>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f447/1-16-pary-1-8-14-20-04-2014-a-106457-3.html#post4421151
3 kupon
Oakland Athletics - Houston Astros(-1.5) 2 @ 1,85 19.04.2014 22:05 zle
powinno byc Athletics(-1.5) i 1 , taki jest kurs na gospodarzy, mógłby moderator poprawić ta omyłkę .Dziękuje z góry.
Middlesbrough - Millwall X2 @ 1.86 19.04.2014 16:00
ako 3,44
Oddsring
Żeby nie było, iż robie to złośliwie bo tyczy się to mojego pojedynku, ale miałem już takie prośby na PW,gg czy nawet w temacie i nie poprawialiśmy.
9. Zakaz zmiany typów/kuponów. Po wysłaniu typów mamy 15 minut na zgłoszenie ewentualnych błędów w kuponie. Jeżeli będzie to 16 minut (lub więc) po jego oddaniu typ NIE ZOSTANIE poprawiony. Proszę o rozważne wysyłanie postów.
Na ten punkt jesteśmy szczególnie wyczulani, więc przykro mi, ale jest minus.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
&quot;17. Podajemy jeden typ na dane zdarzenie i może się on znajdować tylko na jednym kuponie Nie możemy podać jednocześnie typu 1x2 jak i o/u 2.5 etc&quot;
Jako że mój kupon 3 nie jest zaliczony gdyż mam pomyłkę z pierwszym typem to w kolejnym piątym kuponie typuję te same zdarzenie ale już poprawnie.Moderator chyba to zaakceptuje.Piszę jeszcze w tych magicznych 15 minutach od postawienia kuponu.Jeśli nie da rady z tym typem to prosze moderatora o go usunięcie a reszta niech będzie bez zmian.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Szybkie pytanko - jeśli postawiłem dziś kupon na Flotę i Arsenal i Flota już przegrała, to mogę mecz Arsenalu wykorzystać jeszcze raz do ostatniego kuponu, czy w takiej sytuacji też decyduje punkt o jednym zdarzeniu i tylko na jednym kuponie?
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Szybkie pytanko - jeśli postawiłem dziś kupon na Flotę i Arsenal i Flota już przegrała, to mogę mecz Arsenalu wykorzystać jeszcze raz do ostatniego kuponu, czy w takiej sytuacji też decyduje punkt o jednym zdarzeniu i tylko na jednym kuponie?
Regulamin to regulamin stary..
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
forum.bukmacherskie.com/f447/1-16-pary-9-16-14-20-04-2014-a-106458-4.html#post4424336
Mam pytanie o ten typ rywala. Mecz zaczyna się o 22:15. Na 100% nie skończy się do 23:59, czyli do momentu konieczności rozliczenia typów bo 45 minut 1 połowa, 15 minut przerwy i 45 minut 2 połowy, to już wychodzi do 24:00, a przecież na pewno będzie jeszcze jakiś doliczony czas gry. I tutaj pytanie, typ jest na x2, jeżeli np do 80 minuty będzie 0:3, to rywal może rozliczyć sobie typ na plus? Niby mecz już niemal na 100% wejdzie, ale... no właśnie, przecież &quot;dopóki piłka w grze&quot; ;)
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
No skończy się na styku, że tak powiem. Czyli w granicach 24:00, ale nigdzie w regulaminie nie ma, że nie mogę sobie wcześniej rozliczyć tego spotkania tzn. przed jego zakończeniem ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No skończy się na styku, że tak powiem. Czyli w granicach 24:00, ale nigdzie w regulaminie nie ma, że nie mogę sobie wcześniej rozliczyć tego spotkania tzn. przed jego zakończeniem ;)
Bo w regulaminie nie ma oczywistych rzeczy, a oczywiste jest to, że nie można rozliczać spotkań przed końcem. Czy grając u bukmachera, kiedykolwiek miałeś rozliczony mecz przed końcem, nawet jeżeli było 10-0? Nie. Więc chyba to wyjaśnia całą sprawę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Jeżeli mecz zakończy się przed 24 lub równo i gracz zdąży to rozliczyć ( o ile typ nie zostanie podsumowany po 24) to zostanie rozliczony normalnie. Jeżeli mecz i podliczenie nastąpi po 24 to wszystko zostanie podliczone jako ⛔ 500
 
W 26

wislaks

Użytkownik
pestka7 wiesz może czy wszystkie nagrody w konkursie będą wypłacane po zakończeniu konkursu czy, jak ktoś odpadł to dostaje wcześniej?
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Jeżeli mecz zakończy się przed 24 lub równo i gracz zdąży to rozliczyć ( o ile typ nie zostanie podsumowany po 24) to zostanie rozliczony normalnie. Jeżeli mecz i podliczenie nastąpi po 24 to wszystko zostanie podliczone jako ⛔ 500
A jesli mecz nie zakonczy sie przed 24 a uzytkownik sobie to rozliczy to co wtedy ?
⛔ 100. Tyle,ze musi też przed 24 rozliczyć bilans.
 
Do góry Bottom