>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

K 40

kris_pl

Użytkownik
Nic bym nie kombinowal gdyby typy nie byly sprzeczne - zauwazylem to zaraz po napisaniu posta, jak zauwazylem.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Piąta kolejka w całości podliczona, szósta połowicznie. Jutro dokończę, oraz ogarnę siódmą, sprawdzajcie, zgłaszajcie, najlepiej na privy podliczenia. Zamiar udostępnienia listy zwycięzców, oraz aktualizacja tabeli pojawi się w czwartek wieczorem.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
W tabeli po 4 kolejkach ja powinienem miec 79 pkt a nie 32 pkt, chyba pomyliles mnie z innym Cinkiem, sprawdz
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Zwycięzcy poszczególnych kolejek dostają nagrody po zakończeniu całego konkursu czy po każdej kolejce?
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Jest podliczonych siedem kolejek, piszcie o ewentualnych zastrzeżeniach, jeżeli takowe się nie pojawią za 24h pojawi się klasyfikacja
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
o 2pkt za mało mam w tabeli. Błąd jest gdzieś do 4 kolejki bo miałem odpowiednio 15 17 15 23 pkt a w tabeli jest 68.
okej, zaraz sprawdzę, i poprawię ;)
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
W 8 kolejce w meczu Ruch - Wisła wynik pierwszej połowy był chyba 2:2. Ja dałem 0:1 i naliczono mi punkt. Powinienem mieć za to 0 oczek i 13 w całości za kolejkę ;)
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Witam kiedy będzie dodana 9 kolejka, pierwsze mecze zaczynają się już w czwartek.
zazwyczaj staram(y) się udostępnić możliwość obstawiania, typowania spotkań na 24h przed rozpoczęciem pierwszych spotkań
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Zobaczylem ze zgarnalem magrode za 2. miejsce w 7. kolejce konkursu Ekstraklasy. Wyczytalem tez ze Marcin-odra napisal iz nagrody dostajemy dopiero po zakonczeniu konkursu. Wiec mam pare pytan: Do kiedy mam czas na zlozenie depozytu i zagranie zakladu w WH? Jakie zasady obrotu obowiazuja? Do kogo sie zglosic po odbior freebeta?
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Będzie dodana kolejka do typowania wtorkowo-środowa czy dopiero na weekend kolejna kolejka będzie?
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Zeby nie robic zamieszania zrobimy dopiero w weekend. Dzisiaj juz za pozno aby kazdy oddal typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom