego wymyśliłem następujące rozwiązanie.
1. Wyznaczac kolejki w dniach w których grają jakieś poważne ligi a nie niewiadomo co.
2. Ogarnac trochę tych wszystkich ktorzy sobie typują jak chcą i niestosują się do wyznaczonych dni.
3. Zastowsowac następujący system zliczania AKO: uczestnik konkursu typuje tak jak wcześniej max 5 spotkań przy czym zostawiamy dotychczasową metodę mnożenia AKO poszczególnych spotkań które prawidłowo wytypowano. AKO uzyskane mnożymy następnie razy procent prawidłowo wytypowanych zdarzeń czyli np.:
A
1 .1/10 19.00 Brynäs IF vs. Modo Hockey - 1 - 1.95 ⛔
2 .1/10 19.00 Timr&amp;aring; IK vs. Färjestads BK - x - 4.35 ✅
3 .1/10 19.00 Mora IK vs. HV 71 - 2 - 1.90 ⛔
4 .1/10 18.30 Stjernen Hockey vs. IK Comet - 1 - 2.30 ⛔
5 .1/10 17.00 Dynamo Moscow vs. Khimik Mytishi (poniżej 5,5 bramki) - 1.72 ✅
Ako = 1.95 * 4.35 * 1.90 * 2.30 * 1.72 = 63.75
Trafione AKO: 7,48* 0.4 (gracz wytypował poprawnie 2 spotkania z 5 co daje 40% trafionych typów)=2.992

B
01-10-07 19:00 Brynäs IF - Modo Hockey 1 1,9 ⛔
2007-10-01 18:30 Stjernen - Comet Under 6,5 1,85 ✅
2007-10-01 17:00 MVD Tver - SKA St. Petersburg Under 5,5 1,8 ✅
2007-10-01 19:00 Timr&amp;aring; IK - Färjestads BK 2 2,5 ⛔
01-10-200719:00 Mora IK - HV 71 under 5.5 1.90 ✅

AKO: 30,05
Trafione AKO: 6,32*0.6 = 3.792

Jak widac gracz A miał większe AKO ale mniej trafionych zdarzeń dzięki czemu przegrał z graczem B który miał mniejsze AKO ale większy procent trafionych zdarzeń.

To jest moja skromna sugestia ????
 
@1921 0

@1921

Użytkownik
Może jest tak jak mówisz, ale gdyby AKO było zaliczane tylko po trafieniu całego kuponu to mielibyśmy praktycznie same zera.
Jeżeli ktoś nie potrafi skleić porządnego kuponu to co robi na tym forum?

Pół biedy gdy taki osobnik ma łeb nie tylko od parady i przyjmowania ciosów... może szare komórki podpowiedzą aby ogrniczyć się do 1-2 typów na kupon? Hę.

No to teraz przeanalizuj sobie taką sytuację. Ja analizuje 4-5 spotkań po kursie 1.5-2.2 wchodzą mi z tego 4. Ty dajesz jedno spotkanie po 1.15 licząc na to że mi coś nie wejdzie ( bardzo duże prawdopodobieństwo takiego zdarzenia) i Tobie spotkanie oczywiście wchodzi masz AKO- 1.15 a ja 0... Widzisz w tym sprawiedliwośc??
Jasne, że widze. Jak ktoś analizuje 4 spotkania i nie trafia żadnego to albo pomylił forum, albo miał cholernie dużego pecha... prawdopodobieństwo takiego przypadku jest wprostproporcjonalne do prawdopodobieństwa, że ten Twój pewniak za 1.15 nie wejdzie.

Twoje dalsze rozmyślenia są dość sensowne, choć dalej upieram się, że trafienie dwóch remisów w hokeju to nie jest wielka sztuka.
Podoba mi się sposób liczenia AKO. Ciekawe co na to gniazdowi?
 
A 0

almighty

Użytkownik
Przepraszam, ale jak narazie najlepszą i chyba jedyną słuszną strategią jest wybranie pięciu byle jakich spotkań, obok walnąć znaczek X czyli remis i liczymy, że przynajmniej dwa wejdą...
wydaje mi sie, ze ten fragment dotyczny moich typow z pierszej rundy, wiec sie wypowiem.
1. dzieki, ze doceniles moja gre w pierwszej kolejce, to mile:spokodfhgfh:
2. dziwi mnie jednak twoja niekonsekwencja, bo z jednej strony chcesz zmienic zasany, ale w typach podajesz 5 remisow.
3. grajac na 5 remisow nie czuje sie &quot;jezdzcem bez glowy&quot;, ale najlepszym TAKTYCZNIE typerem pierwszej kolejki. grajac tak, a nie inaczej dawalem sobie 50% szans na ako ~20 i 90% szans na ako ~5. biorac po uwage obowiazujace zasady konkursu i stusujac sie do regulaminu uznalem, ze taka taktyka jest najlepsza mozliwa. byla to strategia value bet, a to pojecie chyba nie pasuje do &quot;jezdzca bez glowy&quot;.
4. nie wydaje mi sie, aby osoba niemajaca pojecia o hokeju byla w stanie namieszac w tym konkursie, bo trafic 2 remisy z 5 wybranych spotkan nie jest wcale tak prosto. i nie pisz ze takie granie nie ma nic wspolnego z typowanie, bo trafiajac ako ~20 na kuponie systemowym 2 z 5 podwajamy stawke, a to ma juz sens.
5. jezeli zasady ulegna zmianie dostosuje sie do nowych zasad. tyle.

3. Zastowsowac następujący system zliczania AKO: uczestnik konkursu typuje tak jak wcześniej max 5 spotkań przy czym zostawiamy dotychczasową metodę mnożenia AKO poszczególnych spotkań które prawidłowo wytypowano. AKO uzyskane mnożymy następnie razy procent prawidłowo wytypowanych zdarzeń czyli np.:
6. wspolczynnik trafionych typow jest pewnym rozwiazaniem, aczkolwiek na tym etapie, kiedy mniej niz 10% osob trafia powyzej 3 typow mija sie z celem
 
@1921 0

@1921

Użytkownik
Almighty.
Tamten fragment nie dotyczy Twoich typów. Nie przeglądam wszystkich postów w temacie kolejkowym. Interesowały mnie jedynie typy BananQa. Sam wpadłem na pomysł grania remisów, szczerze mówiąc miałem tak zagrać już w pierwszej kolejce, ale za późno się zebrałem i zostały mi tylko 3 mecze.
Szczerze mówiąc to nie było trudne wpaść na taką strategie, bo jak wspomniałeś jest to bardzo skuteczna metoda przy takim przeliczaniu AKO.

2. dziwi mnie jednak twoja niekonsekwencja, bo z jednej strony chcesz zmienic zasany, ale w typach podajesz 5 remisow.
Podaje, bo jak napisałem wcześniej...

Przepraszam, ale jak narazie najlepszą i chyba jedyną słuszną strategią jest wybranie pięciu byle jakich spotkań, obok walnąć znaczek X czyli remis i liczymy, że przynajmniej dwa wejdą... takim sposobem mamy AKO na poziomie ok 20.00
Stwierdzenie &quot;jeździec bez głowy&quot; nie było wcale niczym negatywnym. Mam nadzieje, że tak tego nie odebrałeś. Chodziło mi o to, że przy doborze spotkań na kupon &quot;remisowy&quot; nie bardzo używa się głowy w sensie - pomyślunku - a raczej ufa się swojej intuicji.

4. nie wydaje mi sie, aby osoba niemajaca pojecia o hokeju byla w stanie namieszac w tym konkursie, bo trafic 2 remisy z 5 wybranych spotkan nie jest wcale tak prosto.
Nie jest prosto, ale i wielką sztuką też nie jest.
Mnie się podobnie wydaje, że tak czy siak zostanie wielu dobrych typerów do końca.
Chodziło jednak o samo promowanie pewnych zachowań. Wolałbym, aby regulamin sprzyjał graczom, którzy rzeczywiście spore pojęcie o tym sporcie mają i niekoniecznie muszą grać aż 5 spotkań, byleby tylko osiągnąć jak największe AKO.
 
Do góry Bottom