>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie można zadawać pytania, zgłaszać niezgodności.
Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości
Pierwszym krokiem natomiast jest przeczytanie regulaminu konkursu!

edit: Proszę podawać linki do postów, które należy zedytować itp.

 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Proszę poprawić nazwę tematu przy 1 kolejce, bo wkradł się błąd przy jej dacie (kwiecień).

// Daamiano1 - faktycznie ???? poprawione, dziękuję.
 
mlodyradlna 124

mlodyradlna

Użytkownik
W jakim bukmacherze trzeba posiadać konto? Mi pisze &quot;Organizatorem konkursu jest bukmacher&quot; (i tu jest luka nic sie nie wyświetla)

//Daamiano1 w WilliamHill
 
mlodyradlna 124

mlodyradlna

Użytkownik
w Regulaminie pisze:&quot;Żeby było jasne bo w WilliamHillu pieniążki liczone są w EURO&quot; Czyli trzeba mieć konto w WilliamHill? i czy swoje typy trzeba obstawiać u buka czy tylko na forum?
// Daamiano1 w regulaminie wszystko jest zamieszczone. Trzeba mieć konto w WilliamHillu, a typy można podawać tylko na forum. Za zagrane prawdziwe pieniądze dostaje się dodatkowe punkty w konkursie.
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Chce sie tylko dopytac, bo pamietam, ze w poprzedniej edycji trzeba bylo miec aktywne konto u buka tj. przelew co najwyzej na 40 dni przed kolejka konkursu. Czy takie prawo jest aktualnie obowiazujace?
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Każdy uczestnik musi posiadać aktywne konto w . Oznacza to, że musiał dokonać minimum jednego depozytu oraz wnieść zakład.
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Szybko chciałem podać typy i zrobiłem błąd bardzo proszę o poprawieniu w 2 kolejce że pierwszy strzeli Śląsk Wrocław oraz Zagłębie Lubin tak żeby typy nie były sprzeczne. Moje typy są na pierwszej stronie tematu.
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Czy jest na forum użytkownik, który w tamtej edycji typera prowadził pod koniec tabelę ? Jeżeli tak to zapraszam na PW.
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Słuchajcie, teraz mam taki zapierdziel z zamówieniami w pracy, że nie wiem kiedy ogarnę podliczenie drugiej kolejki. Albo poczekacie albo ktoś w zastępstwie podliczy drugą kolejkę. Jeżeli tak to PW.
Przepraszam i pozdrawiam.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Szukamy chętnej osoby do pomocy w podliczaniu typów konkursów oraz tworzenia tabeli.
Jesteś zainteresowany? Napisz do mnie na PW.
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Postanowiłem pomóc w podliczaniu i proszę wszystkich o cierpliwość. Po pracy będę się starał powoli iść z tym do przodu. Ponieważ człowiek jest omylny dla tego niech każdy sprawdzi czy nie zrobiłem błędu w celu zrobienia korekty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom