>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

K 40

kris_pl

Użytkownik
Dobra decyzja, w ogole ta kolejka jest bez sensu, powinna byc normalnie w weekend i tak by sie wyrobili z koncem ligi przed MS ...
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dodajcie już ostatnią kolejkę do typowania żeby każdy zdążył zatypować.
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
pytam drugi raz - jak z nagrodami? zajalem 2. miejsce w chyba 7. kolejce - nagrody dostaniemy po zakonczeniu, tak?
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Ja widzialem ten post Marcin-odra ale chce miec pewnosc - nie chce tego przegapic. Tam jest napisane m.in. &quot;prawdopodobnie&quot; czyli pewnosci nie ma czy akurat wtedy.
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Ja widzialem ten post Marcin-odra ale chce miec pewnosc - nie chce tego przegapic. Tam jest napisane m.in. &quot;prawdopodobnie&quot; czyli pewnosci nie ma czy akurat wtedy.
Za dużo wymagasz :grin: Widać, że ten konkurs jest prowadzony na małej wyebce. Tabela bedzie za tydzien, poprawianie błedów z tabeli zajmie drugi tydzien a nagrody będa pod koniec lipca :p

2 pkt za mało o których pisałem nie poprawione do tej pory + ten wczorajszy post prosze usunac przed pierszymi meczami zeby nie bylo ...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W przyszłym tygodniu Krzysiu wróci to wszystko podliczy lub jeśli ktoś jest chętny do podliczenia to niech się do mnie na PW zwróci.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Możecie się zastanowić nad formułą konkursu w przyszłych edycjach, bo ta jest ogromnie pracochłonna jeśli chodzi o rozliczanie i od zawsze były z tym problemy.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
9 i 10 kolejka podliczone (bez meczu zaglebie - widzew, bo czekam na info od Marcina jak ten mecz rozliczyc).
chyba 2 osoby podaly gdzies sprzeczne typy tzn wynik meczu 2-1 i under : przy wyniku 2-0 wynik meczu rozliczylem jako plus lecz za under nie bylo punktu.
w razie pomylek pisac pw.
 
chapi 555

chapi

Użytkownik
Pytanie tego typu: Czy jeśli ktoś w dwóch lub więcej kolejkach zajął nagradzane miejsce to dostanie nagrodę w postaci freebeta na łączną wygraną kwotę czy raczej dwa (lub więcej) osobne, odpowiadające poszczególnym nagrodom?
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Do góry Bottom