>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

maer 216,2K

maer

Typer A-League
Witam
Czemu temat na ta kolejkę został tak późno otworzony?
Ja zdążyłem zatypować wszystkie spotkania ale tylko dlatego że wszedłem na forum bo chciałem coś innego sprawdzić ale z tego co już widzę nie każdy zdążył.
Musicie pamiętać że ludzie też pracują i nie siedzą całymi dniami na forum.
Może dobrym pomysłem by było że jak by opiekun konkursu nie wrzucił kolejki z wyprzedzeniem to mógłby to zrobić któryś z modów?
Pozdrawiam
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
No lekkie przegiecie wrzucac temat dopiero kilka godzin przed meczem ... 2 tyg przerwy byly, ale widac to za malo zeby napisac temat chociaz te 24h przed rozpoczeciem.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Podliczyłem trzecią kolejkę, sprawdzajcie wszystko na bieżąco, o ewentualnych błędach w podliczaniu zarówno na Waszą korzyść jak i niekorzyść zgłaszajcie najlepiej poprzez prywatną wiadomość . Przyjmijmy na to 72h. Pamiętajcie: nie myli się tylko ten kto nic nie robi ;)
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Czwarta kolejka została podliczona, wszelkie zastrzeżenia, reklamacje będą rozpatrywane tu lub w prywatnych wiadomościach . Czas oczekiwania 48h, w przeciwnym razie klasyfikacja po czterech kolejkach oraz lista zwycięzców pojawi się w środę o 15:10, pozdro ????
Nie myli się ten, kto nic nie robi
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Proszę o naniesienie poprawek:
http://forum.bukmacherskie.com/f444/3-kolejka-typera-ekstraklasy-04-04-2014-07-04-2014-a-105962-3.html#post4380505
1. Podbeskidzie - Śląsk 1 gol: Śląsk, powinien być ✅
6. Piast - Pogoń over powinien być ✅ oraz wynik pierwszej połowy 1:1 powinny być 3 x ✅
--------------------------------------------------------------------------------
http://forum.bukmacherskie.com/f444/4-kolejka-t-mobile-ekstraklasa-12-04-2014-a-106269-2.html#post4400151
8. Zawisza - Ruch Pierwszy gol: Ruch powinien być ✅
Z góry dziękuję ;)
wszystko ładnie, pięknie podałeś, a więc poprawione ????
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Tabela po czterech kolejkach, oraz lista zwycięzców zaktualizowana-sprawdzać. O niezgodnościach informować na priv najlepiej
to jest pseudotabela, wręcz klasyfikacja, ale cieszcie się tym co macie ????
 
Z 620K
Powinienem miec 86 punktow3
1. kolejka 19
2.kolejka 27
3.kolejka 14
4.kolejka 26
Razem 86
a nie 78 jak jest w tabeli
///przy następnej aktualizacji naniosę te zmiany
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Powinienem mieć 91 punktów, a nie 89. To są zdaje się te 2 punkty brakujące, o których Ci pisałem kilka dni temu na PW.
I kolejka: 19 pkt
II kolejka: 27 pkt
III kolejka: 22 pkt
IV kolejka: 23 pkt
Razem: 91 pkt
///przy następnej aktualizacji będzie poprawione
 
baziu 162

baziu

Użytkownik
Powinienem mieć 87 pkt a nie 86.
I kolejka: 37pkt
II kolejka: 14pkt
III kolejka: 14pkt
IV kolejka: 22pkt
Razem: 87pkt
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Po 4 kolejkach mam zdobyte 92 punkty, w tabeli mam tylko 79 , sprawdź jak możesz,
I - 24
II - 17
III - 22
IV - 29
Łącznie 92
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Ja również przy najbliższej okazji proszę o naniesienie poprawki w głównej tabeli:
I 23 pkt
II 20 pkt
III 24 pkt
IV 25 pkt
Razem: 92, a nie 87
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
loginy z William Hill (kolejki 1-4) , kiedy podsyłamy i do kogo ?? czy dopiero po zakończeniu konkursu ??
 
Do góry Bottom